Aj, chyba

4153
7.3.17 09:07

Aj, chyba

Dobrý den,
od vaší poslední aktualizace mi v telefonu v prohlížeči CHROME vaše stránka padá " aj, chyba! Pri zobrazování této webové stránky došlo j chybě "… tato chybová hláška se ukazuje stále dokola po skoro každém kliknutí. Jíž jsem zkusila odninstalovat znovu nainstalovat aplikaci vymazat historii prohlížení vymazat mezipaměť a soubory cookie…nepomohlo.
S jinýma stránkama CHROM problém nemá a např. v safari tento problém není.

Asi brzké odstranéní problému nebude možné předpokládám. Možná by bylo fajn udělat přímo aplikaci emimino ne jen bazar myslím že uživatelu tu máte dost aby se Vám to vyplatilo.

Hezký den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7.3.17 09:11

To není stránkou emimino.. Mě tohle telefon po aktualizaci chromu dělá taky, jak na emimino, tak na facebook a nebo když listuju bazary.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4153
7.3.17 09:14

@Kattynka000 fakt? já mam problém jen práve s emiminem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.17 09:15

@Lentilanek Od doby co jsem zaktualizovala v mobilu chrom mi padá nejčastěji teda Facebook, emimino jen občas.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4153
7.3.17 09:17

@Kattynka000 :think: :think: no já se přez chrom na emimino už ani nepokouším lést padá to defakto nepřetržite a už me nebaví se u toho vztekat… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.17 09:18

Tak mě to dělá jen u emimina od včerejška, do té doby mi to nedělalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.17 09:41

Mne to děla uz docela dlouho. Jen u emimina. Používám Safari. Jo a jen na telefonu, z tabletu je to v pohodě :nevim: ta aplikace mi prijde jako dobrý nápad

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.17 10:00

mimi

Je to asi problém na emiminu ;-) jiné webovky jsou bez komplikací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4153
7.3.17 10:27

@Tichošlápek @evabart jsem na jednu stranu ráda že nejsem sama ale myslím si že emimono není taková priorita aby se zmeny testovaly nebo došlo k rychlejší nápravě…ta aplikace by byla super! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12816
7.3.17 13:31

Dobrý den,

chybu jsme testovali, ale na mobilním chrome se nám zatím neprojevuje. Mohu vás poprosit o zaslání do SZ údajů o prohlížeči, případně verzi a typu mobilního telefonu, ze kterého se na eMimino přihlašujete? Pokud možno nejlépe se screenshotem situace, kdy eMimino, resp. chrome spadne.

Děkuji předem,

admin Josefina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama