Rozjetý zip na botách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
iwuška.r
Nováček 5 příspěvků 21.01.19 06:48
rozjetý zip na botách

Dobrý den, mohl by mi prosím někdo poradit jak opravit rozjetý zip na botách? Boty jsem měla pouze 2 krát na noze a bohužel se mi rozjel zip. Jde to nějak opravit nebo musím koupit nové? :(

Reakce:
stinga
Kelišová 5147 příspěvků 3 inzeráty 21.01.19 06:53

@iwuška.r nové boty přece běž vyreklamovat

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 21.01.19 06:54

jestli jsou nové, tak je to asi na reklamaci, ne? nebo nechat opravit u ševce… jestli se to teda rozjelo až úplně dolů a nemá šanci se to někde chytnout

iwuška.r
Nováček 5 příspěvků 21.01.19 07:00

Bohužel byly koupené když jsme byli na výletě v Německu, takže reklamovat by nás vyšlo draho tam jet, jsme totiž od Uherského Hradiště.

Monchichik
Kelišová 6508 příspěvků 21.01.19 07:08

Tak je odnes do opravny obuvi, tam by si s tím mohli poradit.

stinga
Kelišová 5147 příspěvků 3 inzeráty 21.01.19 07:41

@iwuška.r no tak v Hradišti je opravna- vlastně dvě, ale zip bude dost drahý, s tím je moc práce a ještě cena nových zipů, tak se tam zeptej na cenu a uvidíš, jestli do toho půjdeš nebo botky vyhodíš :kytka:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64668 příspěvků 3 inzeráty 21.01.19 07:42

Nevim jak u bot, ale když mi tohle dela bunda, tak povetsinou stacilo vzit kleste a zmacknout jezdec.

toma0105
Kecalka 187 příspěvků 1 inzerát 21.01.19 08:12
@iwuška.r píše:
Dobrý den, mohl by mi prosím někdo poradit jak opravit rozjetý zip na botách? Boty jsem měla pouze 2 krát na noze a bohužel se mi rozjel zip. Jde to nějak opravit nebo musím koupit nové? :(

Zanést do nejbližší opravny obuvi,třeba si s tím poradí,ovšem bude to něco stát. :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >