Akné kolem brady

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
20.11.21 23:15

Akné kolem brady

Ahoj, každá sem tam máme jistě pupínek.. poslední rok mě ale trápí výrazné akné a to jen kolem brady. Nikde jinde se mi akné nedělá, fakt jen kolem té brady a teď poslední měsíc se mi dělají jen teda pupínky nad rtama. Ta brada je fakt šílená, každý den v kuse minimálně 1 nový beďar, než se zahojí ostatní atd, klid mám teda třeba tak 2-3 dny v měsíci, jinak pořád hrůza. Nemáte někdo podobný problém nebo aspoň co vám pomáhá na akné? Už jsem z toho zoufalá. Nebo myslíte že mi pomůžou na kožní? Děkuju za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1217
20.11.21 23:20

Zkus tu levandulovou organickou pletovou vodu a mazat sudokremem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.21 23:26

To je z respiratoru, delaji se mi taky a hodne za usima z tech gumicek, v zivote jsem nemela za usima bedary, dokud nebyl covid

• Citovat
  • Nahlásit
18323
21.11.21 05:56

@Terez117 Muze to byt z respiratoru… vlhko z dychani.
Me se to delalo z jine kosmetiky. Nastesti jsem na to prisla a vratila se k te puvodni. A opravdu se mi pupeny delaly jen na brade, nikde jinde :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3214
21.11.21 07:46

Me se to taky ted dela na brade z respiratoru, taky je mam od leta porad. Koupila jsem si pletovy olej moringovy, zkusila jsem to pomazat a trochu to zabralo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2701
21.11.21 08:20

Taky s tím teď bojuju. V pubertě jsem měla nejvíc na bradě, kolem nosu a na čele. Pak dlouho nic a teď ta brada. Je to šílený, vypadám příšerně, než se jeden lupinek zahojí, další dva se objeví. A nejhorší je, že mi po nich zůstávají na kůži lehce fialové fleky. Takže i tam, kde zrovna pusinek není, je malá fialová tečka. Nevím, co s tím. Možná je to fakt z respiratoru, ale já ho zase nijak moc nenosím, těžko říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3058
21.11.21 08:20

Kolem brady je to spis hormonalni, ne? Jsou to male pupinky nebo takove ty bolaky? A nad rty..nevytrhavas si tam treba chloupky? (knirek)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3214
21.11.21 10:06
@Midaku píše:
Taky s tím teď bojuju. V pubertě jsem měla nejvíc na bradě, kolem nosu a na čele. Pak dlouho nic a teď ta brada. Je to šílený, vypadám příšerně, než se jeden lupinek zahojí, další dva se objeví. A nejhorší je, že mi po nich zůstávají na kůži lehce fialové fleky. Takže i tam, kde zrovna pusinek není, je malá fialová tečka. Nevím, co s tím. Možná je to fakt z respiratoru, ale já ho zase nijak moc nenosím, těžko říct.

Mam to stejne 😑 ale ty fialove fleky jsem teda mela vzdycky, po kazdem pupinku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9869
21.11.21 10:18

Na tohle je dobré cokoliv (tonikum, sérum) s kyselinou salicylovou (The Ordinary, Revolution). Ta má (asi jako jediná) schopnost čistit póry, léčit a zároveň i zmírňovat hyperpigmentaci po akné. Používat lokálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat