Akné na zádech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mawajka00
Stálice 63 příspěvků 14.04.18 08:45
Akné na zádech

Mám strašné akné na zádech a už se blíží léto, takže jsem se rozhodla, že bych s tím měla něco dělat. Napadlo mě, jestli na něj nemám ráno použít gel na akné od La Rochse a večer hydrataci od Bi Oil? Co myslíte? Když tak napište nějaké vaše tipy…

Reakce:

smudlinky
Závislačka 2555 příspěvků 347 inzerátů 14.04.18 08:51

Na akne mi vždycky pomáhalo sluníčko případně bych zašla na kožní a pokoušela i změnou jídelníčku přecházet jeho vzniku.

nozu
Extra třída :D 11684 příspěvků 14.04.18 08:53

Záleží, jak moc strašné to máš. pokud to jsou podebranoé boláky, asi bych zvážila to kožní. Je možné, že budou potřeba lokální antibiotika. Jinak čištěním nic nezkazíš, kllidně bych jednou týdně použila peeling.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5575 příspěvků 14.04.18 10:40

Já na to používala konopné mýdlo, nenosit nic umělého a omezit sladké a smažené, většinou to do tydne zmizelo…

unuděná
Kelišová 5555 příspěvků 2 inzeráty 14.04.18 10:47

Jedine, co mi kdysi zabralo, byla HA.od te doby jsem uplne bez pupinku kdekoli ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >