Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Dobré ráno,
dámy, chtěla bych se Vás zeptat, zda sledujete tento nový seriál a jak se Vám líbí?
Já se na něj neskutečně těšila, ale realita mému nadšení neodpovídala. Na druhou stranu však neříkám, že mě to nebaví. Dá se na to koukat, rozhodně je to lepší než MasterChef (můj vlastní názor, vím, že s tím asi nebudou všichni souhlasit).
V mém okolí se setkávám se smíšenými reakcemi. Někteří seriál milují, jiní kritizují.
Jak to vidíte Vy?
Moc Vám děkuji a těším se na Vaše odpovědi.
@Mia2020 píše:
Dobré ráno,
dámy, chtěla bych se Vás zeptat, zda sledujete tento nový seriál a jak se Vám líbí?
Já se na něj neskutečně těšila, ale realita mému nadšení neodpovídala. Na druhou stranu však neříkám, že mě to nebaví. Dá se na to koukat, rozhodně je to lepší než MasterChef (můj vlastní názor, vím, že s tím asi nebudou všichni souhlasit).
V mém okolí se setkávám se smíšenými reakcemi. Někteří seriál milují, jiní kritizují.
Jak to vidíte Vy?
Moc Vám děkuji a těším se na Vaše odpovědi.
já viděla první dva díly, jako nic hrozného, ale abych se dívala dál, to mě zas až tak nenadchlo…
Koukám na MasterChefa i pan Profesor.. Oboji mě baví. Ale člověk na to musí koukat od začátku, tedy hlavně na to vaření. Za to srajda typu Loveisland jde totálně mimo mě.
@mackA159 píše:
Koukám na MasterChefa i pan Profesor.. Oboji mě baví. Ale člověk na to musí koukat od začátku, tedy hlavně na to vaření. Za to srajda typu Loveisland jde totálně mimo mě.
Love Island jsem viděla jenom jednu epizodu a řekla jsem si, že už nikdy víc, ani jako kulisu k domácí práci.
Seriál Pan profesor mi přijde jako dost velká blbost.
Už ho nesleduju.
Koukám na to. Je to taková oddechovka. Ale tak šíleně nereálná, že se člověk spíš zasměje.
Asi těžko by se v jedné třídě dělo tolik extrémů. A asi těžko by je ti učitelé řešili celé dny.
Byla jsem na Profesora docela zvědavá, hodně o tom psali v časopisech, Dyk se mi vcelku jako mužský líbí. Začátek jsem ovšem prošvihla a jen náhodou chytla v televizi jeden díl, který jsem dokoukala. Jak tu padlo, přišlo mi to bohužel dost nereálné, už jen to, že vyučující tahá studenta, kterého zná asi týden, do gay kavárny, student pak jde k němu domů hledat azyl před otcem, vztah profesora s osudovou profesorkou… Na české poměry a v českém školství, tak jak ho znám já, mi to přijde nadsazené. Četla jsem, že formát je převzatý z původně německého (?) seriálu, jen naroubovaný na naše prostředí, něco jako svého času Horákovi. TPokud bych se odprostila od toho, že mi to přijde jako békovina pro naše poměry, tak je to vcelku slušná a milá oddechovka. Pokud má někdo zájem o větší realističnost, tak pak je asi lepší Ombudsman
.
@KeckaJ píše:
Koukám na to. Je to taková oddechovka. Ale tak šíleně nereálná, že se člověk spíš zasměje.Asi těžko by se v jedné třídě dělo tolik extrémů. A asi těžko by je ti učitelé řešili celé dny.
to máš stejné jako třeba Policie Modrava, to se tak nemůže brát přeci. To je na Modravě jedna vražda a krádež a zločin za druhým, na takovém malinkém místečku.
Líbí se mi. Taková sranda oddychovka. Ani mi nevadí, že je to nereálné, to je spíš plus, někdy člověk nechce problémy ještě sledovat i v tv.
Já se usmívám nad výukovou metodou, jak jim tam na plný koule ve třídě nechá hrát kapelu nebo jak tam vždycky troubí na tu trubku. Umíte si představit, jak by se učily vedlejší třídy v takovém kraválu ![]()
Mi se seriál líbí. Oddechovka, Vojta Dyk, dobrá hudba. Jeho kolega Pavlík je taky srandovní.
Když na to nahodou narazim, tak to necháme jet, nenáročná oddychovka.