Pan profesor - sledujete?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
241
12.11.21 10:43

Pan profesor - sledujete?

Dobré ráno,
dámy, chtěla bych se Vás zeptat, zda sledujete tento nový seriál a jak se Vám líbí?
Já se na něj neskutečně těšila, ale realita mému nadšení neodpovídala. Na druhou stranu však neříkám, že mě to nebaví. Dá se na to koukat, rozhodně je to lepší než MasterChef (můj vlastní názor, vím, že s tím asi nebudou všichni souhlasit).
V mém okolí se setkávám se smíšenými reakcemi. Někteří seriál milují, jiní kritizují.
Jak to vidíte Vy?
Moc Vám děkuji a těším se na Vaše odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21130
12.11.21 10:46
@Mia2020 píše:
Dobré ráno,
dámy, chtěla bych se Vás zeptat, zda sledujete tento nový seriál a jak se Vám líbí?
Já se na něj neskutečně těšila, ale realita mému nadšení neodpovídala. Na druhou stranu však neříkám, že mě to nebaví. Dá se na to koukat, rozhodně je to lepší než MasterChef (můj vlastní názor, vím, že s tím asi nebudou všichni souhlasit).
V mém okolí se setkávám se smíšenými reakcemi. Někteří seriál milují, jiní kritizují.
Jak to vidíte Vy?
Moc Vám děkuji a těším se na Vaše odpovědi.

já viděla první dva díly, jako nic hrozného, ale abych se dívala dál, to mě zas až tak nenadchlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8056
12.11.21 10:48

Koukám na MasterChefa i pan Profesor.. Oboji mě baví. Ale člověk na to musí koukat od začátku, tedy hlavně na to vaření. Za to srajda typu Loveisland jde totálně mimo mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
12.11.21 10:50
@mackA159 píše:
Koukám na MasterChefa i pan Profesor.. Oboji mě baví. Ale člověk na to musí koukat od začátku, tedy hlavně na to vaření. Za to srajda typu Loveisland jde totálně mimo mě.

Love Island jsem viděla jenom jednu epizodu a řekla jsem si, že už nikdy víc, ani jako kulisu k domácí práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1461
12.11.21 11:01

Seriál Pan profesor mi přijde jako dost velká blbost.
Už ho nesleduju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1145
12.11.21 11:08

Koukám na to. Je to taková oddechovka. Ale tak šíleně nereálná, že se člověk spíš zasměje.

Asi těžko by se v jedné třídě dělo tolik extrémů. A asi těžko by je ti učitelé řešili celé dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23866
12.11.21 11:11

Ne. I ukázky se mi zdály pošahaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2317
12.11.21 11:47

Byla jsem na Profesora docela zvědavá, hodně o tom psali v časopisech, Dyk se mi vcelku jako mužský líbí. Začátek jsem ovšem prošvihla a jen náhodou chytla v televizi jeden díl, který jsem dokoukala. Jak tu padlo, přišlo mi to bohužel dost nereálné, už jen to, že vyučující tahá studenta, kterého zná asi týden, do gay kavárny, student pak jde k němu domů hledat azyl před otcem, vztah profesora s osudovou profesorkou… Na české poměry a v českém školství, tak jak ho znám já, mi to přijde nadsazené. Četla jsem, že formát je převzatý z původně německého (?) seriálu, jen naroubovaný na naše prostředí, něco jako svého času Horákovi. TPokud bych se odprostila od toho, že mi to přijde jako békovina pro naše poměry, tak je to vcelku slušná a milá oddechovka. Pokud má někdo zájem o větší realističnost, tak pak je asi lepší Ombudsman :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1364
12.11.21 11:49

Mně se líbí moc, sleduji ho a íbí se mi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1364
12.11.21 11:51
@KeckaJ píše:
Koukám na to. Je to taková oddechovka. Ale tak šíleně nereálná, že se člověk spíš zasměje.Asi těžko by se v jedné třídě dělo tolik extrémů. A asi těžko by je ti učitelé řešili celé dny.

to máš stejné jako třeba Policie Modrava, to se tak nemůže brát přeci. To je na Modravě jedna vražda a krádež a zločin za druhým, na takovém malinkém místečku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5935
12.11.21 11:54

Neee vůbec se mi nelíbí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
853
12.11.21 14:31

Líbí se mi. Taková sranda oddychovka. Ani mi nevadí, že je to nereálné, to je spíš plus, někdy člověk nechce problémy ještě sledovat i v tv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1364
12.11.21 14:45

Já se usmívám nad výukovou metodou, jak jim tam na plný koule ve třídě nechá hrát kapelu nebo jak tam vždycky troubí na tu trubku. Umíte si představit, jak by se učily vedlejší třídy v takovém kraválu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
12.11.21 18:16

Mi se seriál líbí. Oddechovka, Vojta Dyk, dobrá hudba. Jeho kolega Pavlík je taky srandovní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17947
12.11.21 18:18

Když na to nahodou narazim, tak to necháme jet, nenáročná oddychovka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat