Angličtina pro přeškoláky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
robinka
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 1 inzerát 27.08.18 18:01
AJ pro predskolaky

Ahoj. Ze zvědavosti. Vedl nekdo z vas kurz angličtiny pro predskolni deti? Dcera chodila ve stare skolce, nyni zacina navštěvovat jinou, kde takovy krouzek neni. Napadlo mě vest to tam, ale je to opravdu jen kacirska myslenka. Nemela bych na to casove, jazykove a myslim, ze uz ani psychicky. Driv jsem doucovala anglictinu soukrome. Podle dcerinych materialu, co nosila domu, mi to náročné neprislo, ale vim, ze pokud to ma za neco stat, snadne to neni. Ma nekdo zkusenost?? Dekuji.

Reakce:
Levandulina
Kelišová 5765 příspěvků 18 inzerátů 27.08.18 18:32

Ono jde asi spíš o to, umět ty děti zaujmout a dokázat je celou tu dobu „bavit“.

welovefashion
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 101 inzerátů 27.08.18 19:38

co já pamatuju, měli sme vždycky každou hodinu nějak tematicky zaměřenou(zvířata, dopr. prostředky, v obchodě, seznamovani atp.), pak třeba písnička a nějaká jednoduchá hra, typu Simon Says, nebo London bridge is falling down…

jako já bych si na to netroufla, protože neumím zpívat, ale jinak mi to nějak složité nepřijde :-)záleží jestli umíš dobře anglicky…

LadyLada
Závislačka 4530 příspěvků 27.08.18 23:10

Když na to nemáš časově, jazykově ani psychicky, proč o tom vlastně přemýšlíš :nevim:

Domnívám se, že je to velmi náročné. Chodila jsem se dívat na lekce mého 3letého syna a chce to pořádný kus trpělivosti a ani na vteřinu nepolevit. Je to fakt výkon. Čím jsou děti starší, tím je to lepší, ale i tak, udržet 45 minut pozornost u jednoho předškoláka je fuška, natož potom celé skupinky. Nesmíš si dovolit, aby ti ruply nervy a věř, že když ti tam přijde jedno dítě v nepohodě, natož dvě, tři a vzájemně se ovlivňují…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >