Reklama

Alergici se sennou rýmou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smutná máma
Závislačka 4867 příspěvků 71 inzerátů 06.03.17 16:18
Alergici se sennou rýmou

Používáte inhalátor? Popř. jaký? Zvažuji jeho koupi pro manžela, který je silný alergik(období jara)a zároveň pro nás, když budeme nemocní.
Téměř nic o inhalátorech nevím. Zkoušela jsem inhalovat vincentku při zánětu dutin a byla jsem mile překvapena.
Děkuji za postřehy a rady

Reklama

Reakce:

večernice40
Stálice 90 příspěvků 29.08.17 13:16
@smutná máma píše:
Používáte inhalátor? Popř. jaký? Zvažuji jeho koupi pro manžela, který je silný alergik(období jara)a zároveň pro nás, když budeme nemocní.
Téměř nic o inhalátorech nevím. Zkoušela jsem inhalovat vincentku při zánětu dutin a byla jsem mile překvapena.
Děkuji za postřehy a rady

doktorka na orl mi řekla at si inhalátor koupím a inhaluji vincentku.je to prý dobrá věc pro alergiky, což já jsem strašný alergik…jaký máte koupený inhalátor? je více druhů, kdo vám poradil?

smutná máma
Závislačka 4867 příspěvků 71 inzerátů 29.08.17 17:25

@večernice40 nakonec jsme inhalátor nekupovali, půjčila mi ho kolegyně v práci

Jeess
Kecalka 261 příspěvků 29.08.17 17:28

Inhaluju vincentku a morskou vodu :) :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Plačící Asia Argento z kauzy Me Too: Byla jsme mu nevěrná, ale kvůli mně se nezabil

Začala s hnutím Me Too, ve kterém jako jedna z prvních obvinila chlípného... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama