KET září 2020

52
27.8.20 15:05

KET září 2020

Ahojte holky :mavam: je tady někdo, kdo se taky chystá v září na KET? Nás to čeká příští týden v úterý :roll: Už máme doma jednoho čtyřletého chlapečka po KET a jdeme znovu pokusit štěstí se zbylými mrazáčky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
121
27.8.20 22:11

@barborka.f ahojky, my jdeme taky příští úterý :srdce: ale teda je to první pokus :) můžeme si navzájem držet pesti :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
28.8.20 07:37
@Dotty90 píše:
@barborka.f ahojky, my jdeme taky příští úterý :srdce: ale teda je to první pokus :) můžeme si navzájem držet pesti :hug:

Jeej, super! Tak to teda budu moc držet palce! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.8.20 10:40

Ahojky taky nás čeká v září KET po prvním neuspěšném ET :(
Tak uvidíme, doufám že to vyjde :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
52
28.8.20 12:45
@Anonymní píše:
Ahojky taky nás čeká v září KET po prvním neuspěšném ET :(
Tak uvidíme, doufám že to vyjde :srdce:

Určitě se to tentokrát povede, je třeba myslet pozitivně a nevzdávat se :kytka: my jsme při našem prvním dítěti za sebou měli 3 neúspěšné KET a až 4. pokus se povedl. Nakonec se trpělivost vyplatila! Budu ti moc držet palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.20 12:20

Ahoj holky, mám za sebou neúspěšně Et pak jsem dala měsíc pauzu pak Ket ve ct jsem byla na krvi a prý negativní. Vysadila jsem Duphaston a čekám na ms. jak jste to měli s psychikou jsem z toho fakt rozhozená. navic poslední zamrazene máme :,( nechávali jste si některá to „lepidlo“

• Citovat
  • Nahlásit
106
31.8.20 07:31

Ahoj holky, v dubnu jsem prodělala úspěšný ket ale bohužel v 6tt zt, nyní se vrham na další, ket mám v pátek :) jsem nervózní a natesena :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
31.8.20 08:48
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám za sebou neúspěšně Et pak jsem dala měsíc pauzu pak Ket ve ct jsem byla na krvi a prý negativní. Vysadila jsem Duphaston a čekám na ms. jak jste to měli s psychikou jsem z toho fakt rozhozená. navic poslední zamrazene máme :,( nechávali jste si některá to „lepidlo“

Ahoj, no s psychikou to byl po každém neúspěšném pokusu boj a to jsem od přírody optimista :dance: Ale nakonec jsem se vždy otřepala a šla bojovat znovu a věřila, že to jednou vyjde. Zároveň jsem žárlila a záviděla všem holkám, co to měly “bez práce” a stresu :roll: Co mi pomohlo při posledním pokusu bylo, že jsme hned odjeli na dovolenou, kterou jsme si pořádně užili a hned potom jsem šla do práce, kde nebyl čas na černé myšlenky. A světe div se, vyšlo to :lol: Takže hlavu vzhůru :pankac: ps: lepidlo jsem neměla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
31.8.20 08:53

@Stella15

Úplně ti rozumím, já už zítřka nemůžu dospat :mrgreen: Těším se a zároveň mám strach.

Tak hodně štěstí v pátek :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
31.8.20 09:16

Ahoj holky, držím všem palce. Já mám teď za sebou 2 neúspěšné KETy a chci tenhle měsíc vynechat. Psychika je prevít, je to vždy těšeni, naděje, zklamání… Do toho všechny ty léky, dává nám to zabrat! Chci zkusit ještě akupunkturu, myslím, že mi minule pomohla. Stejně je to záhada, myslela jsem, že když se nám to povedlo minule(máme syna z ivf), že to půjde hladce a ono ne.
Ještě že je emimino a můžeme to vše probrat :) Chlapi na to nejsou, mají svůj svet :mrgreen:
Lepidlo jsme měli.
@barborka.f držím palce na zitra :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
31.8.20 09:18

Ahoj, i já se přidávám. Mě čeká první KET teď ve ctvrtek 3.9. Na ET jsem kvůli OHSS nešla. Mám z toho nervy. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
31.8.20 10:11

@Fabca345
Moc děkuji! Ty si pročisti hlavu a pak to určitě vyjde! :hug: A s těma chlapama máš svatou pravdu! My se musíme pořádně z těch našich bolístek vymluvit a chlapům stačí pár slov u piva s kamarádem a hotovo, jede se dál :mrgreen:

@Kl.ad
Hodně štěstí ve čtvrtek :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
31.8.20 10:15

@barborka.f je díky :) no radeji bych to měla už za sebou :D přeji taky hodně štěstí :) můj to bude už 3. Ket, budu zas do testování nervózní 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
31.8.20 10:17

Jinak lepidlo jsem nikdy neměla, přijde mi zbytečne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
31.8.20 10:24

@Stella15
Právě proto jsem tuhle diskuzi založila, abychom se přitom snažení, čekání a stresech vzájemně podpořily :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama