Československo má talent - písnička

15504
20.11.21 13:39

Československo má talent - pisnicka

Nevim, jestli mi někdo poradi, ale věřím, že ano - tady se ví skoro vsechno. :lol: Byla tam Solange Kardinaly - chtěla bych vědět, co to bylo za písničku při posledním převleku šatů.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
613
20.11.21 14:28

@Sára 1 ahojky koukala jsem, co to bylo za písničku nevím, pokud nikdo neodpoví poradím stáhnout aplikaci shazam do telefonu, najet na záznam talentu a pustit shazam a písnička se ti objeví :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15504
20.11.21 14:49
@thommaska píše:
@Sára 1 ahojky koukala jsem, co to bylo za písničku nevím, pokud nikdo neodpoví poradím stáhnout aplikaci shazam do telefonu, najet na záznam talentu a pustit shazam a písnička se ti objeví :palec:

8o 8o 8o A ty to máš? Netušila jsem, že něco takového existuje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1132
20.11.21 15:06

Čus. Nightwish - She is my sin.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15504
20.11.21 16:07
@Quertizop píše: Čus. Nightwish - She is my sin.

Děkuji. Já si to spletla s něčím jiným. A pak mi to hlodalo, že je to Nightwish, ale nevěděla jsem název. Názvy jdou mimo mě, takže jsem to nemohla najít.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
613
20.11.21 19:35

@Sára 1 ano mám, když někde sedím a hrají písničku co se mi líbí, nebo kolikrát i ve filmech v televizi, tak si to pustím, automaticky se to uloží do knihovny a později si tu písničku stáhnu :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Knihy z edice Disney Baby

  • (4.8) + 40 recenzí

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová