Ex přítel nebo nový objev?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 12:17
Ex přítel nebo nový objev?

Zdravím, potřebuju se vypovídat a samozřejmě i poradit. Jde o to, že před měsícem po 3,5 letem vztahu se semnou rozešel přítel (oba 19 let). Rozchod byl kvůli úplné kravine, nicméně mi řekl, že potřebuje čas aby se rozhodnul, jestli semnou ještě chce být nebo ne, že je šance, že se k sobě vrátíme. Strašně ho miluju. Rozešli jsme se takhle už dvakrát..jenže..za ten měsíc co jsem,,sama,, jsem poznala jednoho,,chlapa,, (je mu 24), zatím si teda jen píšeme a na kafe se domlouvame, strašně si s ním rozumím, je hodný, milý, líbí se mi :) problém je v tom, že nevím, co mám dělat, kdyby mi ex řekl že to spolu ještě zkusíme. Ex miluju ale co když by mi s,,mým novým,, bylo lépe? Ale co když ne? Co když ex řeknu, že už spolu nebudeme a ten nový naživo nebude vyhovující a ja tak ztratím možnost být s bývalým? Tak trošku doufám, že mi řekne, že už semnou nechce být..vůbec nevím co mám v takové situaci dělat. Chvíli jsem úplně v pohodě a rozhodnutá a najednou si vzpomenu na všechno, co jsme spolu zažili (je můj první ve všem) a co by jsme jeste mohli zažít..plánovali jsme budoucnost..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 11573 příspěvků 11.07.18 12:21

Na první lásku budeš vzpominat dlouho. Osobně bych se s dalším nescházela. Novému objektu bych řekla, že jsem ještě čerstvě po rozchodu. Že nejsem na nový vztah připravená.

divine woman
Echt Kelišová 8749 příspěvků 11.07.18 12:23

Přesně toto zažívalo moje dítě se svojí první láskou. Rozešli se asi až napotřetí nebo počtvrté. A je mu líp, chodí ven s kamarády i kamarádkami a užívá si života. Na slepované vztahy moc nevěřím.

pannda
Kelišová 6574 příspěvků 35 inzerátů 11.07.18 12:26

Jsi hloupá…doufat „co kdyby“… Žij dneškem a vztah, kdy se pořád rozchazite, není v poradku. Co když někde šukà s jinou a ty hloupě „doufas“?

tininas
Ukecaná baba ;) 1110 příspěvků 11.07.18 12:30

Ber to tak, že pokud jste si s ex souzeni, tak si tu cestu k sobě najdete.

Pokud nejste, tak stejně bys jen ztrácela čas čekáním a přemýšlením … co by kdyby … Takže pokud je šance pohnout se dál, využij ji.

Moondah
Kelišová 5029 příspěvků 11.07.18 12:35
@pannda píše:
Jsi hloupá…doufat „co kdyby“… Žij dneškem a vztah, kdy se pořád rozchazite, není v poradku. Co když někde šukà s jinou a ty hloupě „doufas“?

Nerekla bych to lepe, kor po mesici a on se jeste nerozhodl?…

mishmaja
Povídálka 12 příspěvků 11.07.18 12:35

Ahoj, podle mě slepované vztahy nefungují, rozešli jste se 2×, rozejdete se třeba ještě 4×. Zkus být chvíli sama, budeš mít čas pro sebe (kámošky, diskošky, výlety, posilovna…) a až se dostaneš z bývalého vztahu, budou se ti líp navazovat vztahy nové. ;)

Popokatepetla
Závislačka 3134 příspěvků 11.07.18 12:36

Na ex bych se vyprdla, když mě poslal k šípku a zkusila bych to s tím novým. To že to vydrží, není nikde psáno, ale měla bych svou hrdost a nečekala jako poslušná fenka. Co víš, třeba se s ex dáte dohromady až za pár let, kdy už budete oba vyzrálejší a nakonec to osudová láska bude.

la_amanita
Kecalka 359 příspěvků 11.07.18 12:43

Mně jeden z mých kluků, ne teda první láska, řekl, že to prý bereme moc vážně a je mezi námi velký věkový rozdíl (7 let a vídali jsme se tři měsíce dvakrát týdně, když se zadařilo), ať zvolníme. No a jelikož v tu dobu o mne projevil zájem jiný muž, dala jsem přednost jemu. Nakonec jsme se sice taky rozešli, po 4 a půl letech, ale i tak vím, že jsem se tehdy rozhodla správně.

IvaX
Ukecaná baba ;) 1854 příspěvků 11.07.18 12:48

Jste oba mladí, rozešli jste se, dejte si volnost vyzkoušet jiné partnery. Na nic bych nečekala a začala se scházet s tím novým. To chceš být až do smrti s tím jedním, prvním…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 13:07

Jestli to s novým vyjde nebo ne je teď celkem jedno, ale k byvalymu se nevracej! Úplně vidím sebe, taky sem měla takovýho, spolu od sebe, potřebuje čas, chce to zkusit s jinou, pak sme si souzeni, atd atd… Zrovna včera mi máma říkala co mi vyved na silvestra (já už si to nepamatovala :lol: asi to nebyl zas tak stěžejni bod mého života), ale jediný co mi při vzpomínce na něj vyskočí je ten pocit blbý kravky která ze sebe dělala akorát trapku… Jediný co bylo fajn byl bonusový sex po rozchodu :mrgreen: takže si nech ty hezky vzpomínky a nevytvarej si zbytečně ty ošklivý ;)

pikola
Neúnavná pisatelka 19256 příspěvků 11.07.18 13:27

Předpokládám, že tvůj ex už má dávno jinou a tebe si nechává v záloze kdyby to nevyšlo aby si měl kde vrznout a ty budeš doma sedět a čekat jak se milostpán rozhodne.
S novým běž klidně na kafe, nikde není psáno že z toho hned bude vztah. On se s tebou rozešel, tak co :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 13:40

Ex určitě žádnou jinou nema, ani na sex ani nový vztah. To vím 100%, spis mu teď vyhovuje že si každý den může s kamarádama chodit na pivo, chlastat atd..

X_Cassiopea
Stálice 91 příspěvků 11.07.18 14:01

Ahoj, možná to vyzní blbě, ale Ty bys chtěla být s někým kdo ani neví jestli s Tebou chce nebo nechce být? Chápu, že je Vám málo, ale vztah není průchoďák, že si může chlap kdykoli vstoupit a kdykoli odejít jak se mu zlíbí, jestli neví co chce, byla bys akorát nešťastná. Láska bolí, ale bohužel to k tomu patří. Musí na to být dva a chtít spolu být oba a ne se rozhodovat. Jestli není na vztah připravený, nemá cenu s ním ztrácet čas. Jestli se Ti ten nový zamlouvá, určitě bych to zkusila, rozhodně Ti pomůže se odpoutat od ex i kdyby to nevyšlo. Klidně tomu novému řekni co se Ti stalo, že to s Tebou možná nebude jednoduché, ale upřímnost je důležitá pokud má vztah za něco stát. Přeju hodně štěstí

Smudlinka123
Nováček 11.07.18 16:12

Ex je z nějakého důvodu ex, slepovane vztahy nefungujou.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >