Reklama

Pomohl vám synderman?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Světlaa
Kecalka 319 příspěvků 21.02.17 12:17
pomohl vám synderman?

Ahoj, holky,
mám dotaz, malýmu sice neřekli že má atopický ekzém, ale velice suchá místa na pokožce a dokorka mi dala synderman, dva dny na to se mu suchá kůže a pupínky roznesly i na bříško, spíš je to horší. máte s tím zkušenosti?

Reklama

Reakce:

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 21.02.17 12:19

@Světlaa synderman (konkrétně z motola) nám pomohl na AE, syn už ma kůži úplně čistou.

Světlaa
Kecalka 319 příspěvků 21.02.17 12:23

@sisk fakt? já mu mám promazávat celý tělíčko 2× denně, zatím po týdnu nevidím změnu, jen zhoršení hrudník a bříško :-(

Nikbrů
Kecalka 287 příspěvků 21.02.17 12:49

@Světlaa my od včerejška máme potvrzený atopický ekzém, minulý týden jsme u dětské doktorky dostaly také syderman, a žádná změna ani po týdnu. Včera na kožním jsme vyfasovaly masticky s kortikoidy advantan, mam ji to mazat max tři dny. Údajně se to zlepší, momentálně je to ještě horší. Zarudlé. Jinak mažu i Lipobase krémem a také nic. Ze začátku jsem malou mazala calciovou masti, tak zkus tu. Nám pomohla, jenže pak si na to zřejmě zvykla a účinek už nulový.

Světlaa
Kecalka 319 příspěvků 21.02.17 12:58

@Nikbrů a nezkoušela si modrou indulonu? někde sem četla že docela pomohla nebo nivea SOS ale ještě sem to nezkusila

Nikbrů
Kecalka 287 příspěvků 21.02.17 13:06

@Světlaa Indulonu, linolu masticku i olej do koupele, konopnou mast, Peru stále v lovele, dávám máchání na víc, zehlim oblečky, a stále nic. Ta calciova mast ze začátku pomáhala, ale ted už ani ta. Ekzém se ji objevil ještě před příkrmy, tak ani z nich to nemá. Je to vazne běh na dlouhou trať. :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 13:13

Pozor na každou fázi ekzému se používá něco jiného. Hodim odkaz na proalergiky http://www.proalergiky.cz/…-faze-ekzemu

Jen suchá nezarudlá místa, stačí promazávat, při koupání používat linolu nebo nějaký olej do koupele, mazat a mazat. Když je to červené, tak se maže zas něco jiného, máme doma cca, 10 mastí, s atopem bojujeme od 3 let dcery…

Světlaa
Kecalka 319 příspěvků 21.02.17 13:35

Hm to je povzbudivé :-( mám miminko jak struhadlo :-( nechápu po čem to ten kluk má, já a partner máme normálné pleť, na žádné ekzémy ani akné ntrpíme a malýmu budou 3 měsíce a nekojim tak nevim z čeho to je:-( linolu máme olej taky na koupání

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 13:42

Ještě dodám, pokud je má malý suchou pokožku, tak hned po koupání ho do 3 minut namažte, jinak se pak hodně pokožka vysušuje, na suché fleky linola fett krém, na celé tělo excipial u lipolotio, prostudujte tu stránku pro alergiky, když jsme ve fázi suché pokožky, tak jedeme asi 4 krémy zároveň, protože každý se smí používat jen párktrát denně, malá má ekzém na rukou, tak mažeme v kritickém období opravdu pořád, ráno a večer před mytím skin cap, poté linola fett krém a mezi excipial mastný krém a další

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama