Kniha pro mamku k Vánocům

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
17
3.12.21 07:49

Kniha pro mamku k Vánocům

Ahoj,

sháním knihu pro mamku k Vánocům a budu moc ráda za Vaše tipy. Chtěla jsem jí koupit knihu 15 roků lásky od Hartla, ale táta mě předběhl :D Má ráda hlavně české autory (Hartl, Viewegh, Třeštíková, hodně ji bavila kniha Poslední aristokratka). Tápu, nevím, jakou knihu koupit - přemýšlela jsem nad tou novou od Třeštíkové (Tajemství), ale nemá moc dobré hodnocení.. bude tu někdo tak zlatý a poradí mi? Nechci koupit blbost :D Děkuju moc a všem přeju krásné Vánoce a hlavně hodně štěstí, zdraví a úspěchů :kytka: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1944
3.12.21 07:55

Kup ji poukazku do knihkupectvi. :andel: Udela ji to radost, ty si nemusis lamat hlavu a vybere si podle sveho. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5214
3.12.21 08:00

Autory, které zmiňuješ čtu taky. Určitě by se jí líbily knihy od Monštajnové. Například první knížka Hana byla skvělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21383
3.12.21 08:07

@Nikol278 Zkus Sikmy kostel. Uz jsou 2 dily.
Nebo dalsi dily Aristokratky. Je jich uz celkem 5.

Příspěvek upraven 03.12.21 v 08:13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
333
3.12.21 08:10

Co nejakou od Bernaskove? To si prala moje mama :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2706
3.12.21 08:35

Kupovala jsem detektivky od Michaely Klevisové :) Žádné drastárny, příjemné čtení. Šikmý kostel je hrozná depka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41746
3.12.21 08:42
@berusa.m píše:
Autory, které zmiňuješ čtu taky. Určitě by se jí líbily knihy od Monštajnové. Například první knížka Hana byla skvělá.

Mornštajnová. Hanu a Listopád mám v plánu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37374
3.12.21 08:46

Já mamce koupila Osmý život pro Brilku. Ale ráda čte i to, co tu zmiňujete. Ona je knihomol. Jinak pokud člověk neví, tak je super ta poukázka :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5678
3.12.21 09:12

Chválím výběr dárku a typy jsou super, moc ráda knihy kupuju :palec:
Nečetla jsem, ale nějak se nemůžu vžít do tvorby Patrika Hartla, na mě je v tom moc testosteronu (film Prvok…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1944
3.12.21 09:14

A jestli mamka rada cte, predpokladam, ze chodi do knihovny. Proto bych volila tu poukazku, abys ji nekoupila neco, co uz cetla. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21383
3.12.21 09:53
@holka_z_hor píše:
Já mamce koupila Osmý život pro Brilku. Ale ráda čte i to, co tu zmiňujete. Ona je knihomol. Jinak pokud člověk neví, tak je super ta poukázka :palec:

To je dobra volba :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1505
3.12.21 10:01

Máma má ráda Mornštajnovou, Poncarovou, Hartla. Asi bych taky volila poukaz.
Tajemství od Třeštíkové mi právě přišlo, ještě jsem nečetla. Recenzí moc zatím není, našla jsem jen pár, ale vesměs pozitivní, oproti předposlední knížce Foukneš do pěny, ta se mi nelíbila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2169
3.12.21 12:22

Mohu doporučit také Hanu Marii Körnerovou, Heřmánkové údolí a spousta dalších knih od ní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
9.12.21 23:06
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie