Reklama

Ahoj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

newik
Povídálka 23 příspěvků 16.07.09 09:23
Ahoj

Tak jsem se ted vratila z odberu na Tripl testy, UTZ mi bohuzel nedalala ale za to jsme poprve poslouchali srdicko mimiska - tak jsem ted hned klidnejsi ze tam ten plavacek je. Protoze ted v sedmnactem tydnu nemam vubec zadne tehotenske priznaky, brisko zatim taky nejak neroste - no proste vubec nic - uz me ani nejak neboli na te leve strane. Hlavne aby ty testy dopadly dobre :-) Jinak jsme se na tu bolest ptali a pry to je zcela bezne a nemam si s tim lamat hlavu pry se to tam upravuje a pripravuje na rostouci miminko :-) tak doufam ze to tak opravdu je :-) ale sbad ano kdyz to rika Dr. Tak ahoj

Reklama

Reakce:

newik
Povídálka 23 příspěvků 16.07.09 09:25
Omlouvam se,

Omlouvam se, za zalozeni noveho tematu tato odpoved mela patrit k Bolesti na levé strane podbrišku v 15tt.

Jitule77
Ukecaná baba ;) 1269 příspěvků 16.07.09 09:46

Newíku to máš teď jen období klidu před bouří :D Počkej od 18tt až začnou pohyby :wink: S tou bolestí má jistě Dr. pravdu, protože jsem našla starší tema: bolest v podbříšku na pravé straně v 18tt, a tam je odkaz na popis od Kouckého, který přesně odpovídá těmhle problémům :wink:
Tak přeji hodně štěstí!!!

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >