Reklama

Dobrá mastička na ekzém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JouLe
Stálice 97 příspěvků 06.03.17 12:27
Dobrá mastička na ekzém

Ahoj maminy,
Poraďte mi nějakou dobrou mastičku na ekzém. Objevil se synovi 5měsíců na tvářích a koleni takový červený, na dotek suchý. Nejspíš na to bude trpět já ho jako malá měla taky. Doktorka nám předepsala Lipobase krém, ale ten moc nefunguje.
Co vám pomáhalo, rady a tipy prosím ???? díky

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Bíluška
Kecalka 409 příspěvků 06.03.17 12:30

Ahoj.. naše rodina na to taky trpí, můj syn taky.. koupali jsme v Linola olejíču a po ekzemu ani stopa :) vřele doporučuji!
Jinak rada, nerochnit se ve vodě dlouho, po vydání jen lehounce otřít. Koupe se v tom tuším obden.. mezi tou pauzou hlavně mazat tělovým mlékem. My si nemůžeme vynachválit Nivea Baby.. :palec:

makarka
Kecalka 360 příspěvků 06.03.17 12:36

Ja muzu doporucit Bepanthen sensiderm. Nezabiralo skoro nic, az tenhle Bepanthen urceny na ekzem zabral a to skoro zazracne

Daniela PB
Kecalka 220 příspěvků 86 inzerátů 06.03.17 12:46

Také se prodává v lékárně konopná mast, ale nejlepší je pokud máš možnost sehnat někde více koncentrovanou. Nám zabírá jen to. U nás vždycky jaro a podzim a bez masti ani ránu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 12:49

Nejlepší je domácí konopna ;)mazu na atopak po vsech biodermach atd…ktere byly pro nas jen vyhozene penize. Ted mazu chvilku exzem je skoro pryc ;)

JouLe
Stálice 97 příspěvků 06.03.17 12:51

Děkuji za rady pokoukam a vyzkouším. Ten Bepanthen nám moc nepomohl. :palec: :think:

dana.dv
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 06.03.17 13:10

Zkuste máchat v ovesných vločkách a Excipial U Lipolotio.

Lisdoonvarna
Stálice 68 příspěvků 06.03.17 13:14

Excipial mastný krém, Bioderma řada na ekzém (mají Biodermu pro miminka, nejlepší), Eucerin modrá řada na ekzém, na suchou kůži pomáhá obyčejná kalciovka, na hojení Bepanthen Plus, ten je fakt super a hodně hydratuje. Vše z lékárny. Počítejte s tím, že u Biodermy a Eucerinu je nutné si připlatit, ale zase to nejsou šméčka.
Lipobase krém používám taky, ale jen jako „udržovací“.
Z konopné masti jsem se jednou šíleně osypala, že jsem skončila na pohotovosti… takže to na každého nemusí působit dobře :think:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9614 příspěvků 06.03.17 13:22

Cokoli v čem je urea. Teď mame excipial, ale je jich více - v lékárně určitě poradi

catherine100
Vesmírná mluvilka 30548 příspěvků 06.03.17 13:24

Ono se to musí vyzkoušet…u nás celkem jde Aderma…ale teď jsem vyrobila domácí mazání z čistého bambuckeho másla a kokosového oleje a pecka :palec:
Koupeme v soli z mrtvého moře, peru doma vyrobeným pracím práškem a jsme bez exemu…teď ma dva flicky, protože rostou zuby a pije víc mlika (zhoršuje ji to cukr a mleko)

marketak5
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 4 inzeráty 06.03.17 13:26

Na zarudlé zinková mast z lékárny koupená a až je to v barvě kůže, tak hydratace, nemastit! čili Adermu, excipial, biodermu, robatko…jist hodne zelene zeleniny a omezit cukr, mleko a bilou mouku a nejlepe pridat Hylak - pokud kojite. Kuze je odrazem strev, nelecit tedy jen kuzi, ale stav tela a imunity.

Alčák1
Závislačka 2731 příspěvků 06.03.17 13:47

Zkoušela jsem taky vše možné- bez výsledku :(

Alčák1
Závislačka 2731 příspěvků 06.03.17 13:53

Mastičky míchané v lékárně na předpis, Bepanten na ekzém, různé bylinné vazelíny, mastička z marihuany, atoderm, lA ROSCHE… nejvíc mi zabírá na červená čerstvá/mokrá/lo­žiska sudocream a pak mažu sallos pro atopiky. Včera jsem se dověděla o kosmetice JUST, nikdy jsem o tom neslyšela, všechny maminky si to strašně chválí, hlavně nějaký jejich výrobek na rýmu -prý úplný zázrak. Tak jsem si vyhledala nejbližší prodávající v okolí a ve čtvrtek pro ten zázrak jdu. Člověk už zkouší opravdu vše aby malému ulevil :,( teď to má dost- celé nohy, hrudníček, drbe to a drbe a v noci řve -HRŮZA :? plenky musíme mít látkové jinak se udělá ekzém kolem bříška nad plenou a na stehýnkách kolem pleny :roll: a pereme v mýdlovém slizu to taky pomáhá - alespoň se to nezhoršuje. Pokud máte někdo s kosmetikou JUST zkušenosti, budu ráda. Pak napíšu, jak to zabralo na nás- levná teda zrovna není :?

marketak5
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 4 inzeráty 06.03.17 21:15

A znate skupinu poradna pro atop. ekzem na Modrem konikovi? Vede ji dr. Věra Zikova a pomohla uz stovkam deti s AE. diky ni jsme taky bez ekzemu..dela i soukrome poradenstvi. btw Just tymianovy krem mame taky na rymu a asi dobry. Da se natrit i na hrudnik pri kasli..jen ho dejte malinko, je dost koncentrovany, tak radeji jakoby jen otrit ruce pro zacatek.

Charmeuse
Kecalka 156 příspěvků 17.03.17 08:40
@JouLe píše:
Ahoj maminy,
Poraďte mi nějakou dobrou mastičku na ekzém. Objevil se synovi 5měsíců na tvářích a koleni takový červený, na dotek suchý. Nejspíš na to bude trpět já ho jako malá měla taky. Doktorka nám předepsala Lipobase krém, ale ten moc nefunguje.
Co vám pomáhalo, rady a tipy prosím ???? díky

http://www.2derm.com/…a_pomoc.html#reha

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama