Reklama

AirBuggy kočárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 25.03.10 21:36
AirBuggy kočárek

Hezký večer,
vidím toto prvně-máte s ním někdo zkušenost?
Případně-jakou???

http://www.babywelt.cz/…islusenstvi/

Díky :kytka:

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

smahulinka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 25.03.10 21:44

Tuhle diskuzi už jsem zakládala a nic moc jsem se nedozvěděla. Koukala jsem i na anglický diskuze, moc teda anglicky neumím, takže hodně překládal slovník :-) . Ale celkem s tímto kočárkem byli spokojení. Co si teď vzpomínám, tak jako mínus někdo zmiňoval nepolohovací nohy, že prý je to nepohodlné pro větší děti a přední kolo asi nejde zaaretovat, ale někdo tu aretaci vůbec nevyužívá. Nic dalšího si teď nemůžu vzpomenout. Ale ta výbava je fakt super. Nechci tady dělat reklamu, ale je teď v aukci na aukru za dobrou cenu. Oficiální stránka, kterou mi poradila Nataša :-) http://www.airbuggy.co.uk/

smahulinka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 25.03.10 21:47

Až teď jsem odklikla odkaz a ta nízká cena mě docela zarazila. Tenhle pán je totiž prodává na tom aukru už docela dlouho a nevím, jestli se jich chce z nějakýho důvodu zbavit nebo jen vyprodává starou kolekci :nevim:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 25.03.10 21:48

farska, jedna moje kamarádka ho má..
kupovala tak, aby šel složit do toyoty yaris..
malý po složení, veškeré příslušensktví v ceně, bez korby.
ale není do terénu, takže pro tebe nic moc :mrgreen: ty kolečka prý - podle ní - nejsou odpružený.. takže do terénumá šátek.. kolečka jsou malý, docela, i když nafukovací. nemá ručku a nemá polohovací rukojeť, výška vyhovuje mým 175 cm.. polohování je na zipy, 4 polohy,. fusak je ze stejného mateiálu jako kočárek. košík má po straně zip, aby se do něj šlo snadno dostat…

ale na tu cenu teda čumím jako puk, stával desítku, vloni, když vybírala…

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 25.03.10 21:50

podle mého se jich chce zbavit :mrgreen: :mrgreen:

nikdo je totiž moc nekupuje, většinou chtějí lidi korbičky… prostě klasiku…

jinak aretaci nemá, koukala jsem na něj v puntanele (letňany)

jinak dost podobné požadavky na kočár měla kamarádka a na moji radu :mrgreen: vybrala phil&teds SP a je už 5 měsíců hodně spokojená!

smahulinka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 25.03.10 21:53

mě ta cena právě taky zaráží, ale co jsem koukala na netu, tak pořád stojí kolem těch 9 tis. no, třeba je to fakt výhodný kup.

smahulinka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 25.03.10 21:57

a ještě jsem si vzpomněla,v nějaký diskuzi (ale už si fakt nevzpomenu v jaký) psala nějaká pani, že se k tomu dodává snad černá síťka a kočárek v černé barvě v kombinaci s tou síťkou vypadá jako pojízdná rakev. Ale v této barvě tu na výběr asi není, tak je to jedno :-)

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 25.03.10 21:58

No praave,holky!!!

Ja si rikam,ze i kdybych ho za tu cenu koupila a mela jen jako…zalozni kocarek anebo do auta do mesta-ze to za to STOJI :think: :think: :think: :think:

A-ano,je to pouze DOPRODEJ,majitel zrejme doprodava …Ale ten ruzovy (pro nasi 4.holcicku :mrgreen: ) nebo ten zelenej je PARAADNIIIII :palec: :palec: :palec: :palec:

smahulinka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 25.03.10 22:04

Taky jsem ho chtěla kupovat, ale nakonec se mi docela osvědčil sporťák z hlubokýho kočárku, takže zítra snad sjedeme pro Baby design Sprint, který budeme používat jako těžší a větší golfky kvůli terénu, takže další kočárek, už by mi nebyl dovolen :-) . Kdybych, ale sporťák neměla, tak do toho jdu asi taky.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 25.03.10 22:34

farska, jo, jsou to takové trochu golfky :) k I´Coo bych ho brala.. :D za tu cenu. navíc jako golfky má adaptéry na maxi cosi.

já nemyslím, že je to blbej kočár, jen že ho lidi v čechách nekupují…

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 25.03.10 22:37

NATASO,

presne tohle se mi honi hlavou taky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

SMAHULINKA,)

dekuji za pomoc!!!! :palec: :palec: :palec: 8-)

smahulinka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 25.03.10 22:58

nemáš za co :palec: , jestli si ho koupíš, tak sem pak napiš, jak jsi spokojená, ať můžu tiše závidět :-)

Breberka_2010 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.11 14:39
Airbuggy

Zdravím, až teprve ted jsem objevila tuhle diskuzi. Já kočárek Airbuggy mám a jsem nadmíru spokojená. Vybrala jsem ho hlavně kvůli úžasné skladnosti do auta, vejde se nám do úzkého výtahu a patří mezi nejlehčí. Syna v něm vozíme od cca 4 měsíců (teď mu budou 2 roky)bez jakýchkoliv problémů.Jinak ke zmíněným nedostatkům - rukojeť se skutečně nedá nastavit,ale jde o zvyk (já měřím 165, manžel skoro 2 m a jsme v pohodě). Kola jsou akorát - zvládli jsme hluboký sníh, náledí, pravidelně jezdíme do přírody (cesty, kamení…) a opravdu mohu jen doporučit. Co se týče polohy opěrky na nohy - je v přiměřeném úhlu k opěrce zad (ta se nedá úplně narovnat pro přímý sed s rovnými zády).To bych považovala za jedinou chybku. Jinak příslušenství je úžasné, promakané. (Několik maminek mě dokonce zastavilo a zjišťovalo, odkud máme sluneční clonu.)Takže suma sumárum hodnotím za 1 :lol: (Kupovala jsem jej v září 2009 v akci za cca 7000,–).

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >