Ahoj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
newik
Povídálka 23 příspěvků 16.07.09 09:23
Ahoj

Tak jsem se ted vratila z odberu na Tripl testy, UTZ mi bohuzel nedalala ale za to jsme poprve poslouchali srdicko mimiska - tak jsem ted hned klidnejsi ze tam ten plavacek je. Protoze ted v sedmnactem tydnu nemam vubec zadne tehotenske priznaky, brisko zatim taky nejak neroste - no proste vubec nic - uz me ani nejak neboli na te leve strane. Hlavne aby ty testy dopadly dobre :-) Jinak jsme se na tu bolest ptali a pry to je zcela bezne a nemam si s tim lamat hlavu pry se to tam upravuje a pripravuje na rostouci miminko :-) tak doufam ze to tak opravdu je :-) ale sbad ano kdyz to rika Dr. Tak ahoj

Reakce:
newik
Povídálka 23 příspěvků 16.07.09 09:25
Omlouvam se,

Omlouvam se, za zalozeni noveho tematu tato odpoved mela patrit k Bolesti na levé strane podbrišku v 15tt.

Jitule77
Ukecaná baba ;) 1269 příspěvků 16.07.09 09:46

Newíku to máš teď jen období klidu před bouří :D Počkej od 18tt až začnou pohyby :wink: S tou bolestí má jistě Dr. pravdu, protože jsem našla starší tema: bolest v podbříšku na pravé straně v 18tt, a tam je odkaz na popis od Kouckého, který přesně odpovídá těmhle problémům :wink:
Tak přeji hodně štěstí!!!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Volný z SPD označil Havla za vlastizrádce a strhla se mela. „Je to můj názor!“

Z facebookového a twitterového profilu člena SPD Lubomíra Volného (45) se... číst dále >

Vidíme ho naposledy? Postránecký se dnes rozloučí s Krejzovými, čeká ho boj o zdraví

Uvidíme ho ještě někdy před kamerou? Populární herec Václav Postránecký se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >