Alergická reakce a cvičení

647
6.5.17 18:36

Alergická reakce a cvičení

Ahoj, chtěla bych se zeptat zkušenějších nebo znalejších…

Dneska odpoledne se u mně projevila náhlá a poměrně silná alergická reakce (stalo se to, když jsme procházeli kolem nějakých rozkvetlých stromů, a bylo to okamžité). Nejprve mě začaly svrbět a pálit dlaně, potom jsem cítila, jak mi otékají oči, potom se k dlaním přidaly i plsky nohou a najednou jsem se celá od hlavy až k patě, udělalo se mi nevolno a malátno. Muž se mnou hned jel do lékárny, vzala jsem si Analergin a dost se mi ulevilo, i když mám pořád ještě oteklé oči.

Na co se chci ale vlastně zeptat… Cvičím teď krátce 30 Day Shred, dnes by to měl být třetí den, všechno mě bolí a v kombinaci s tou alergickou reakcí asi teď tělo dostává pěkně zabrat. Zajímalo by mě tedy, kdy bude bezpečné začít znovu cvičit (pokud je to nějaká sestřička nebo doktorka, která by věděla…)?

ještě bych měla dodat, že je to moje orvní alergická reakce v životě, takže zkušenosti s tím nemám žádné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13669
6.5.17 18:59

Až se budeš cítit na cvičení :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5172
6.5.17 19:02

Po silné alergické reakci se tělo dává dokupy pár dní, ony i ty protialergické léky, když na ně nejste zvyklá jsou dost záběr. Počkala bych určitě minimálně tři dny a pak podle toho jak se budete cítit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama