Ahoj mam dotaz ohledně pití kreatinu při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 10:22
Ahoj mam dotaz diky

Ahoj myslite ze kdyz budu pít kreatin…kojím plně ovlivní to nejak materske mleko? ja vim ze tam pisou ze to nesmí kojící a tehulky ale je to jen aby se nereklo… :nevim: dekuji za vase nazory jiní holky i hulej travu chlastaj berou ha pri kojení anic…tak me zajima tohle dekuuuji :srdce:

Reakce:
Pajule25
Kecalka 232 příspěvků 21.01.19 10:24

Já bych určitě během kojení nepila…

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 21.01.19 10:26

Ne nepila bych pri kojeni,jde to do mleka a dopovat tim dite? :zed: a obhajovat si to tim,ze jine maminky huli,chlastaji a berou HA,to jako myslis vazne? 8o

divine woman
Extra třída :D 10260 příspěvků 21.01.19 10:30

Další inteligentka, která nerozumí psanému slovu. Takže na lahvích s alkoholem a např. energetickými nápoji píší, že je to nevhodné pro děti a těhotné i kojící ženy jen tak. Pro srandu králíkům.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 10:32

ok dekuji vsem pockam az prestanu kojit :*

yarenka777
Kecalka 152 příspěvků 21.01.19 10:49

Omlouvám svoji neznalost. Ale k čemu chceš vůbec kreatin pít při kojení? To mne fakt zajímá. Děkuji za osvětlení.

kam2
Závislačka 3508 příspěvků 21.01.19 10:55

Neznám moc žen, co by pilo kreatin. A to sama mám náročné silové tréninky. Kdo ti tohle poradil? :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >