Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Když jsem sledovala úroveň tě schow, tak jsem si říkala, že Gott je rád, že už tu není a nemusí se takové hrůzy účastnit.
Cebrity pochybné pověsti i úrovně, každý, kdo někde štěkne dva tóny, tak je zpěvák, umělec, nepřipravená schow s nádechem úrovně hasičského bálu v Horní Dolní. dámy, co byly oblečené jak štětky od dálnice a chlapi v kraťasech.
@mado píše:
Když jsem sledovala úroveň tě schow, tak jsem si říkala, že Gott je rád, že už tu není a nemusí se takové hrůzy účastnit.
Cebrity pochybné pověsti i úrovně, každý, kdo někde štěkne dva tóny, tak je zpěvák, umělec, nepřipravená schow s nádechem úrovně hasičského bálu v Horní Dolní. dámy, co byly oblečené jak štětky od dálnice a chlapi v kraťasech.
Nejhorší byl ten Řezník. Ortel tam naštěstí nebyl.
@Makca87 píše:
To nebyly silonky, ale průsvitný overal. Stejně tak měla kalhotky zařízlé do ehm mandy Monika Absolonová, ale tu kritizovat nikdo nebude, protože je od pohledu hodná paní, že jo.
Jo, ten Abosolonový zářez byl taky nevkusný
. Na koncert úplně v pohodě oblečení a líbilo by se mi. Víc tedy Moniččino, ale to je tím, že nemam ráda nápisy na oblečení.
Jen prostě rozlišuji kostým na koncert a na předávání cen, kdy se všiilchni hodí do gala
.