Alergici se sennou rýmou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smutná máma
Závislačka 4932 příspěvků 57 inzerátů 06.03.17 16:18
Alergici se sennou rýmou

Používáte inhalátor? Popř. jaký? Zvažuji jeho koupi pro manžela, který je silný alergik(období jara)a zároveň pro nás, když budeme nemocní.
Téměř nic o inhalátorech nevím. Zkoušela jsem inhalovat vincentku při zánětu dutin a byla jsem mile překvapena.
Děkuji za postřehy a rady

Reakce:

večernice40
Stálice 90 příspěvků 29.08.17 13:16
@smutná máma píše:
Používáte inhalátor? Popř. jaký? Zvažuji jeho koupi pro manžela, který je silný alergik(období jara)a zároveň pro nás, když budeme nemocní.
Téměř nic o inhalátorech nevím. Zkoušela jsem inhalovat vincentku při zánětu dutin a byla jsem mile překvapena.
Děkuji za postřehy a rady

doktorka na orl mi řekla at si inhalátor koupím a inhaluji vincentku.je to prý dobrá věc pro alergiky, což já jsem strašný alergik…jaký máte koupený inhalátor? je více druhů, kdo vám poradil?

smutná máma
Závislačka 4932 příspěvků 57 inzerátů 29.08.17 17:25

@večernice40 nakonec jsme inhalátor nekupovali, půjčila mi ho kolegyně v práci

Jeess
Kecalka 261 příspěvků 29.08.17 17:28

Inhaluju vincentku a morskou vodu :) :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >