Reklama

Angličtina pro přeškoláky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

robinka
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 18 inzerátů 27.08.18 18:01
AJ pro predskolaky

Ahoj. Ze zvědavosti. Vedl nekdo z vas kurz angličtiny pro predskolni deti? Dcera chodila ve stare skolce, nyni zacina navštěvovat jinou, kde takovy krouzek neni. Napadlo mě vest to tam, ale je to opravdu jen kacirska myslenka. Nemela bych na to casove, jazykove a myslim, ze uz ani psychicky. Driv jsem doucovala anglictinu soukrome. Podle dcerinych materialu, co nosila domu, mi to náročné neprislo, ale vim, ze pokud to ma za neco stat, snadne to neni. Ma nekdo zkusenost?? Dekuji.

Reklama

Reakce:

Levandulina
Kelišová 5353 příspěvků 8 inzerátů 27.08.18 18:32

Ono jde asi spíš o to, umět ty děti zaujmout a dokázat je celou tu dobu „bavit“.

Uživatel je onlinewelovefashion
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 108 inzerátů 27.08.18 19:38

co já pamatuju, měli sme vždycky každou hodinu nějak tematicky zaměřenou(zvířata, dopr. prostředky, v obchodě, seznamovani atp.), pak třeba písnička a nějaká jednoduchá hra, typu Simon Says, nebo London bridge is falling down…

jako já bych si na to netroufla, protože neumím zpívat, ale jinak mi to nějak složité nepřijde :-)záleží jestli umíš dobře anglicky…

LadyLada
Závislačka 4526 příspěvků 27.08.18 23:10

Když na to nemáš časově, jazykově ani psychicky, proč o tom vlastně přemýšlíš :nevim:

Domnívám se, že je to velmi náročné. Chodila jsem se dívat na lekce mého 3letého syna a chce to pořádný kus trpělivosti a ani na vteřinu nepolevit. Je to fakt výkon. Čím jsou děti starší, tím je to lepší, ale i tak, udržet 45 minut pozornost u jednoho předškoláka je fuška, natož potom celé skupinky. Nesmíš si dovolit, aby ti ruply nervy a věř, že když ti tam přijde jedno dítě v nepohodě, natož dvě, tři a vzájemně se ovlivňují…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >