Akné u batolete

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 12.06.11 10:02
Akné u batolete

Ahoj holky,

můj syn má asi od 9m na tvářičkách pupínky, které jsou během dne více či méně výrazné (k večeru většinou jsou více vidět). Vypadá to jako akné.
Pediatrička mi na to nic neřekla, že prý máme zkusit mazat kalciovkou…nic se nezměnilo..trvá to stále.
Ekzém to není, suché to není..prstě takové malé pupínky, docela podobné potničkám. Jsou jen na tvářičkách.
Nevíte, zda se to nějak léčí ? Má smysl s tím jít na kožní ?

Reakce:
Boudice23
Extra třída :D 14873 příspěvků 12.06.11 10:07

Ahoj, moj malá (3měsíce), to má taky na tvářičkách, já myslela, že jsou to potničky..nebo že to má z toho jak si cucá ruce a pak se mudlá po obličeji :nevim:

Mijunkaa
Závislačka 2535 příspěvků 12.06.11 11:01

Můj syn to má také, zhruba měsíc. Myslím si přesně to co píše Boudice23 a tak to nějak neřeším. Normálně to mažu krémkem na obličej a když jdeme na sluníčko tak opalovákem.

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 12.06.11 13:21

No já jsem si říkala, že už v roce a půl by nemusel mít tady ty miminkovský kožní problémy. Takový to, co mají děti do půl roku a zmizí to samo..tohle nemizí už několik měsíců.

0225
Nováček 1 příspěvek 24.02.12 12:48
akné

My jsme měli novorozenecké akné od 2.týdne asi měsíc, pak to samo zmizelo…nyní nám je 18 měsíců a máme to znova(pokud to tedy není něco jiného), ale vypadá to stejně…a nevím co s tím..máte někdo podobnou zkušenost a třeba i radu co s tím…¨
děkuji za radu

t.eliss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.12 08:38

Zrdavím maminy, můj malej má pupínky pomalu od narození, tak od 3-4 měsíce se mi sem tam nějaký objevil a poslední měsíc to má docela dost. Pediatr mi doporučila Sudocrem a po pár dnech to vypadá dobře, uvidíme po čase.

t.eliss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.12 08:38
@t.eliss píše:
Zrdavím maminy, můj malej má pupínky pomalu od narození, tak od 3-4 měsíce se mu sem tam nějaký objevil a poslední měsíc to má docela dost. Pediatr mi doporučila Sudocrem a po pár dnech to vypadá dobře, uvidíme po čase.
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >