Reklama

AIUI - co tohle znamená ???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mandlička
Závislačka 2651 příspěvků 16.12.09 15:51
AIUI

Nevíte co tohle znamená ??? IUI vím ,ale nevím co je to A.

Reklama

Reakce:

VečKa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.09 15:57

Tak toto jsem našla na webu - je to inseminace s dárcem spermií.

Ve vážnějších případech mužské neplodnosti, kdy není možno provést inseminaci spermatem partnera, lze použít spermie dárce. Dárcovská inseminace (asistovaná intrauterinní inseminace, AIUI) je sice stále dostupným léčebným prostředkem, ale v současné době jsou již známé metody asistované reprodukce, které umožňují překonat i velmi závažné případy mužské neplodnosti.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >