Reklama

Akné u batolete

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 12.06.11 10:02
Akné u batolete

Ahoj holky,

můj syn má asi od 9m na tvářičkách pupínky, které jsou během dne více či méně výrazné (k večeru většinou jsou více vidět). Vypadá to jako akné.
Pediatrička mi na to nic neřekla, že prý máme zkusit mazat kalciovkou…nic se nezměnilo..trvá to stále.
Ekzém to není, suché to není..prstě takové malé pupínky, docela podobné potničkám. Jsou jen na tvářičkách.
Nevíte, zda se to nějak léčí ? Má smysl s tím jít na kožní ?

Reklama

Reakce:

Boudice23
Extra třída :D 14873 příspěvků 12.06.11 10:07

Ahoj, moj malá (3měsíce), to má taky na tvářičkách, já myslela, že jsou to potničky..nebo že to má z toho jak si cucá ruce a pak se mudlá po obličeji :nevim:

Mijunkaa
Závislačka 2535 příspěvků 12.06.11 11:01

Můj syn to má také, zhruba měsíc. Myslím si přesně to co píše Boudice23 a tak to nějak neřeším. Normálně to mažu krémkem na obličej a když jdeme na sluníčko tak opalovákem.

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 12.06.11 13:21

No já jsem si říkala, že už v roce a půl by nemusel mít tady ty miminkovský kožní problémy. Takový to, co mají děti do půl roku a zmizí to samo..tohle nemizí už několik měsíců.

0225
Nováček 1 příspěvek 24.02.12 12:48
akné

My jsme měli novorozenecké akné od 2.týdne asi měsíc, pak to samo zmizelo…nyní nám je 18 měsíců a máme to znova(pokud to tedy není něco jiného), ale vypadá to stejně…a nevím co s tím..máte někdo podobnou zkušenost a třeba i radu co s tím…¨
děkuji za radu

t.eliss 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.12 08:38

Zrdavím maminy, můj malej má pupínky pomalu od narození, tak od 3-4 měsíce se mi sem tam nějaký objevil a poslední měsíc to má docela dost. Pediatr mi doporučila Sudocrem a po pár dnech to vypadá dobře, uvidíme po čase.

t.eliss 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.12 08:38
@t.eliss píše:
Zrdavím maminy, můj malej má pupínky pomalu od narození, tak od 3-4 měsíce se mu sem tam nějaký objevil a poslední měsíc to má docela dost. Pediatr mi doporučila Sudocrem a po pár dnech to vypadá dobře, uvidíme po čase.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >