Snažení o miminko už 2 roky

29.8.20 02:55

Ahojte maminky

Ahojte maminy :) snažíme se z přítelem o další dítě jednoho chlapečka už teda máme ten má 3 roky a snažíme se o druhý už 2 roky a něco a pořát nic máte někdo stím náke skušenosti nebo nějaký rady co pomaha… :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5276
29.8.20 04:40

Sex bez ochrany… :pankac: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42879
29.8.20 05:03
@bse.pedro píše:
Sex bez ochrany… :pankac: 8)

na epipi se tehotni zasadne pres antikoncepci, ale sex je dobra rada :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
29.8.20 05:27

Blbý kec tady.
Zkus se domluvit se svým gynekologem, ať ti zkontroluje ovulaci, jestli probíhá (ultrazvukem v určité dny cyklu) a snažit se pak cíleně v konkrétní dny, pokud bude ovulace v pořádku. Nebo si koupit ovulační test (s tím rozdílem, že u doktora je to spolehlivější a ještě zadarmo). Tím bych asi začala, pak se poradila, co dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
29.8.20 05:28

Opožděna MS

Ahoj mam dotaz 25dni mam opozdenou menstruaci tehotensky test negativní, ale zjistila jsem že mi začalo trošku téct mazivo můžu byt tedy těhotná nevím si rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1633
29.8.20 07:34
@Mazel 21 píše:
Ahoj mam dotaz 25dni mam opozdenou menstruaci tehotensky test negativní, ale zjistila jsem že mi začalo trošku téct mazivo můžu byt tedy těhotná nevím si rady

Co jít třeba na gyndu, to tě nenapadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16942
29.8.20 08:41
@Mazel 21 píše:
Ahoj mam dotaz 25dni mam opozdenou menstruaci tehotensky test negativní, ale zjistila jsem že mi začalo trošku téct mazivo můžu byt tedy těhotná nevím si rady

Pokud teče mazivo, tak urychleně do autoservisu ať se nezadřeš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1050
29.8.20 08:58
@Mazel 21 píše:

Mazivo odkud? Z těsnění?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
29.8.20 14:38

My uz 6 let..a nic :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...