Snažení a menstruační cyklus

19.10.19 08:46

Nevíte co by to mohlo být?

Ahoj
Dámy dávám jsem druhou diskuzi. Já to tak trošku spletla. Kalendářní cyklus mám 28dni a měla jsem ve svém kalendáři 37dni. Takže mi to ukazovalo špatně… 4.10. Sem to měla dostat ale od 3ho sem měla to špinění tmavší bez zápachu až do 11.10. Takže mám zpoždění 15dni. Ovulaci sem měla včera ale sex nebyl, vcera jsem udělala další test. Nedalo mi to byla tam jedna čárka??? měla jsem strašně bolesti v dolní části zad, hlava mě bolela a měla zimnici ale vždy jen na vecir a odpoledne mi je strašné teplo. V pondělí zavolám své gyn.. To špinění jsem měla během své menstruace která nebyla
Zítra udělám další test z ranní moči. Stále nevím co to semnou je!!! Minulý měsíc jsem měla 9dni zpoždění.
Nevíte co by to mohlo být děkuji???

Příspěvek upraven 19.10.19 v 09:42

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1661
19.10.19 08:53

Pokud mas zpozdeni a nebyla MS tak jak mohla byt vcera ovulace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 08:56
@hani28 píše:

Kazda ženská to na jinak pošlu jsem fotku a uvidíš sama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 09:00
@hani28 píše:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18011
19.10.19 09:08

@Bětt ka ovulaci jsi neměla to že ti to napíše aplikace neznamená že je to pravda, aplikace přeci nemůže vědět co dělá tvoje tělo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 09:17
@ka2ka píše:
@Bětt ka ovulaci jsi neměla to že ti to napíše aplikace neznamená že je to pravda, aplikace přeci nemůže vědět co dělá tvoje tělo ne?

Jo to máš pravdu, a tak nevíte co by to mohlo znamenat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1393
19.10.19 09:44

Urcite jsi tehotna. Nebo nejsi. Nebo mas ted virozu. Nebo ti holt jedna menzes vynechala a dalsi prijde zase v terminu. Nebo mas cystu. Nebo zanet mocovych cest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 09:51

@Bětt ka nic než každý dva dny dělat z ranní moči test, případně dojít jako samoplatce na krev ti nezbývá. Máš to všechno pomotany. Menstruace nebyla a jen špinění a ty to přikládás těhotenství, pak si myslíš, že máš ovulaci, pak si myslíš, že si těhotná a máš příznaky už týden. Přečti si o tom něco a nemyslím to zle. Pokud jsi snažilka, zakup si digitální ovulacni testy a cca 9.
den cyklu začni te stejnou dobu odpoledne testovat. Ukáže se ti smajlík, skočíte na to a za 12 dní bude čas na první těhotenský test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 09:52
@bobulka88 píše:
Urcite jsi tehotna. Nebo nejsi. Nebo mas ted virozu. Nebo ti holt jedna menzes vynechala a dalsi prijde zase v terminu. Nebo mas cystu. Nebo zanet mocovych cest.

Cistu nemám, zánět taky ne jsem v pořádku na g.. Sem byla minulý měsíc
A test furt negat.. Udělám ho ještě zítra ráno a v pondělí si zavolám na g..
Jsem z toho docela na nervy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 09:55
@Bubla Bůčková píše:
@Bětt ka nic než každý dva dny dělat z ranní moči test, případně dojít jako samoplatce na krev ti nezbývá. Máš to všechno pomotany. Menstruace nebyla a jen špinění a ty to přikládás těhotenství, pak si myslíš, že máš ovulaci, pak si myslíš, že si těhotná a máš příznaky už týden. Přečti si o tom něco a nemyslím to zle. Pokud jsi snažilka, zakup si digitální ovulacni testy a cca 9.
den cyklu začni te stejnou dobu odpoledne testovat. Ukáže se ti smajlík, skočíte na to a za 12 dní bude čas na první těhotenský test.

Nepřikládam to za těhotenství, mimčo bych chtěla dítě je zázrak.. Jen jsem z toho mimo když mám vše v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 10:03
@Bětt ka píše:
Nepřikládam to za těhotenství, mimčo bych chtěla dítě je zázrak.. Jen jsem z toho mimo když mám vše v pořádku

Co vůbec znamená vše v pořádku? Zkus něco přirozeného… Gynex, kontryhelovy čaj, čaj Mojžíšové. Nebo si chceš nechat napichat od doktorky injekci na spuštění MS, rozhodit ještě víc cyklus, lítat po vyšetřeních a zasekat si hlavu problemama, že vlastně nemůžeš otěhotnět a že je určitě něco blbě. Přijdeš mi hrozně taková zmatená, poblaznena. Většina ženských špiní během cyklu a píchne je v prsu nebo podbřišku… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18011
19.10.19 10:06
@Bětt ka píše:
Jo to máš pravdu, a tak nevíte co by to mohlo znamenat.

cokoliv nervy, zánět :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 10:16
@Bubla Bůčková píše:
Co vůbec znamená vše v pořádku? Zkus něco přirozeného… Gynex, kontryhelovy čaj, čaj Mojžíšové. Nebo si chceš nechat napichat od doktorky injekci na spuštění MS, rozhodit ještě víc cyklus, lítat po vyšetřeních a zasekat si hlavu problemama, že vlastně nemůžeš otěhotnět a že je určitě něco blbě. Přijdeš mi hrozně taková zmatená, poblaznena. Většina ženských špiní během cyklu a píchne je v prsu nebo podbřišku… :nevim:

Pane bože vy ste hrozná!!!
V pořádku znamená že nemám zánět, cystu prostě nic tak hrozného
A myslím si že 15dni zpoždění je už dost dlouhá doba.
Cystu jsem měla před 2 měsíci která praskla.
Možná ste chytřejší než já, já se v určitých věcech nevyznám nevím kdy mám ovulaci, a to že mi to ukazuje na kalendáři vím že neznamená že mám ovulaci.
V pondělí půjdu k mé g.. A řeknu jí ať mi raději vezme krev.
Já se s vámi nechci hádat, já se chtěla jen zeptat co by to mohlo být krom zánětu či cyste kterou nemám
Jinak cyklus mám pravidelný ;) :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 10:18
@Bětt ka píše:
Pane bože vy ste hrozná!!!
V pořádku znamená že nemám zánět, cystu prostě nic tak hrozného
A myslím si že 15dni zpoždění je už dost dlouhá doba.
Cystu jsem měla před 2 měsíci která praskla.
Možná ste chytřejší než já, já se v určitých věcech nevyznám nevím kdy mám ovulaci, a to že mi to ukazuje na kalendáři vím že neznamená že mám ovulaci.
V pondělí půjdu k mé g.. A řeknu jí ať mi raději vezme krev.
Já se s vámi nechci hádat, já se chtěla jen zeptat co by to mohlo být krom zánětu či cyste kterou nemám
Jinak cyklus mám pravidelný ;) :roll:

Jinak jsem píchání měla když jsem od toho 3 do 11 spinila, když jsem něco dělala nebo stala. A střídalo se to na pravé u levé straně ale víc spíš na práve. A teď mě bolí ty záda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
697
19.10.19 10:29

Už zas? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu