Albert - chci do jiné prodejny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bony58
Kecalka 207 příspěvků 03.01.17 12:44
albert chci do jiné prodejny

Ahoj holky, dělám u nás v albertu, vzhledem k tomu, že i přes upozornění manažerky, že nemám hodiny a že bych chtěla zvednout uvazek/ mám poloviční / se nic neděje a i když mám HPP, tak jsem věčně doma, chci změnit provozovnu. V okolí jsou minimálně další tři, které nabírají zaměstnance, chci se zeptat, když tam půjdu, mám říct, že už v aholdu dělám? asi jo, stejně by na to přišli :), a mohu říct jako důvod přestupu, že mi manažerka nechce zvednout úvazek? ano mohla by, lidí zde moc nepracuje, ale prostě si nerozumíme, já vím, jinde to muže být stejné, jAe to nadřízená, ne kamarádka, že jo.Ale jde mi o to, že v pracovních věcech by mi měl nadřízený sednout. A ještě jeden dotaz, když už v aholdu dělám budu muset absolvovat znova všechny ty papíry/ doktor, výpis z RT, dotazník…/ A nebude divné, že měním provozovnu kvuli manažerce? :D Nemám si vymyslet něco jiného? ale co, když to ted mám pět minut od baráku :mrgreen: :lol: a kdybych neseděla věčně doma, tož mi to i vyhovuje :D

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 13:05

Ahoj. Normálně říct pravý důvod, proč chceš jít do jiné prodejny ;) dělat všechny papíry a prohlidku myslím nebudeš muset dělat znovu. Nejlepší by bylo kdyby tě tě do té jiné prodejny dali bez problémů. Protože co vím, když dáš v Aholdu výpověď, tak do jiné prodejny Albert můžeš nastoupit až za 3 roky :( ale nevím co je na tom pravdy. :lol: Tak držím palce ať to dobře dopadne.

Terry1991
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 03.01.17 13:12

Ahoj, další věc která se v dnešní době děje snad všude je také to že manažerky se často mezi sebou alespoň trochu znají a i kdyby ne…zavolají si a řeknou si o tobě co je potřeba. Pokud ta kterou máš teď o tobě začne mluvit nelibě, tak tě do jiné nebudou chtít a tahle ti bude dělat ještě větší problémy ba dokonce bude chtít třeba i výpověď. Nechci strašit, ale dnes to u nadřízených bohužel takhle funguje. Chceš spravedlnost? Tak jdi jinam.Za tebou jsou další desítky. A to je přesně to co je slyšet všude od nadřízených. :nevim: a navíc, když tě ta nová přeci jen bude chtít tak tahle s tím přesunem musí souhlasit. Jinak tě nepustí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 13:18

Řekni vaší paní manažerce, že bys chtěla převést na jinou prodejnu, kvůli navýšení hodin a zeptej se jí, jestli neví v které prodejně potřebují tvojí pracovní pozici. A udělej to v přátelském duchu, jako, že se ti tady moc líbí a i kolektiv je dobrý, ale potřebuješ si více vydělat. Když řekne, že neví, tak jí nabídni, že si ty Alberty oběhneš a zjistíš, zda by tě někdo chtěl na více hodin. Pokud se s jiným manažerem dohodneš, zřejmě tě převedou na takzvanou zápůjčku a vyzkoušejí si tě. Když se osvědčíš, tak tě převedou na tu provozovnu natrvalo. Žádné nové nástupní papíry potřebovat nebudeš. Když dáš výpověď z Albertu, tak tě do jiného minimálně 6 měsíců až rok nepřijmou.

Liliana08
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 03.01.17 13:21

Já bych neříkala přímo, že chci změnit prodejnu kvůli manažerce, je dost možné, že si to řeknou. Vymyslela bych něco typu jinou pobočku mám blíž k rodičům, u kterých trávíš hodně času/školce/ško­le/etc. Případně bych jako další důvod uvedla, že máš zájem o plný úvazek a ten na tvé pobočce možný není.

