Alergie a suchý nos ?

27.5.20 11:38

Alergie a suchý nos ?

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat nevíte někdo o nějakých kapkách, nebo něčem do nosu? Trápí mě, ze mi otečou sliznice v nose a hned se mi začne hůře dýcha a pocit na omdleni (stres hodně přidá), protože se to ucpe, mám suchý nos, používal jsem nějaké kortikoidy, ale přestal jsem je brát, protože nechci vypěstovat závislost, takže kdyby byl někdo s podobným problémem tak prosím o radu. :D :D :,( :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
182
27.5.20 11:42

Používám Mommox je na předpis a přesně na tady to zabírá… Vždy se mi to ustálí a pak mám klid třeba pul roku… Největší problém nastává když příjde rýma to netuším kde začíná rýma a končí alergie :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.5.20 11:54

@Enli jooo ale na předpis kde ten Ja teď vezmu :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17921
27.5.20 11:56

Zajdi si na alergologii a nech si upravit léky tak, aby ti zabíraly primárně antihistaminika.

Do té doby používej nosní konvičku s mírně osolenou vodou, nebo mořskou vodu.

Na běžně prodávané nosní kapky co v sobě obsahují cokoliv účinnějšího, než je mořská voda se velmi rychle dá vypěstovat závislost a pak to ničí fungování nosu a vysazování je hodně nepříjemné.

Konvičku neti mívají normálně v lékárnách.

https://www.youtube.com/watch?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17921
27.5.20 11:56
@Patrik_pesta píše:
@Enli jooo ale na předpis kde ten Ja teď vezmu :D :D

U lékaře. Kde svoje problémy tak jako tak potřebuješ řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
27.5.20 12:01

S dýcháním pomůže i inhalace Tea tree nebo Eukalyptu. Mimochodem aromaterapie pomáhá i se stresem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.5.20 12:05

@Ou chápu, ale pan doktor z Orl mi řekl, ze momentálně na Alergologii mě nemůže poslat, protože by se mi to mohlo naopak zhoršit. A, ze se to léčí na podzim.. Mám physiomer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
27.5.20 13:51

No nejspíš na ORL seženete recept tam ho shaním já :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.5.20 17:52

@Enli Anoo, moomox sem měl to jsou kortikoidy ne?😄 ty mi moc nezabrali :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
27.5.20 19:58

Tak ono nestačí to stříknout jednou trvalo týden než jsem pocítila změnu a po měsíci jsem měla nos v normálu… Dávka ráno a večer… Kdykoliv se mi to vrací tak si to nasadím a teď už stačí třeba jen dva dny a jsem v normálu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.5.20 21:39

@Enli tak jsem to bral a beru teď ještě něco silnějšího, ale stále nic furt ucpaný a suchý nos… ta alergie je hrozná..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
28.5.20 08:44

No jinde než u lékaře to asi nevyřešíte… Nechte se poslat na alergologii… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.5.20 13:33

@Enli Ja už jsem byl, ale prý mě nemůžou poslat na alergologii až po sezóně. :D ale nabídl mi odstranění sliznic :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
28.5.20 13:36

No a řešení je na světě :) Odstraní se sliznice co to způsobuje a je po problému :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.5.20 14:15

@Enli :potlesk: doufam, ze mas pravdu :palec: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie