Akú zavinovačku?

7
19.3.07 11:12

Akú zavinovačku?

Ahojte dievčatá.
Chcela by som od vás radu ohľadom zavinovačiek. Priznám sa veľmi sa mi nepáčia tie klasicke biele s nejakým lemom, proste tie nemoderné. Viete mi poradiť aj nejaké iné s akými máte dobré skúsenosti a bábätko je v nich pevne „zamotané“? :-) Alebo môžu sa používať aj také voľnejšie? Nemám žiadne skúsenosti, takže každá rada dobrá. Ďakujem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28414
19.3.07 11:30

Ahoj Elin.
My jsme měli tu rychlozavinovačku se suchým zipem. Taky se mi nelíbí ty saténové s krajkou, jsou děsný. Syn v tom byl jen jednou, když jsem ho nesla z porodnice po schodech a do autosedačky šel stejně bez zavinovačky. Dá se to pak využít jako podložka do kočárku, deka, apod…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
19.3.07 11:48

Já měla holký velký, takže jsem zavinovačku nepoužívala vůbec…
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5530
19.3.07 11:54

tak nas Kuba jinak nez v rychlozavinovacce neusne. Mame ze zdejsiho podniku - viz www.dita.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
19.3.07 12:29

Ahoj, já jsem používala rychlozavinovačku na suchý zip, malá v ní byla spokojená asi do 3,5 měsíce.. Pak jsem vyměnila za spací pytel. Tyto zavinovačky mají v každém dětském obchodě, já ji kupovala spolu s povlečením na peřinku ve stejné barvě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2334
19.3.07 13:04

Ahoj,
já měla také rychlozavinovačku na suchý zip a byla skvělá i do kočárku jako dečka. Jednu jsem už měla koupenou a od koleglů v práci jsem dostala druhou / tu jsem ani nevyužila –jdna stačí :D /

Máte některá zkušenosti s prodáním ?…dvě si schovávat na případné další dítě nepotřebuji :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
19.3.07 14:22

Ak by sa vam niektorej chcelo prosim mozete mi sem hodit nejaku stranku, aby som vedela ako ta zavinovacka na suchy zips vyzera. Diky moc.
A dakujem za vase skusenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2334
19.3.07 15:04

Elin 28 - tak jsem se pokusila jí vyfotit s medvědem :D –hezky jsem ho zabalila :wink:
http://i120.photobucket.com/…vinovaka.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
19.3.07 15:16

Nikca jeeeej ten je krasny :-) super. Cize aj toto je ten styl http://www.forbaby.sk/doplnky.php?… lebo som si nebola ista, ze ci to musi byt z takeho hrubeho a pevneho materialu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
19.3.07 15:31

Já byla skálopevně přesvědčená že klasické bílé zavinovačky používat nebudu.Ale tak 14 dní po narození jsem za ně byla ráda, protože se mi v nich malý dobře nosil.Pak jsme už měli rychlozavinovačku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2334
19.3.07 15:31

Elin 28 - já mám / fotka medvěd :D / je přesně ten výrobce, co Tvůj odkaz :wink: / je to jemňoučká dečka - flís/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
19.3.07 17:52

:D :D ahojky, já jsem měla „starší“ bílé zavinovačky klasických čtvercových i téčkových tvarů a barevnou rychlozavinovačku na suchý zip jen na doma a do postýlky a do kočárku jsem měla novou rychlozavinovačku na suchý zip z bílé vyšívané madeiry. V kočárku to vypadalo moc pěkně.

• Nahlásit
  • Citovat
12874
19.3.07 18:05

elin, tak já jsem nejdřív taky tvrdila, že vůbec nebudu používat klasickou zavinikvačku a že budu používat rychlozavinovačku na suchý zi („růžek“). no, a nakonec to dopadlo tak, že jsem používala tu klasickou, protože z růžku se mi malá v cukuletu vybalila :-) :-) ale stejně jenom tak dva měsíce, pak jsem jí už měla bez zavinovačky. je to hlav ě hodně praktické ze začátku na manipulaci a mimčům se to většinou líbí, protože mají rády těsnější prostor ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
19.3.07 19:06

Nozu a to su este niekde predajne tie klasicke, tesnejsie? Lebo ja ju nemam po kom zdedit, u nas v rodine siroko daleko ziadne male babo nie je. Neexistuje nieco aj pevnejsie/tesnejsie na tento styl a zaroven moderne? Mne sa vrcholne nepacia tie krajiky a tie snury co to prevazuju, no otras :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4328
21.3.07 15:07

Ahojky,

nevím odkud jsi, ale tahle firma je z Prahy a já jsem je teď objevila na veletrhu v Brně a mají kouzelné věci na mimi. Budou mi posílat ceník (mám jen veletržní) tak ti jej potom sem hodím.
http://jask.webpark.cz/

Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama