Alkohol u partnera, je to moc?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.1.22 22:16

Alkohol u partnera,je to moc?

Ahoj potřebuju znat vic nazoru na mou situaci, jestli jsem na partnera opravdu tak „zla“. Uz dlouho spolu chodime, ted co

Příspěvek upraven 02.01.22 v 22:27

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3144
2.1.22 22:20

Je to alkoholik, ty jsi mu evidentně ukradená. Jo, ses dost naivní… fakt ti to stojí za to? I když teď už je pozdě, že… jak jako neumí s tebou strávit víc jak dva dny? To v tom domě až ho opravite, budeš sama a on se na tebe a dítě bude chodit občas koukat? Otec a partner roku. Jaký si to uděláš, takový to máš. Měla ses na něj vykašlat rovnou. Ne si dělat dítě s chlapem, kterej na mě kašle a trvai celej život v hospodě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2056
2.1.22 22:21

To má být nějaká provokace..? 8o :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2994
2.1.22 22:21

Co si myslíme? Že je to super taťka a ten pravý muž pro život :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4885
2.1.22 22:22

Podpis zcela sedí. Kam jsi dala hlavu? Promiň, ale co si čekala. Ne nezměnil se kvůli tobě, chová se pořád stejně. Takhle lít každý týden a ty jsi ho ještě vybrala jako otce svého dítěte. On je pijan a ty hloupá, že si se k němu upnula tím nejzranitelnějším co existuje, tedy dítětem, které bude muset dvakrát týdně (a do budoucna možná i vicekrat) být účastno jeho protivnosti, zloby a zápachu alkoholu. Promiň, ale je to tak. Netrpěla bych ani kdyby mi manžel chodil nalitej byť jeden den v týdnu z hospody.

Příspěvek upraven 02.01.22 v 22:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1242
2.1.22 22:23

Nechápu, že si s takovým člověkem uděláte dítě :nevim: Když pil dřív, těžko teď přestane.. a co jsem nepochopila- vy jste si pořídili dítě a ještě jste spolu ani nebydleli? Se nemůžete znát ani pořádně..
A na co bude vaše dítě koukat? Na vožralýho tatínka? Já bych navrhla léčení nebo rozchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27363

To je zas nějaký troll? S takovým chlapem si fakt někdo udělá dítě? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1122

Ty musis byt troll, ktery tady chce rozvirit klidne vody eMimina :)) Preci neni mozne, aby jsi nevidela, ze ten tvuj chlap leje jako hrom….A jeste dite do toho vseho…
Muzu vedet, kolik ti je let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26591
2.1.22 22:25
@Anonymní píše:
Ahoj potřebuju znat vic nazoru na mou situaci, jestli jsem na partnera opravdu tak „zla“. Uz dlouho spolu chodime, ted co cekame miminko opravujeme domek a tak uz jsme spolu skoro kazdy den. Pritel nikdy nebyl na to aby semnou travil svuj volny cas, ze by jsme treba vecer jeli do kina vubec nehrozi.Jen semtam prochazka a jednou za rok dovolena. Jeho jedina zabava je hospoda. Je tam tak 4-5× do tydne a minimalne 2× prijde opily..je pak strasne protivny a zbytecne zly.vic jak 2 dny semnou nevydrzi byt sam.Dost lidi v okoli ho nemusi, protoze ho znaji jen opileho…do hospody chodi jeho kamaradi co nemaji rodinu a bydli samotni, takze on si pripada strasne utlacovanej kdyz mu reknu ze by mohl byt semnou kdyz za nim prijedu. Mrzi me to, je to hodny clovek, co ma plno kamaradu a vim ze me ma hodne rad.Jsem prvni holka s kterou zacal mit vazny vztah, do te doby si delal co chtel. Jeho kamaradi rikaji ze se kvuli me strasne zmenil.Moji kamaradi zase rikaji ze jsem odolna, protoze ho znaji jen opileho, kdyz na me byl hnusnej a tak…achjo nebyt toho alkoholu je to suprovej chlap co doma udela plno prace :,( me by nevadilo kdyby si sem tam zasel na pivo, vubec nechce slyset o tom ze moc pije, myslim si ze si to sam uvedomuje a je mu to trapny…
Co myslite jsem semetrika? PS - ted ma dovolenou, dnes az dojde z hospody to bude paty den v kuse co pujde spat opilej
Diky za vase reakce
Naivka :D

Pošli ho do oběhu. K čemu ti bude taková troska.

Příspěvek upraven 02.01.22 v 22:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378

Tak to musí být radost být těhotná s vědomím, že jsem se nadosmrti upoutala k takovýmu chlapovi tím, že spolu máte dítě. Otřesný. Vím, že se to nečte dobře, ale takovýho rozhodnutí budeš nejspíš litovat a vděčná budeš jen za dítě jako takový :? Bude ti smutno, budeš věčně naštvaná, bezradná a na všechno sama, protože se to nezlepší. Znám takový případy i ze svýho okolí a nezbývá nic, než si jen vyslechnout nářky a doma nad tím kroutit hlavou :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6458

Jo, jsi naivka, že sis s někým takovým udělala dítě. Teď už se bude špatně utíkat. Promiň… Ale toto opravdu není normální… Netráví volný čas s tebou, nebude ani s dítětem…

Škoda, kdybys nebyla těhotná, řekla bych utíkej. Z čeho jsi poznala, že je to hodný člověk, když s tebou netráví čas a je furt v lihu, to nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26591
2.1.22 22:26
@Petája píše:
Ty musis byt troll, ktery tady chce rozvirit klidne vody eMimina :)) Preci neni mozne, aby jsi nevidela, ze ten tvuj chlap leje jako hrom….A jeste dite do toho vseho…
Muzu vedet, kolik ti je let?

Bohužel takové ženy jsou, které zůstanou s alkoholikem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4885
2.1.22 22:28
@Kriss Tina píše:
To je zas nějaký troll? S takovým chlapem si fakt někdo udělá dítě? 8o

Já bohužel znám takové typy, ať už jde o alkohol nebo drogy. To jsou takové ty profesionální „zachraňovačky“ co mají na očích růžové brýle, jak ony toho chlapa změní a že s nimi už bude beránek. Některé jsou dnes už rozvedené, těm se aspoň rozsvítilo a některé v tom stále žijí a chlapa omlouvají, že za to nemůže. Jako je mi jedno jaký si kdo vybere protějšek, pro mě za mě ať se nechají klidně mlátit od samého rána, ale je mi líto těch dětí, které jsou vinné jen tím, že matka má IQ tykve a otec se zapojil jen při výrobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22216
2.1.22 22:29

Takže když to shrneme - nemá na tebe čas - nikdy jste spolu nežili - neustále pije - nezajímáš ho - nezajímá ho ani budoucí potomek - nesnaží se nic změnit - no zavání to průšvihem
upřímně za pár měsíců ho opustíš a bude to tak lepší takže radím schovávat účtenky za výbavičku, za to co nacpeš do baráku, šetřit každou korunu a sundat růžové brýle a hlavně najít dobrou kamarádku co tě podrží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26591
2.1.22 22:29
@Anonymní píše:
Ahoj potřebuju znat vic nazoru na mou situaci, jestli jsem na partnera opravdu tak „zla“. Uz dlouho spolu chodime, ted coPříspěvek upraven 02.01.22 v 22:27

Příspěvek jsem citovala. Chudák miminko. Bude mít otce trosku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat