Akné na zádech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mawajka00
Povídálka 41 příspěvků 14.04.18 08:45
Akné na zádech

Mám strašné akné na zádech a už se blíží léto, takže jsem se rozhodla, že bych s tím měla něco dělat. Napadlo mě, jestli na něj nemám ráno použít gel na akné od La Rochse a večer hydrataci od Bi Oil? Co myslíte? Když tak napište nějaké vaše tipy…

Reklama

Reakce:

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2405 příspěvků 395 inzerátů 14.04.18 08:51

Na akne mi vždycky pomáhalo sluníčko případně bych zašla na kožní a pokoušela i změnou jídelníčku přecházet jeho vzniku.

nozu
Extra třída :D 11048 příspěvků 14.04.18 08:53

Záleží, jak moc strašné to máš. pokud to jsou podebranoé boláky, asi bych zvážila to kožní. Je možné, že budou potřeba lokální antibiotika. Jinak čištěním nic nezkazíš, kllidně bych jednou týdně použila peeling.

Kriss Tina
Závislačka 3933 příspěvků 14.04.18 10:40

Já na to používala konopné mýdlo, nenosit nic umělého a omezit sladké a smažené, většinou to do tydne zmizelo…

unuděná
Závislačka 4869 příspěvků 1 inzerát 14.04.18 10:47

Jedine, co mi kdysi zabralo, byla HA.od te doby jsem uplne bez pupinku kdekoli ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Podezřelý výstup Skripalové: Mluvila jako robot, Britové ji prý drží v zajetí!

Utekla hrobníkovi z lopaty a úspěšně se zotavuje z útoku nervově paralytickou... číst dále >

Kdo napadl Kvitovou? Je mu 54 a motá se kolem drog! Jeho anonym se vzdal odměny

Včera večer se objevila zpráva, že policisté údajně zadrželi muže, který je... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama