Albert - lego za body

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2490
5.12.21 17:13

Albert - lego za body

Ahoj, protože mi unikl listopadový magazín, zjistila jsem až nyní, že v hypermarketech a supermarketech Albert dávají za nákup nálepky na stavebnice lego. Od nás z rodiny tam nakupují manželovi rodiče, my to máme bohužel z ruky a naši jezdí zásadně pouze do globusu. Není tu prosím někdo, kdo tu nakupuje, ale nesbírá body? Byli byste ochotni mi je prosím prosím poslat? Poštovné samozřejmě uhradím a mohu poslat něco na oplátku, samolepky pro děti, nějakou sladkost apod. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12782
5.12.21 17:18

Hlavně se podívej, jestli to lego tam vůbec mají. Vždycky ty pěkný kusy jsou hnedka pryč a zůstávají tam ptákoviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2490
5.12.21 17:28

@Cenarius No právě :-(. O to víc mě štve, že jsem si to nepřečetla v tom listopadovým čísle. Časopisy sbírám od roku 2010, doma je mám v několika šanonech, ale listopad mi letos utekl, protože všichni doma byli nemocní a nehlídali jsme, kdy ho na prodejny dostanou… Teď už to lego před Vánoci bude přebrané :-(.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12782
5.12.21 17:39

@PenelopaW jelikož nasbirat ty body jde raz dva, v aplikaci máš body ze startu navíc a stačí vzít pak pár věcí s extra bodama a už si s prvním nákupem neseš i lego dom. U nás ty pěkný, co jsem třeba chtěl vzít, tak jsem tam ani neviděl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4635
5.12.21 17:40

To jsme tak dopadli my minulý rok.. měla jsme „štěstí“, že před námi ve frontě stáli nějací lidé, kteří nám ty body dali. Dělali fakt mega nákup. Tak já nechala stát chlapy před obchodem, že ještě tam doběhnu a ani jsem neměla, co vybrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1944
5.12.21 19:12

Nemam, ale zkus pohledat na bazosu, tam lidi obchoduji se vsim moznym. A inzeraty jako daruji body nebo vymenim jsem videla (netvrdim, ze ted). Dokonce jsem kdysi videla primo stranku, kde toto lidi nabizi, ale mozna, ze to byl jen vypis inzeratu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
5.12.21 19:27

V aplikaci je moznost body sdilet, netusim, jak/jestli to funguje, je pro to potreba tel. cislo prijemce bodu a dal nevim co, klidne bych tech par svych bodu poslala, napis kdyztak zpravu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5858
5.12.21 19:35

V Legu jsou na zaměstnance moc ošklivý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4140
5.12.21 19:35

@PenelopaW
včera jsem u nás kupovala box se srdíčkem. A měli i tu velkou sadu, nějaké ty menší. Takže mají stále a průběžně doplňují. Za mě kupodivu zvládnutá akce.
Ale body navíc bohužel nemám, také ještě sbírám. :) Věřím, že nasbíráš brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2490
5.12.21 19:45

@kiwiovka Díky, to mi vcelku dodalo naději :-).
@opossum Moc děkuji, bohužel aplikaci nemám, protože nemám chytrý telefon :-(.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
5.12.21 20:33

Možná mám - měla jsem, zítra pohledám. připomeň se do zprávy :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2490
6.12.21 08:10

@Eva.asdfghjkl Děkuju! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
6.12.21 22:52

Napiste mi do zpravy jmeno a adresu, poslu body postou :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2490
14.12.21 11:56

Moc děkuji za zaslané body, už máme stavebnice skoro komplet :kytka:.

dnes mi od kolegy přišel docela dobrý vtip, protože tak trochu souvisí, tak ho přidávám:

Povídá blondýna kamarádce: „Minulý týden mi policajti sebrali body za rychlost. Ale v pátek při nákupu jsem v Albertu nějaké body dostala. Nalepila jsem si je na řidičák a je to v pohodě.“ :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat