Reklama

Ideál ženské krásy?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 14:05
Ideál ženské krásy ?

Zdravím všechny.

Minulý pátek jsme s kamarády zapíjeli ukončení semestru. Vše probíhalo dobře, ovšem do doby než jsme se začali bavit o ženách. Za normálních okolností bych si to nejspíše nechal pro sebe ale už jsem měl popito do nálady a tak jsem přispěl svým originálním příspěvkem do této peprné chlapské debaty.

Řekl jsem to tak, jak to je - že se mi líbí holky spíše méně vysoké, s vetším macatým zadkem klidně i s celulitidou, většími stehny, širokými boky, úzkým pasem, většími prsy.

Už se začali objevovat úsměvy až posměšky od mých kamarádů ale já to ještě dokončil. Řekl jsem, že nechápu proč je takový světový trend holení v intimních místech ženy úplně dohladka, všechno pryč, že se mi líbí pořádný trojúhelník jak se nosil dříve. Do toho začali padat fórky na bobry, tak jsem řekl že úprava samozřejmě ano, ale ne úplná.

Kamrád mi řekl že takový holky v našem věku (24) už asi ani neexistují. Poté jsem si vyslechl několik vysmívajících se komentářů na můj vkus až sem to nevydržel, řekl sem v září zdar a odešel. Na messenger mi ještě poté přišlo několik „vtípků“ na které jsem odpověděl že každému se líbí něco jiného a že prostě nepatřím mezi většinu milující hubené holky.

Zajímá mne Váš názor na ideál ženské krásy a celkově na toto „faux pas“ pátečního večera. Čekali by jste takový pohled na ženskou krásu od jedince z generace Y?

Děkuji za komentáře a přeji hezký den :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 30 Další »

Reklama

Reakce:

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26433 příspěvků 11.07.18 14:11

To je miléééé :kytka:

Znám kluka jako jsi ty. Má stejný názor a nestydí se za něj. Je ve tvém věku.
Kamarádi si z něj také pořád dělají srandu. Jemu je to jedno, je sám se sebou i se svým názorem naprosto vyrovnaný a nestydí se za to.
Zajímavé je, že se mu posmívají jen kluci… holky na něj vždy jen tak zálibně hledí :D :kytka:

Nestyď se za to co se ti líbí, neni k tomu sebemenší důvod. Jednou budeš díky tomu v životě fakt šťastnej… jelikož si takovou dokonalou ženu už vezmeš za manželku. :kytka:

Jiní, co se za tenhle vkus stydí si berou hubené holky aby se neřeklo a takové baculky, co se jim ve skutečnosti líbí mnohem víc pak hledají jako milenky.

Mandarinka01
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 11.07.18 14:14

Vis, co se ti libi, nemusis to nikomu vysvetlovat.Chtela bych videt, jake stihle lanky maji tvoji kamaradi nebo jake jednou budou mit doma. Myslim, ze s pribyvajicim vekem se budou jejich priority menit.

tasa
Echt Kelišová 8978 příspěvků 11.07.18 14:14

Kamaradi se opili a chteli te hecovat. vykasli se na to.Tve vekove kategorie, myslim holky, byvaji temer vsechny jeste stihle a hodne podlehaji i holeni se, i z toho kluci vychazeli. .myslim.ze hezky vypadaji zeny i divky primerene soumerne.za faux pas bych ten vecer nevidela, neboj

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1871 příspěvků 11.07.18 14:19

No co, každý má jiný vkus. A ber to tak, že těch macatějších slečen s větším zadkem budeš mít, alespoň dost na výběr, když se většině borců tyhle baby nelíbí. :D

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 16075 příspěvků 11.07.18 14:19

Musíš se naučit myslet na budoucnost. Až se z toho 20ti letého rozkošně buclatého prasátka stane 30ti letý 60ti kilový hroch se zarostlým snubákem, bude na útěk pozdě :nevim:

Hroznej puberťák
Závislačka 4135 příspěvků 11.07.18 14:21

Tak pokud obětuješ ten úzkej pas, který ty hrošice fakt mít nebudou ani kdyby se rozkrájely, budeš mít v dnešní čím dál tlustší populaci tím vic na výběr, na rozdíl od těch preferujících štíhlé, kterých je čím dál míň…

berusa.m
Závislačka 2666 příspěvků 11.07.18 14:24
@Chauvinist píše:
Musíš se naučit myslet na budoucnost. Až se z toho 20ti letého rozkošně buclatého prasátka stane 30ti letý 60ti kilový hroch se zarostlým snubákem, bude na útěk pozdě :nevim:

Fakt je 60ti kilová holka hroch? 8o

Emimin7
Echt Kelišová 8159 příspěvků 11.07.18 14:25

Ja ujizdim na Asiatkach. Nejvic se mi libi Korejky. Ty jsou hezke snad vsechny.

laducha
Generální žvanilka 21479 příspěvků 11.07.18 14:25
@berusa.m píše:
Fakt je 60ti kilová holka hroch? 8o

Bych je chtěla vidět, Krasoně :cert: :P

Kriss Tina
Závislačka 4737 příspěvků 11.07.18 14:27
@Chauvinist píše:
Musíš se naučit myslet na budoucnost. Až se z toho 20ti letého rozkošně buclatého prasátka stane 30ti letý 60ti kilový hroch se zarostlým snubákem, bude na útěk pozdě :nevim:

60ti kilový hroch? Každý je nějaký, spousta dnešních mladých holek je oplacaná a pochybuji že každý kamarád najde modelku, kterou by si přál :nevim:

Emimin7
Echt Kelišová 8159 příspěvků 11.07.18 14:27

A taky znam takove, co jsou spis na vylozene tluste. Jeden rika, pokud holka tloustne, tak ze na sobe ta holka pracuje. :)

berusa.m
Závislačka 2666 příspěvků 11.07.18 14:27
@Hroznej puberťák píše:
Tak pokud obětuješ ten úzkej pas, který ty hrošice fakt mít nebudou ani kdyby se rozkrájely, budeš mít v dnešní čím dál tlustší populaci tím vic na výběr, na rozdíl od těch preferujících štíhlé, kterých je čím dál míň…

Znám holku co je menší - cca 160-165, má fakt docela velký zadek, úzký pas a pěkná prsa. Blondýna, v obličeji mi hodně připomíná Táňu Kuchařovou. Pro mě víc sexy než kostnaté ramínko na šaty se zachmuřeným výrazem typu Victoria Beckham.

Příspěvek upraven 11.07.18 v 14:29

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19330 příspěvků 11.07.18 14:28

hele a proč by každá, co má boky a prsa musela bejt hrošice?
Vlastně si tu z něj děláte úplně stejný šoufky jako ty jeho kámoši v hospodě :roll:
Vzhledem k tomu, že sama nejsem hubená, mám okolo sebe dost chlapů, co se jim líbí holky trochu oplácaný, který je za co chytit.
Né každý chce mít v posteli padesátikilovou laňku, na který může počítat žebra, jak si dneska spousta holek myslí.

Nikdo asi nemluví o 150kg „hrochovi“, ale taková pěkná baba s rozumně rozloženými 80kg, proč ne?

alenka84
Neúnavná pisatelka 19032 příspěvků 11.07.18 14:28

@Chauvinist Kolik si myslíš, že váží štíhlá dospělá žena? Pokud má aspoň průmernou výšku, tak to pravděpodobně bude víc než 60 kg.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 30 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama