Po transferu voda v břiše

143
2.12.09 16:23

po transferu

:potlesk: Ahoj tak jsem uspešně po transferu bylo to všechno ok super v pořadku nic jsem necitila poležela jsem si a pak hajdi domů vše by bylo v pořadků jenom kdybych neměla tu zatracenou vodu v břiše mužeteč mi některa z vás co vám pomohlo zbavily jste se te vody ja citim obrovske tlaky v břiše jako by měl bolely bříšní svaly a kuži mam uplně napnutou nemužu sedět ani chodit jsem stoho zoufala porad te prosím co stím piju tak 3až 3,5 litru deně hodně vyčuram ale voda tam pořad je porad te doktor mi nic ne¨řekl jen pit děkují za odpovědí :potlesk: **

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1489
2.12.09 16:58

Amilie,
gratuluji k transferu kolik ti dali embroušku :hug: ? Já jsem byla v neděli a dali mi dvě, teď čekám, co bude.
S tou vodou ti poradí Boríska, té myslím i vodu nakonec odsávali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
2.12.09 17:13

po transferu

Zavaděli mi 2 embrošky a jak seženu tu borisku děkují

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12332
2.12.09 17:17

amilie - a oni ti s tímhle udělali transfer? to čumím 8-o
já když nemohla chodit ani pořádně dýchat, tak mi odsávali tekutinu z břicha - přímo v CARU, snad to umí i v nemocnici :nevim:. Mě odsáli 1,3l tekutiny, ale to už byla mimča uchycená.

nemáte u vás v CARu nějaký sos telefon, kde bys mohla zavolat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
2.12.09 17:28

ja dychat mužum ale špatně se mi chodi a sos telefon nemam a co takhle gynda zitra a nebo počkat jak to bude dal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12332
2.12.09 17:32

amilie - jestli se to nezlepší, tak určitě zítra ráno volej CAR a na gyndu si k sobě taky zajdi, protože ten jejich přístup se mi sakra nelíbí :roll:
tak držím :palec: , ať je to lepší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat