Alergická reakce na Sunar

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janiiine
Povídálka 29 příspěvků 05.03.19 12:27
Alergická reakce na Sunar

Ahoj holky, stalo se vám někomu, že vaše mimi je alergické na UM Sunar? Sice kojím, ale malá je stále hladová, mlékarna dochází a tak jsem ji chtěla udělat lahvičku sunaru ať si prsa odpocinou a stihnou se doplnit. Silene se mi osypala a musela jsem letět k doktorovy, po práškách které dostala byla hned ok ale byl to opravdu hrozný zážitek. Má otázka zní jestli se to taky někomu stalo a po které značce se to neudělalo? Mám sice strach, ale chci to zkusit znovu, jen nevím kterou značku vybrat. :nevim:

Reakce:
veria
Nadpozemská drbna 25037 příspěvků 05.03.19 12:37

Jaký Sunar přesně? Je několik druhu, Jestli jsi dávala Sunar ten nejdražší, myslím ze se jmenuje Premium, tam je mléčný tuk tak to mohlo byt možná po tom. V jiných UM mléčný tuk není (kromě mlika Kendamil, ale to se běžne neprodává). Ale těžko říct jestli to bylo na to.

Janiiine
Povídálka 29 příspěvků 05.03.19 12:40

Tahle klasika :?

veria
Nadpozemská drbna 25037 příspěvků 05.03.19 12:44

Hm tak tam myslím mléčný tuk není. Tak nevím. Ještě můžeš zkusit dat naky HA mliko, tam je nastepena mléčná bílkovina a je pro alergiky.

tezi
Hvězda diskuse 52343 příspěvků 1 inzerát 05.03.19 12:45

@Janiiine asi bude potřeba vyzkoušet co miminku nebude vadit :nevim:
Synovi vadil nutrilon. Sice se po něm neosypal, ale bolelo ho bříško. Nakonec jsem dávala lepší Sunar, premium tenkrát ještě nebyl.

Příspěvek upraven 05.03.19 v 12:45

Julinka 18
Kecalka 159 příspěvků 1 inzerát 05.03.19 12:45

Tím že začneš dávat umělou výživu,tak se ti přestane postupně víc a víc tvořit mličko,kolik je malé???Proč myslíš,že je hladová???Nepribyvá na váze????

Janiiine
Povídálka 29 příspěvků 05.03.19 12:46

Jojo to koupim urcite, ja jen jestli se s tim někdo taky nesetkal. Ale každé dite je jine takze budu muset asi vyzkouset :?

Janiiine
Povídálka 29 příspěvků 05.03.19 12:52
@Julinka 18 píše:
Tím že začneš dávat umělou výživu,tak se ti přestane postupně víc a víc tvořit mličko,kolik je malé???Proč myslíš,že je hladová???Nepribyvá na váze????

Malé je 3 měsíce. A to ze je hladova proste poznam, je to moje dítě. Tím, že baští tak casto tak mi prijde ze tam toho mleka tolik neni, chvilku pije pekne a pak uz se vzteka a snazi se ale rekla bych ze nic netece a nebo treba hůř teče. To znamena ze je za hodinu zase hladova a furt takhle dokola … Kdyz jdeme na velkou prochazku a povede se semtam ze spinka dlouho a prsa se vic naplni tak krasne pije treba 20 minut a tenhle problem neni. Ale kdyz jsou horsi dny tak opravu pije co 1-2 hodiny ( v noci porad takhle) a to proste nestiham tvorit

Julinka 18
Kecalka 159 příspěvků 1 inzerát 05.03.19 13:06

@Janiiine Přečti si něco o spurtu,nicméně,v tuhle dobu se mění tvorba mlicka,dřív se mléko tvořilo do zásoby,teď se tvoří převážně pri sání miminka,v tuhle dobu se taky objevuje bojkot kojeni…zazila jsem to také,jestli přibývá,tak fakt hlad nemá,musí si zvyknout na změnu…pokud chceš přestat brzy kojit,tak prikrmuj,z flašky to teče líp…

inob73
Stálice 71 příspěvků 05.03.19 13:13

Jsi se měla nejdříve poradit s pediatrem.Chodíš přeci do poradny . A ne že ty si myslíš že má hlad. Pokud přibývá tak je vše OK. Jsem také kojila každé dvě hodiny, vůbec mě to neobtěžovalo, malý krásně přibýval a nakonec nám kojení + normální jídlo vydrželo až do tří let.

Janiiine
Povídálka 29 příspěvků 05.03.19 13:25

Jezis ja se neprosila o vase rady ohledne kojeni!!! Moje otazka znela jinak :zed: s doktorkou jsem to samozrejme resila a to ona navrhla jednou denně dat lahvicku at se mleko dotvori. Spurt to taky neni, ten ma trvat max 5 dni a ne uz 3 tydny. A ta blbost o lahvicce z ktere to tece lip je mi taky k nicemu, mala pije z lahvicky od narozeni sem tam odstrikane mleko nebo cajik a neni problem, jsou proste dny kdy pije krasne (takze to bojkot neni) ale jsou dny kdy proste toho mleka tolik neni… diky za super rady :potlesk: dalsi komentare poprosim k me otazce jen.

Julinka 18
Kecalka 159 příspěvků 1 inzerát 05.03.19 14:30

Mléko se ti ale přestane tvořit,ne že se ti dotvoří.Ja kdybych dala na rady pediatra,tak už dávno nekojim.A když čtu,že mala pije caj apod neni divu,ze mas mene mléka…No ale dobře …Tak tedy k otázce…zkus vyzkoušet jiné UM,v lékárnách se poptej na vzorky mlék,třeba je v sunaru opravdu něco,co malé vadi…děti jsou dnes alergické na kde co,moje třeba na mrkev a ta je z 90 % součástí všech kupovaných pokrmů,tak musím prostě varit

veria
Nadpozemská drbna 25037 příspěvků 05.03.19 15:17

Já prikrmuju od narození, taky málo mlika, a kojim doted, mala má 9 měsíců. Takže klid. Někdo má toho mlika proste min a nerozkoji se ani kdyby se na hlavu stavěl. Používám speciální lahvicku při kojení ze které si to musí vycucat jako z prsu.

Váš příspěvek
Reklama