Gott a zrušený koncert

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2267 příspěvků 19.01.19 18:23
Gott a zrušený koncert

Zrovna jsem četla, že Gott zrušil na doporučení lékařů koncert k 80. narozeninám. I když si to nechce přiznat a hudba a jeviště je jeho život, ač se stále snaží o rovný postoj a ležérní pohyby, jde vidět, že ho dostihlo stáří. Viděla jsem fotku momentku, jak mu Ivana pomáhá po schodech a řekla bych, že mladá žena pomáhá stařečkovi. Ivana je o něco starší než já a občas mě napadá, jak se jí žilo a žije s tak starým mužem. On je bezesporu zajímavá osobnost, kdo s ním někdy jednal osobně, tak tvrdí, že je to velký gentleman a charismatický člověk. Mě by to ale nestačilo na vyrovnání tak propastného rozdílu. Nedovedu si představit ve svém věku žít s šedesátníkem, natož s osmdesátníkem. Dedukuju, že spolu nejspíše už ani nespí, vzdala se aktivního života v páru, který by ve svém věku mohla vést (výlety, sport apod.) Sice ji zabezpečil i dcery a nejspíše i budoucí děti dcer, ale myslíte, že někdy nemá chvilku, kdy zalituje? Čistě plkací téma, nezávidím jim, kdyby mě chtěl někdo z toho nařknout :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
PupuP
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 19.01.19 18:29

nojono, souhlasím, já jsem spíš na mladší takže to nechápu vůbec… ale že je to sympaťák to souhlasím :pankac:

Kaci89
Kecalka 399 příspěvků 19.01.19 18:33

Ja nikdy nepochopila,co ty mlady videj na tech starcich.asi penize..me zase nejde do hlavy ten milionar janecek a ma plno bab pritom je hnusnej jak ritni otvor.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2267 příspěvků 19.01.19 18:33

@PupuP Ale hlavně je ve věku, kdy se ráno nemusí probudit, aniž by tam musela být vážná nemoc. Prostě tak, stářím. I když může někdo namítnout, že se to může stát i mladému, tak realita je taková, že mladý může, starý musí, jak řekla teta Kateřina. Má malé dcerky, zdá se mi ta situace taková neveselá. Myslím, že se měl usadit daleko dřív, než se ženit v 65 nebo kdy do toho praštil

Šarlota4
Extra třída :D 10455 příspěvků 19.01.19 18:34

@Kaci89 me se zrovna docela libi :lol: ale na me je teda taky starej

Šarlota4
Extra třída :D 10455 příspěvků 19.01.19 18:34

@Kaci89 teda ne, ze by to byl sex idol, ale neco se mi na nem libi

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2267 příspěvků 19.01.19 18:35
@Kaci89 píše:
Ja nikdy nepochopila,co ty mlady videj na tech starcich.asi penize..me zase nejde do hlavy ten milionar janecek a ma plno bab pritom je hnusnej jak ritni otvor.

Mně se Janeček nezdá hnusný, ale zásadním způsobem ujetý. Pánbůh někde na IQ přidal a někdo hodně vzal. Ale on jaký šel, takovou potkal, takže tam je to takové panotikum celkově :)

Šarlota4
Extra třída :D 10455 příspěvků 19.01.19 18:36

Jinak Gottova zas mlada uz neni. Spis jde do stredniho veku, ale jo Gott je proti ni fakt starej.

Monchichik
Kelišová 6494 příspěvků 19.01.19 18:37

@Kfětoslava Gotta jsem měla dřív ráda, ale vadí mi, že neví, kdy odejít. Už se nedá naživo ani poslouchat. Chápu, že tím žil celý život, ale jednou jít na odpočinek prostě musí a ten nejlepší čas už podle mě prošvihl. Ivana se vdala za idol, prestiž a peníze. Podle mě to neřeší, je ještě relativně mladá, dovolené a vše kolem si v pohodě užívá, do práce nechodí a zajištěná bude do konce života. Je mi teda fest nesympatická, nemám jí ráda od začátku. Rozdíl je mezi nima snad 37 let, to mi přijde fakt hrozný a nechtěla bych to, ani kdyby to byl Brad Pitt ;) .

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2267 příspěvků 19.01.19 18:38
@Šarlota4 píše:
Jinak Gottova zas mlada uz neni. Spis jde do stredniho veku, ale jo Gott je proti ni fakt starej.

Tak podle něho je úplná dorostenka. 42 je furt ještě mladá, střední věk začíná ve 45 :)

Kaci89
Kecalka 399 příspěvků 19.01.19 18:38

Me teda prijde jak slizoun holky :mrgreen: ale zase takovej Roden ten ma nejaky charisma pro me :palec:

Šarlota4
Extra třída :D 10455 příspěvků 19.01.19 18:40

@Kaci89 ten se mi taky libi :D ale taky starej

Kaci89
Kecalka 399 příspěvků 19.01.19 18:41

@Šarlota4 to je ale kdyby nebylo zbyti :mrgreen:

Maminanamatersky
Kecalka 305 příspěvků 19.01.19 18:41

Gott mel jit s gracii do duchodu uz pred deseti lety…

Šarlota4
Extra třída :D 10455 příspěvků 19.01.19 18:42

@Kfětoslava vsak pisu, ze jde spis uz do stredniho veku. Nerikam, ze je stara baba.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >