Reklama

Akné na zádech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mawajka00
Stálice 63 příspěvků 14.04.18 08:45
Akné na zádech

Mám strašné akné na zádech a už se blíží léto, takže jsem se rozhodla, že bych s tím měla něco dělat. Napadlo mě, jestli na něj nemám ráno použít gel na akné od La Rochse a večer hydrataci od Bi Oil? Co myslíte? Když tak napište nějaké vaše tipy…

Reklama

Reakce:

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 370 inzerátů 14.04.18 08:51

Na akne mi vždycky pomáhalo sluníčko případně bych zašla na kožní a pokoušela i změnou jídelníčku přecházet jeho vzniku.

nozu
Extra třída :D 11471 příspěvků 14.04.18 08:53

Záleží, jak moc strašné to máš. pokud to jsou podebranoé boláky, asi bych zvážila to kožní. Je možné, že budou potřeba lokální antibiotika. Jinak čištěním nic nezkazíš, kllidně bych jednou týdně použila peeling.

Kriss Tina
Závislačka 4714 příspěvků 14.04.18 10:40

Já na to používala konopné mýdlo, nenosit nic umělého a omezit sladké a smažené, většinou to do tydne zmizelo…

unuděná
Kelišová 5365 příspěvků 1 inzerát 14.04.18 10:47

Jedine, co mi kdysi zabralo, byla HA.od te doby jsem uplne bez pupinku kdekoli ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama