Alergie v krku?

Anonymní
23.5.20 23:57

Alergie v krku?

Dobrý den, už týden mám potíže s tím že mám něco jakoby v krku. Když se tam podívám vidím takové jakoby oranzovo červené..nevím jestli čepy ale něco tam jakoby mám. Byla jsem u praktika a ten říkal že to může být alergie. Doprovázela mě i pichlava bolest a tak jsem jela na pohotovost na ORL, kde se mi tedy podíval do krku a řekl že trochu to je zarudle. Buď alergie nebo viróza.
Mám to spíše za mandlemi, až v hltanu asi. Moc tomu nerozumím, ale jsem spíše z toho vystrašena. Jsem alergik, beru desloratadin. Objednana na alergo jsem. Mám se ještě objednat na ORL? Nebo normálně jít k praktikovi? Díky za případné odpovědi. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
23.5.20 23:58

Chci se hlavně zeptat, jestli to tu máte někdo podobně. Případně nějaké rady :lol: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
3724
24.5.20 00:14

Syn je alergik a porad si stezuje na bolest v krku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
759
24.5.20 01:56

Syn je take alergik, bere leky a presto si stezuje na knedlik, nebo skrabani v krcku… Asi bych pockala na vysetreni alergologem a pokud by to neprestavalo, zkusila bych znova
ORL. Normalne se objednat. Ne pohotovost, doktor na vas bude mit vice casu. Pokud dostanete horecky, tak k praktikovi…treba se z toho vyklube neco jineho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.20 07:51

Může to být alergie. Ráno, než si vezmu antihistaminikum, tak bych se udrbala v krku, uších a nosu & pálí mě oči. Sliznice jsou prostě alergií „zasažené“.
Přeju ale, ať to alergie není, je to celoživotní „vopruz“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
1.6.20 18:13

Ahojte.
Na tyto problémy jsem objevila tekutá probiotika. Jedná se o vlákninu z čekanky obecné a další složky.
Jsou 4 druhy a je tam právě i pro děti a tak dospěle na alergie, exem, nachlazení, apod.
Jsou tekuté, přírodní, bez cukru a chemie. :)
Tak tady odkaz kdyby jste chtěli
https://probiotikaprozdravi.harmonelo.shop/
B.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama