Zlatý Slavík 21 - pocity,názor? Zpěvák, zpěvačka..?

• Fotoalbum (13)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6559
20.11.21 22:26

Zlatý Slavík 21 - pocity,názor? Zpěvák, zpěvačka..?

Holky, asi jsem stará :-D ale co říkáte na Slavíka?
za mne tam byl furt Kája a Lucka Bílá a Lucie a Kabát z kapel.. takže jsem geront… o to víc jsem čekala včera na nový vítr a ten ted zavál extrémně :-DD
zpěvák, kapela, zpěvačka, objev???
měla jsem šok za šokem :-D Farná jako oranžový teletabies a hlavně teda ten masakr se Řezníkem… Ty urážky a hnus???
Ztracený to tam zvládl moc fajn.. A Gotovka v modrých šatech krásná a moc hezky mluvila :srdce:
celé to na mne ale působilo jako mega byznys a vůbec nevím kdo a jak tam hlasoval :-) Nic proti Pokáčovi, ale nedivili jste se doma??
celý ten večer byl extrémně zvláštní a plný překvapení ;) ty hlasy se tím přepočítáním jaxi velmi zvláštně přerozdělily :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6372
20.11.21 22:32

Nejvíc to pohnojil Janeček, měl šanci vrátit nějakou prestiž, místo toho z toho udělal trapné selfpromo, ale alespoň se to může zapsat do Guinnessovo knihy rekordů jako nejdelší reklama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6372
20.11.21 22:34

@Lucy75 Trapnější než Řezník byla rozhodně Bagárová, nejlepší je na spasitele typu Řezníka vůbec nereagovat, ale díky pipině se o tom bude mluvit ještě dlouho. Při své omezenosti mu naopak udělala skvělou reklamu.

Příspěvek upraven 20.11.21 v 22:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10110
20.11.21 22:35

Já si až ráno četla pro zajímavost výsledky a netuším, kdo je Pokáč a Burešová :mrgreen:. A tedy škoda, že Karel tam pindal, když mohla jeho kněžka Liduš zatančit tanec pohanské bohyně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23866
20.11.21 22:36

Trapárna. To je vše, co k tomu mohu přispět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37139
20.11.21 22:36

Slavík už je přežitý. Myslím, že to neměl Janeček křísit. Řezník byl trapný a proslov Janečka na konci?! Lilia si zaslzela a novináři mají zas o čem psát…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6559
20.11.21 22:42

@ontarova.stara máš puboše doma ne??? díky ním znám Pokáče,
a ačkoliv za mé doby by byl fajn s kytááárou k táboráku
tak je jinak vtipný, hlas ucházející (superstar by neprošel :-D), ale třeba ten song Kočka s erorem je humorný :mrgreen:
já bych ho neznala, ale jedna z dcer chodí léta do zušky na solový zpěv a loni říká, Mami, Pokáč je fajn :mrgreen: tak mi ho pustila…
no a vidíš, najednou je ve Slavíku,
mně se zdá, že už je to jen byznys a ačkoliv proti Ztracenému Nic nemám, tak to celé bylo Neuvěřitelné a Divné a ani Sokol to fakt nespasil… 8)
PS : JJ, i samotné Burešové to bylo trapné, tak se omluvila prej : Já vím, že mně neznáte… 8)

Příspěvek upraven 20.11.21 v 22:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37139
20.11.21 22:44
@Lucy75 píše:
tak je jinak vtipný, hlas ucházející (superstar by neprošel :-D), ale třeba ten song Kočka s erorem je humorný :mrgreen:
já bych ho neznala, ale jedna z dcer chodí léta do zušky na solový zpět a loni říká, Mami, Pokáč je fajn :mrgreen: tak mi ho pustila… no a vidíš, najednou je ve Slavíku,
mně se zdá, že už je to jen byznys a ačkoliv proti Ztracenému Nic nemám, tak to celé bylo Neuvěřitelné a Divné a ani Sokol to fakt nespasil… 8)

Před časem o něm mluvil syn a říkala jsem si, trapák, co si nechá říkat Pokáč. Ale máme ho docela rádi. Kočku si prozpěvujem. Nebo Alzáka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10110
20.11.21 22:47
@Lucy75 píše:
já bych ho neznala, ale jedna z dcer chodí léta do zušky na solový zpět a loni říká, Mami, Pokáč je fajn :mrgreen: tak mi ho pustila… no a vidíš, najednou je ve Slavíku,

Moje holky (19 a 12) asi nejsou jeho cílovka, naprosto nic proti němu nemám, přijde mi jako sympoš týpek (ale musela jsem si ho najít na YT ;) ).Mirai je za mě v pohodě, líbí se mi, akorát já jsem zamrzla na Kabátech.
Bílou ani Farnou moc nemusím, pro mě mají obě nějaký nepříjemný afekt. Ta Burešová se mi moc líbí fyzicky, asi i umí zpívat, ale neznám.

Příspěvek upraven 20.11.21 v 22:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9375
20.11.21 22:48
@Zumpa píše:
@Lucy75 Trapnější než Řezník byla rozhodně Bagárová, nejlepší je na spasitele typu Řezníka vůbec nereagovat, ale dívky pipině se o tom bude mluvit ještě dlouho. Při své omezenosti mu naopak udělala skvělou reklamu.

Přesně tyjo! Ona to Monča myslela dobře, je to taková prostá, čistá, jednoduchá duše :D Ale rozjela to přesně ve stylu „čím víc se s h… mažeš, tím víc smrdí“ :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
48160
20.11.21 22:52
@Lucy75 píše:
Holky, asi jsem stará :-D ale co říkáte na Slavíka?
za mne tam byl furt Kája a Lucka Bílá a Lucie a Kabát z kapel.. takže jsem geront… o to víc jsem čekala včera na nový vítr a ten ted zavál extrémně :-DD
zpěvák, kapela, zpěvačka, objev???
měla jsem šok za šokem :-D Farná jako oranžový teletabies a hlavně teda ten masakr se Řezníkem… Ty urážky a hnus???
Ztracený to tam zvládl moc fajn.. A Gotovka v modrých šatech krásná a moc hezky mluvila :srdce:
celé to na mne ale působilo jako mega byznys a vůbec nevím kdo a jak tam hlasoval :-) Nic proti Pokáčovi, ale nedivili jste se doma??
celý ten večer byl extrémně zvláštní a plný překvapení ;) ty hlasy se tím přepočítáním jaxi velmi zvláštně přerozdělily :mrgreen:

Pokac překvapil i neprekvapil.. Rikala jsem si, že by mohl.. Sice se to jeho cosi nedá nazvat zpěvem, ale ono už to o tom dneska není :nevim: je to hlavně o tom, jak je kdo vidět, jak pracuje s fanouskama a podle toho to taky podle mě dopadlo :nevim: ja bych ho samozřejmě ani nenominovala, zpívá děsně a ani ty jeho texty se mi teda nijak nelíbí. Ale krásně bylo vidět, že uz hlasujou mladý.. Jenže mohla Vondráčková nahradil Bílou :lol: sice už taky patří k těm starším, ale přijde mi, že něco dělá.. Má dost písniček, o Bílý nějak neslysim, ikdyz třeba nový písničky má, nevim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6372
20.11.21 22:53

@Lucy75 Tohle od Pokáče je ještě lepší, jako geronta s pubošema by tě to mohlo bavit :mrgreen: :mavam:

https://www.youtube.com/watch?…

Příspěvek upraven 20.11.21 v 22:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9252
20.11.21 22:53

Pokáče znám díky potomkům. Ale celý Slavík mě přišel takový divný, neucelený, moderátoři na sebe vůbec neslyšeli, trapné vtipy a nevtipné narážky. Nevím ani, proč tedy takovou schow vysílali v pátek a v sobotu hlavním vysílacím čase dají starý film.

Měli celého Slavíka nechat spát, stejně je Slavík jen jeden a to profik Karel, který musel v hrobě rotovat, když na závěr zpívali směs jeho písní, to bylo tak otřesné a na profesionální úrovni školní besídky.
Mělo to vůbec nějakého režiséra a dramaturga?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10110
20.11.21 22:56
@Zumpa píše:
@Lucy75 Tohle od Pokáče je ještě lepší, jako geronta s pubošema by tě to mohlo bavit :mrgreen: :mavam:

https://www.youtube.com/watch?…

Čéče díky, ve 42 být geront, ty lichotníku :mrgreen:… my se asi s Pokáčem nějak nesejdeme. Mirai je alespoň sjízdnej 8).
Lůco, co ty na to? Zas o tolik starší nejsi ;).

Příspěvek upraven 20.11.21 v 22:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18816
20.11.21 22:58

Nic dobrého na to napsat nemůžu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...