Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Nevim, jestli mi někdo poradi, ale věřím, že ano - tady se ví skoro vsechno.
Byla tam Solange Kardinaly - chtěla bych vědět, co to bylo za písničku při posledním převleku šatů.
@Sára 1 ahojky koukala jsem, co to bylo za písničku nevím, pokud nikdo neodpoví poradím stáhnout aplikaci shazam do telefonu, najet na záznam talentu a pustit shazam a písnička se ti objeví ![]()
@thommaska píše:
@Sára 1 ahojky koukala jsem, co to bylo za písničku nevím, pokud nikdo neodpoví poradím stáhnout aplikaci shazam do telefonu, najet na záznam talentu a pustit shazam a písnička se ti objeví
A ty to máš? Netušila jsem, že něco takového existuje.
@Quertizop píše: Čus. Nightwish - She is my sin.
Děkuji. Já si to spletla s něčím jiným. A pak mi to hlodalo, že je to Nightwish, ale nevěděla jsem název. Názvy jdou mimo mě, takže jsem to nemohla najít.
@Sára 1 ano mám, když někde sedím a hrají písničku co se mi líbí, nebo kolikrát i ve filmech v televizi, tak si to pustím, automaticky se to uloží do knihovny a později si tu písničku stáhnu ![]()