Analergin tloustnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 15:48
Analergin tloustnutí

Dobrý den máte někdo zkušenosti s analerginem? Beru ho na alergii kamarádka mi říkala že ho brala taky a tloustla po něm 8o :? Máte někdo zkušenost? Děkuji hezkej den :srdce: :*

Reakce:
Cenarius
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 01.07.19 15:50

Min zerte a tloustnout nebudete.

lachtanice86
Echt Kelišová 8684 příspěvků 01.07.19 15:51

Co tak koukám na net, na pribalovy leták, který máš určitě taky a jistě sis ho přečetla, píše se tam, že vzácně může dojít k nárůstu hmotnosti, ale to je dle mého u každého léku. Řekla bych že tloustnutí je většinou jídla

Štrample obecná
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 01.07.19 15:57

Nikdy mi to nevěřil žádný doktor, ale beru cca 12 let pravidelně v sezóne duben - srpen antihistaminika. A během tohoto období - ač dost sportuju a nepřežírám se (držím dost přísnou dietu z jiných zdravotních důvodů) vždycky přiberu 4-5 kg. Přes zimu je zase zhubnu. Beru teda jiná antihistaminika než Analergin, ale podle mě je to podobné. Co organismus, to originál. To, že kamarádka přibírá, nemusí znamenat, že to tak bude mít každá. Za mě je teda lepší antihistaminika brát, protože mně se bez nich začalo rozjíždět astma. Teď jsem rozhodnutá, že budu brát i během kojení. Jo a někdo tady ještě psal, že pomáhá rooibos jako přírodní antihistaminikum, tak můžete zkusit. Já po něm cítím trošku úlevu, ale protože jsem hodně silný alergik, sám o sobě nestačí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 17:12

@Štrample obecná dobrý den :kytka: já ho beru kvůli alergii na ořechy mám alergii na všelijaké od buraků až po mandle, vlašské ořechy atd…tak mi paní v lékárně nabídla tyhle :think: jen jsem řekla, že potrebujuboeasky na alergii 8o ale na co konkrétně bjsem neřekla protože jsem strašně spěchala na vlak byla jsem v Karlových Varech a tam mě chytla alergie zřejmě z jídla co jsem si dala ve Variádě u :mrgreen: vetnamců asi tam muselo být n co co mi neudělali dobře a jasně, že jsem se osypala :zed: zatím nemůžu říct jestli mi to pomáhá no vzala jsem teprve 2 :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 17:13
@Anonymní píše:
@Štrample obecná dobrý den :kytka: já ho beru kvůli alergii na ořechy mám alergii na všelijaké od buraků až po mandle, vlašské ořechy atd…tak mi paní v lékárně nabídla tyhle :think: jen jsem řekla, že potrebuju prášky nějaké na alergii 8o ale na co konkrétně jsem neřekla protože ,jsem strašně spěchala na vlak byla jsem v Karlových Varech a tam mě chytla alergie zřejmě z jídla co jsem si dala ve Variádě u :mrgreen: vetnamců asi tam muselo být něco co mi neudělalo dobře a jasně, že jsem se osypala :zed: zatím nemůžu říct jestli mi to pomáhá no vzala jsem teprve 2 :mrgreen: :think:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 17:16

@Cenarius no dovolte :mrgreen: já vážím málo jsem hubena a nezeru hodně :roll: jak vy můžete vědět jestli jim hodně? Nebo ne :nevim: nejsem žádný jedli spíše naopak :think: nikdy jsem s váhou problém neměla :srdce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34910 příspěvků 01.07.19 18:37

Je to možné. Histamin je vysoce aktivní přirozená chemická látka, která se uvolňuje v těle v důsledku alergické reakce. Má hlavní podíl na alergických příznacích. Účinky histaminu zmírňuje léčba antihistaminiky, které mohou ovlivnit i chuť k jídlu. Proto je potřeba se při jejich braní na toto připravit, mírně navýšit pitný režim a snížit kalorický příjem, či to „vyběhat“.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 11:21

@Tiger-lily dekuju

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 11:22

@Tiger-lily takže je možné, že z toho analerginu muzu přibrat? :mrgreen: 8o 8o 8o 8o 8o och jen to ne ale pomáhá mi to docela :srdce: otokna zarudnutí ve tváři pomalu mizí

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34910 příspěvků 02.07.19 20:48
@Anonymní píše:
@Tiger-lily takže je možné, že z toho analerginu muzu přibrat? :mrgreen: 8o 8o 8o 8o 8o och jen to ne ale pomáhá mi to docela :srdce: otokna zarudnutí ve tváři pomalu mizí

Důležitější je, že ti to pomáhá. Zkus trochu dietnější režim, po dobu, co ho bereš, snad to bude dobrý. ;)

Váš příspěvek
Reklama