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 03.01.17 13:24

A dá se s tou tvou manažerkou nějak rozumně mluvit? Určitě není dobrý nápad ji nějak obcházet. Prostě ji zkus říct, žes ji žádala o zvýšení úvazku, že i chápeš, že to možná na téhle pobočce nejde, protože má zaměstnanců dostatek, ale jestli by teda nebyla alespoň možnost přeřazení na druhou pobočku, kde je zaměstnanců méně. Klidně si vymysli i pohádku o tom, jak v Albertu pracuješ ráda a že bys byla moc smutná, kdybys z něj musela odejít úplně, protože pokud Ti nezvýší úvazek, budeš se muset poohlédnout po práci za víc peněz.
Případně můžeš i navrhnout další řešení(pokud tě teda nenechá jít), že bys tady zůstala na ten svůj půl úvazek a druhý půl úvazek bys dělala v tom Albertu č. 2.

Terry1991
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 03.01.17 13:28

@Liliana08 jo i tak by to šlo, pořád je to i tak risk. Pravda ale je že člověk by si asi neměl nechat líbit všechno. Tak se hold bude kdyžtak hledat jiná práce. :pankac:

bony58
Kecalka 207 příspěvků 03.01.17 13:33
@malinika píše:
A dá se s tou tvou manažerkou nějak rozumně mluvit? Určitě není dobrý nápad ji nějak obcházet. Prostě ji zkus říct, žes ji žádala o zvýšení úvazku, že i chápeš, že to možná na téhle pobočce nejde, protože má zaměstnanců dostatek, ale jestli by teda nebyla alespoň možnost přeřazení na druhou pobočku, kde je zaměstnanců méně. Klidně si vymysli i pohádku o tom, jak v Albertu pracuješ ráda a že bys byla moc smutná, kdybys z něj musela odejít úplně, protože pokud Ti nezvýší úvazek, budeš se muset poohlédnout po práci za víc peněz.
Případně můžeš i navrhnout další řešení(pokud tě teda nenechá jít), že bys tady zůstala na ten svůj půl úvazek a druhý půl úvazek bys dělala v tom Albertu č. 2.

Albertu pracuješ ráda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: fakt jsem se tak dlouho nezasmála

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 03.01.17 13:33

Určitě bych to nepodala tak, že odcházím kvůli manažerce, ale pojala bych to spíš tak, že odcházím, abych měla odpracováno více hodin! :-) Taky bych to tak řekla i jí, že kvůli málo hodinám bys chtěla na jinou prodejnu…

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 03.01.17 13:36
@bony58 píše:
Albertu pracuješ ráda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: fakt jsem se tak dlouho nezasmála

Máš pravdu, aby to pak manažerka nebrala jako provokaci. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bony58
Kecalka 207 příspěvků 03.01.17 13:36

A ještě mě napadlo, dělám na dopékání pečiva, myslíte si, že by šlo uvést jako důvod, že chci místo dopékání péct? v jednom vyhlédnutém se klasicky peče

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 03.01.17 13:39
@bony58 píše:
A ještě mě napadlo, dělám na dopékání pečiva, myslíte si, že by šlo uvést jako důvod, že chci místo dopékání péct? v jednom vyhlédnutém se klasicky peče

Určitě by to šlo (zvlášť jestli jsi vyučená pekařka) - brala bych to jako dobrý nápad to k těm důvodům přidat.

bony58
Kecalka 207 příspěvků 03.01.17 13:39

Jsem do konce ledna ve zkušební době, a fakt chci vydělávat, a ne z toho mála ještě platit sociální a zdravotní :)

Lilikaspi
Závislačka 2600 příspěvků 04.01.17 07:50

I kdyz budete mit dost hodin, v aholdu si nevydelate, zkuste popremyslet o lidlu nebo kauflandu, plati nejlepe.ale pokud chcete ahold tak tam nic neukoncujte, jen zazadejte o prelozeni na jinou prodejnu a smlouva vam pobezi dal tu co mate, jen budete chodit jinam

bony58
Kecalka 207 příspěvků 11.01.17 15:42

@Lilikaspi @Lilikaspi obávám se, že mě manažerka nepustí, jedna z kolegyn odešla, druhá je nemocná a třetí to vzdala ve zkušební době :mrgreen: :mrgreen: nevím, jak bude vypadat plat v unoru, ale zvedli nám hodinovku na 80, což je na moravu docela dost
:potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Honza v MasterChefovi odrovnal porotu: Má šest prstů, ale vaří jako zkušený mazák!

Stejně jako ty předchozí přináší i letošní řada kulinářské show MasterChef... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >