Agresivní pláč kojence ve 4 měsících

164
5.12.18 12:24

agresivní pláč kojence (4.m.)

Ahojky holky, mám chlapečka, za týden mu budou 4.měsíce… Včera večer strašně agresivně plakal, cca tak 3-5 minut max. Plína čistá, suchá, je plně kojený a byl napapaný, nepropínal se, jako když se propínal při prdíkách a u prsa se tedy vždycky uklidnil, párkrát si „lokl“, bylo přítmý a nebyl hluk…Ale ten agresivní pláč byl několikrát za hodinu, po nakojení u prsa byl v klidu, dokonce se smál…Stalo se to některé z vás, že jste fakt nevěděly, co se děje? Jo a na zoubek si myslím, že to taky nevypadá…V pusince ještě nic necítím a nevidím…Je mi jasný, že někdy dětičky plakat musí, možná i uvolňování emocí, ale tohle byl teda neskutešně agresivní pláč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16507
5.12.18 12:33

Agresivní pláč? To fakt neznám. Ale znám šílený neutišitelný pláč/řev, „jako když dítě požírá tygr“. Nežádoucí účinek očkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
5.12.18 12:34

Dcera si taky občas „bezdůvodně“ proplakala. Pokud to trvalo takhle krátce, tak bych to neřešila. Mohl být jenom nervózní. Když jsem si byla jistá, že to není nic z běžných miminkovských katastrof, tak jsem ji vždy uhoupala, unosila, ukojila, uvozila… Pokud by se to opakovalo často, zeptala bych se pediatra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5021
5.12.18 12:40

@admin stejne tema vickrat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
5.12.18 12:40

@rozand snažila jsem se to smazat a nešlo mi to;)… Tak se za duplicitu omlouvám :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5021
5.12.18 12:42

@Něha Stava se to, muze to admin sloucit ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2678
5.12.18 12:46

Tak zavinout, nosit. Treba chce pozornost. Pokud breci v case kdy ma spat tak muze byt pretazenej, tak pustit na tabletu bilej sum, na youtube jsou videa x hodinovy na zvuk vysavace, more atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3154
5.12.18 13:07

Můžou to být zuby, ale může to být třeba i počínající zánět močáku nebo palici žáha, už si vytáhne větší dávku a může to vytlačit trávicí šťávy do jícnu. Pokud by to nepřestávalo, tak bych změřila teplotu, pokud by to bylo ok, zkusila bych dítě vzít na stojáka, to většinou uleví od pálení i od zubů, protože se trochu odkrvi hlava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
5.12.18 13:29

@alifie očkování nás teprve čeká… A co jste tedy po očkování dělali? Jak dlouho to trvalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16507
5.12.18 13:37
@Něha píše:
@alifie očkování nás teprve čeká… A co jste tedy po očkování dělali? Jak dlouho to trvalo?

Věřili jsme doktorce, že je normální, že některé děti jsou plačtivější a trpěli. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9370
5.12.18 13:43

možná byl jen přetažený :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
5.12.18 13:44

@alifie aha :(…my máme 1.dávku hexa za sebou, tak snad i ta 2.bude bez problému

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1738
5.12.18 14:18

Měli jsme to také, holčička nám spustila v noci a řvala v kuse asi pět hodin, přebalená, najedená, nakojená, ne a ne usnout a jen řev a řev. Nakonec jsem si ji dala do šátku a chodila s ní jako zombie po bytě, podařilo se mi pak nějak v sedě usnout, když se udyndala, ale bylo to psycho :-). Asi ten den něco zažila divného, že to pak nemohla zpracovat, jinak fakt nevím :-)). Díky bohu to byla ojedinělá epizoda. Kdyby se to opakovalo, zkusila bych se a) poradit s pediatrem, b) zapisovat si, co jste ten den dělali/y, co jedla, kdy spala, jestli jste byly před spánkem venku… a zjistit, jestli se nevyskytuje něco, co by ji mohlo rozhodit. (tohle je i recept, který radí paní z prosimspinkej.cz, kde si rodiče vedou zápisky cca týden a zjišťují, co se může dít, proč dítko nespí a třeba i pláče). Držím palce, ať to byla jen nějaká ojedinělá epizoda a nic vážného. Člověk jim do těch malinkých hlaviček nevidí, takže netuší, co se tam dělo, dítě asi nějakou příčinu mělo, jen nebyla vidět…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3599
5.12.18 14:41

@Něha Tak vás očkování teprve čeká nebo máte 1. hexu za sebou? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13718
5.12.18 16:39
@rozand píše: