Angelsounds a zdravé dítě

18
4.8.20 17:57

Angelsounds a zdrave dite

Ahoj maminky. Chtela jsem se zeptat, zda jsou tu mezi vami nektere, ktere pouzivaly v 1. trimestru angelsounds? Je vase dite zdrave a bez problemu? V prvnim trimestru jsem angelsounds pouzivala pomerne casto i kdyz treba jen na par vterin, ale ted jsem cetla, ze podle novych vyzkumu to ma vliv na rozvoj autismu a mentalnich onemocneni. Proto by me zajimali vase zkusenosti. Dekuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27056
4.8.20 18:19

@Raduska870
Je spousta žen na světě, co o angelsounds neslyšela, a narodilo se jim hendikepované dítě. Takže klid. Teď už s tím nic nenaděláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
4.8.20 18:21

To samozrejme vim, ale zajimaji me zkusenosti tech, co ho pouzivali. Je mi jasne, ze postizene dite se muze narodit i bez angelsoundu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4804
4.8.20 18:22
:roll: :zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2880
4.8.20 18:23

@Raduska870 používala, a syn 8m se jeví naprosto zdáv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27056
4.8.20 18:24
@Raduska870 píše:
To samozrejme vim, ale zajimaji me zkusenosti tech, co ho pouzivali. Je mi jasne, ze postizene dite se muze narodit i bez angelsoundu :nevim:

A kdyby to bxla pravda, co s tím teď uděláš? Tady nedostaneš 100% odpověď, že bude zdravé. Jen proto, že x uživatelkám to s dítětem nic neprovedlo. Na zdraví dítěte má vliv víc okolností než angelsounds.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
4.8.20 18:32

Ale ja to vim, ze s tim nic neudelam! To se clovek nemuze zeptat na zkusenosti jinych? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
4.8.20 18:33

@Payus dekuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4175
4.8.20 18:35
@Raduska870 píše:
Ale ja to vim, ze s tim nic neudelam! To se clovek nemuze zeptat na zkusenosti jinych? :roll:

Jen se dal stresuj, předčasny porod, vliv stresu na dítě - budoucí psychické problémy a onemocnění. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
4.8.20 18:37

Čím je způsoben autismus se dodnes neví a pouze se o tom vedou dohady. MR spíš než angelsounds způsobí přidušení dítěte u porodu. Takže klid :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27056
4.8.20 18:39
@Raduska870 píše:
Ale ja to vim, ze s tim nic neudelam! To se clovek nemuze zeptat na zkusenosti jinych? :roll:

A já ti odpovídám. Klid. Může se stát cokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1087
4.8.20 18:41

Ja jsem prave proto tuto vec nepouzivaka, instinkt mi rikal, ze stejne jako si v tehitenstvi nedavam ba bricho pocitac (napr. pri praci), mobil a dalsi elektroniku, tak si tam nebudu prikladat ani tento marketingovy vyplod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
4.8.20 18:42

@mackA159 ja tu nelezim v slzach, jen me zajimaly zkusenosti jinych maminek, coz nekteri evidentne nedokazi pochopit :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27056
4.8.20 18:43
@Raduska870 píše:
@mackA159 ja tu nelezim v slzach, jen me zajimaly zkusenosti jinych maminek, coz nekteri evidentne nedokazi pochopit :zed:

Ono je problém uklidnit se a přestat číst?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3284
4.8.20 18:43

@Raduska870

To bych chtěla ten článek vidět.
A psali tam, jakým způsobem to angelsounds ovlivňuje?
Mentálních onemocnění je celá řada, každé jiné. A skoro u žádného se nedá mluvit o jednoznačné příčině…
Takže co vlastně způsobuje a jak? To tam nepíší, viď? Předpokládám, že je to populistický článek na téma autismu, který je teď hrozně v módě.
Ber to takhle - na ultrazvuky jsi chodila, tam dítě dostane mnohem větší dávku než během minutového angelsoundsu byť denně. A nepíše se o tom, že by byl škodlivý a způsoboval mentální nemoci. Princip je stejný.
Nenech se tím vystresovat. Nemyslím si, že bys dítěti mohla uškodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama