Reklama

Alkohol a antidepresiva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 21:51
Alkohol a antidepresiva

Ahoj, omlouvám se za anonym. Ráda bych se svěřila se svým problémem, který řeším s manželem. Vždycky se rád napil a skoro denně si dal pár piv. Před časem se u něj rozjela psychická porucha. Měl velký strach z výšek a byl hodně náladový. V té době se nám narodil syn a on za mnou nebyl schopný přijít do porodnice, protože byla ve 3.patře. Začal brát Sertralin a Guajacuran. Lékař mu přísně zakázal pít. Vydržel to dva týdny a už je to tady zase. Jeden den si dal dvě piva, potom tři. Dneska kvůli tomu byla velká hádka. Vyčetl mi, že ho pořád buzeruju atd. On se sebral a několik hodin je pryč. Před chvilkou jsem s ním mluvila a je dost opilej. Sedím tady sama v bytě a jen brečím. Má to ještě vůbec cenu??? Pořád jen slibuje a nevydrží to do dalšího dne.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinedivine woman
Echt Kelišová 8115 příspěvků 11.07.18 21:59

Alkohol a AD je opravdu velmi špatná kombinace. Nic s ním neřeš dokud nevystřízliví. Měl by sám pochopit, že léky se nezapíjí pivem. Drž se :hug:

KaroliS
Povídálka 26 příspěvků 11.07.18 22:38
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se za anonym. Ráda bych se svěřila se svým problémem, který řeším s manželem. Vždycky se rád napil a skoro denně si dal pár piv. Před časem se u něj rozjela psychická porucha. Měl velký strach z výšek a byl hodně náladový. V té době se nám narodil syn a on za mnou nebyl schopný přijít do porodnice, protože byla ve 3.patře. Začal brát Sertralin a Guajacuran. Lékař mu přísně zakázal pít. Vydržel to dva týdny a už je to tady zase. Jeden den si dal dvě piva, potom tři. Dneska kvůli tomu byla velká hádka. Vyčetl mi, že ho pořád buzeruju atd. On se sebral a několik hodin je pryč. Před chvilkou jsem s ním mluvila a je dost opilej. Sedím tady sama v bytě a jen brečím. Má to ještě vůbec cenu??? Pořád jen slibuje a nevydrží to do dalšího dne.

No hele lidi s temito obtizi casto piji. Jsou to jejich antidepresiva. Bohuzel casem, jak se buduje zavislost, tak vznika i rezistence a lidi vice piji a piji. Casto alkoholici maji nejaky takovyhle podklad. Spis malokdy najdes alkoholika, kde je opravdu jen ta fyzicka zavilost. Jako uprimne, malokomu se podari z toho dostat. Cenu to urcite ma, neplakej, srovnej si to sama v sobe, muzes si dat nejaky plan, jak mu od toho zkusis pomoct a kdyz se ti to nepodari a bude te to nicit, tak se holt rozejdete, protoze vase ditko potrebuje alespon jednoho rodice, ktery ma kapacitu se mu venovat a kdyz se nechas nici manzelem, tak tu pro nej nebudes ani ty…To bych mu i oznamila, ale k nicemu bych ho netlacila…

immi
Nováček 9 příspěvků 11.07.18 23:07
@KaroliS píše:
No hele lidi s temito obtizi casto piji. Jsou to jejich antidepresiva. Bohuzel casem, jak se buduje zavislost, tak vznika i rezistence a lidi vice piji a piji. Casto alkoholici maji nejaky takovyhle podklad. Spis malokdy najdes alkoholika, kde je opravdu jen ta fyzicka zavilost. Jako uprimne, malokomu se podari z toho dostat. Cenu to urcite ma, neplakej, srovnej si to sama v sobe, muzes si dat nejaky plan, jak mu od toho zkusis pomoct a kdyz se ti to nepodari a bude te to nicit, tak se holt rozejdete, protoze vase ditko potrebuje alespon jednoho rodice, ktery ma kapacitu se mu venovat a kdyz se nechas nici manzelem, tak tu pro nej nebudes ani ty…To bych mu i oznamila, ale k nicemu bych ho netlacila…

@KaroliS Já bych mu hrozně ráda pomohla, jenže manžel to vidí jen jako buzeraci z mé strany. Pořád to něčím omlouvá, jako že zná svou hranici atd. Má dva vysokoškolské diplomy a není schopen pochopit tak jednoduchou věc, že je to není dobrý a špatně to dopadne :( :zed:

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 11.07.18 23:08

Neni to k nicemu. Pokud nebude schopen se dat dohromady, či mit vuli se léčit z alkoholismu, protoze to je alkoholismus, tak jdi za štěstím… zivot je kratky…
Vim, ze se mi to keca… ale, nez se clovek otočí, dite je velké a zivot v haj.zlu.
Preji hodne stesti :kytka:

kudlanka1
Kecalka 181 příspěvků 11.07.18 23:24

Tyto dve veci dohromady opravdu nejdou, ale jestli to ma jeste cenu zalezi na tobe. Zalezi co ho k tomu piti motivuje a osobne musim rict, ze ztrata rodiny toho cloveka moc nepodpori, ale druhe zase nakopne a jdou do sebe, tak zalezi jaky je typ. :nevim:

Sara12790
Povídálka 50 příspěvků 12.07.18 07:28

No holka, tak honem pryč a s ním hodně rychle na léčení. AD je snad ještě větší svinstvo než alkohol, ale ta kombinace je nebezpečná pro tebe, něj i jeho okolí a nedělám si srandu. Můj otec díky AD a alkoholu nadělal spousty velkejch problémů. Honem pryč, není na co čekat. takového muže přeci nemůžeš chtít, zničí to tebe a nakonec i vás oba. Život je krátký, tak ho žij a neprožívej takovýhle trápení jen proto že má slabou vůli. Pryč od něho!!!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama