Mlaskání u kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kleris2
Stálice 63 příspěvků 05.03.19 10:45
mlaskání u kojení

Ahoj holky, mám 3 týdenní dítě, před cca týdnem jsme dali dudlík, od té doby cca týden mi mlaská u kojení (a je podle mě i slabě přisáté, kojení co hodinu, ale probíhá to tak, že chce jen z jednoho prsu, mlaská jen pár minutek - třeba dvě někdy trochu více a pak u toho usne, než jsme dali dudlík přírůstky v pořádku cca 300 g/týden, teď za poslední týden tak cca 150g jen, vím, že je růstový spurt i v tomto období, ale nevím nevím, dudlík už nepoužíváme, v jiných polohách kojení také mlaská, záklon hlavy nepomůže, odpojení a znovu připojení také ne, na jazýček nevidím, máte někdo prosím rady, co s tím? :-(

Reakce:
beruska9
Extra třída :D 11006 příspěvků 05.03.19 10:49

Mlaskani byva spojene se spatnou technikou sani, pokud nepomahaji vygooglene navody na techniku napravy, kontaktuj laktacni poradkyni, at se podiva :think:

lucynka25
Echt Kelišová 9249 příspěvků 1 inzerát 05.03.19 11:30

@kleris2 doporucuji vyhodit dudlik, mlaskani je spatnou technikou pravděpodobně diky tomu dudliku..pokud neprestane,volat LP a napravit techniku kojeni.

kleris2
Stálice 63 příspěvků 05.03.19 18:26

a myslíte, že i přes prospívání dítěte je to problém?

Váš příspěvek
Reklama