AKUTNÍ - Plzeň

28.5.17 21:05

AKUTNÍ - Plzeň

Ahoj, akutně sháním dioptrické brýle. nevíte, prosím, někdo, kde bych je někde v okolí Plzně teď sehnala? Nebo neválí se Vám někomu doma? Potřebuji nejlépe -3,75 dp. ale obešla bych se i s něčím kolem toho.. Opravdu je to hodně nutné.. Děkuji za jakoukoliv odpověď :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

blabla123
28.5.17 21:39

Optika, co jiného radit. Takovéhle dioptrie jen tak někde nebudou, v obchoďácích mají tak 2 dioptrie a to prd uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
28.5.17 21:40

Zajdi do optiky. Nicméně takhle narychlo ti je nikdo jen tak neudělá.

Nebo se podívej do DM na kontaktní čočky. Prodávají tam různé dioptrie a můžeš pořídit jednodenní nebo měsíční.

V Plzni je plno optik. Jen v Plaze jsou dvě a na náměstí je taky jedna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10738
28.5.17 21:44
@BiohazardMichell píše:
Zajdi do optiky. Nicméně takhle narychlo ti je nikdo jen tak neudělá.

Nebo se podívej do DM na kontaktní čočky. Prodávají tam různé dioptrie a můžeš pořídit jednodenní nebo měsíční.

V Plzni je plno optik. Jen v Plaze jsou dvě a na náměstí je taky jedna.

v obchoďácích, a drogériích ale budou mít jen plusové, tedy na čtení, ne? nebo to u čoček neplatí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
28.5.17 21:46

Já jsem koupila čočky, než mi udělali brýle…
Necítila jsem se v nich ok, neumím to s nimi, ale v nouzi po rozbití mých starých jsem to pretrpela…
V optice ve františkánský mě je naučili dokonce i nandavat, vyndavat a poradili co a jak… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.17 22:02

Já pravé čočky teď musela vyndat, mám zánět rohovky :( a v obchoďákách mají opravdu jen na čtení :( takže teď chodím jako slepec…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
28.5.17 22:19
@KKristyna28 píše:
Já pravé čočky teď musela vyndat, mám zánět rohovky :( a v obchoďákách mají opravdu jen na čtení :( takže teď chodím jako slepec…

Provizorně mít dvoje brýle. Alespoň ponaučení po příště, já mám brýle cca 4 roky a 13 let staré.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama