Akné+differine krém

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
18.5.22 07:18

Akné+differine krém

Zdravím všechny prosím vás potřeboval bych od vás radu a pomoc je mi 25 let a jde o to že trpím na akne už docela dlouho tak cca 7let předtím to nebylo nic hrozného pár pupinku používal jsem jen jeden produkt a to sérum Antakné ale teď minuly rok a půl se mi úplně zbláznilo čelo a dělají se mi jenom tam hodně pupinku až je to k zbláznění😔 teď v dubnu jsem byl u dermatoložky a ta mi předepsala differine krém na noc tak se chci zeptat jaké zkušenosti mate tímhle přípravkem? mě se mi to o něco zhoršilo ale nevím jestli to je na druhou stranu dobře ze to právě vytáhne tu špínu ale nevím jak dlouho to využívat aby to mělo ty uzdravující účinky? co se týče pleti tak mi přijde ze mam smíšenou teď se mi docela mastí jen čelo 😕 pleť si oplachuju 2× denně ráno a večer žádný čisticí gely nepoužívám používal jsem od Laroche Posay ale vůbec mi nepomohl 😔 tak jestli si mam aspon umývávat pleť aspoň 3 denně aby se to čelo moc namastilo? Zatím moc děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16244
18.5.22 08:32

Tenhle krém mi dali + skinoren a nic moc, měla jsem i antibiotika..jediné kdy jsem neměla akné/boláky, ohromné hluboké boule, bylo v těhotenství a pak s antikoncepcí Yadine, je dražší, ale jediná mi pomohla. Beru jí už 3. rokem a spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3191
18.5.22 08:40

Ahoj, zkus tuhle skupinu na fb. Hodně poradí s pletí. https://www.facebook.com/…159144527402
Jinak já měla na čele neustále ucpáné pory a takovou krupičku. Hodně mi pomohl šampon Nizoral. Byla to nějaká forma akné a látka obsažená v tom Nizoralu ho léčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat