Angina a zánět středního ucha

22.2.20 20:23

angina a zanet stredniho ucha

Ahoj maminky, syn ma anginu ( streptokok) a do toho zanet stredniho ucha a spojivek. Dostal ATB, ted uz je o. k. Ja jsem to zrejme chytla od nej, jen nemam anginu, ale kasel a silenou rymu. Jinak zanet spojivek a ucha taktez. Jsem tesne pred porodem, doktorka ma tyden dovolenou. Zacinam panikarit, ze mam ten bacil taky a v pripade porodu bude miminko ohrozene a dosatne hned to stejne. Tyden jsem lezela, oci i nos jsem prelecila leky, ktere uzival syn. Je mi lepe, ale o. k. jeste nejsem - kasel je porad. Myslite, ze kdybych mela stejny bacil, ze bych se zvladla vylecit jen medem s cibuli a citronem? Nevim, jestli jsem treba nemela jen vetsi virozu. Mam strach z toho streptokoka a pneumokoka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1708
22.2.20 21:04

A neordinuje jiný lékař? Třeba kapky ATB do ucha by pomohly, to se můžou brát. A nebo zajít rovnou na orl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1708
22.2.20 21:06

A na kašel stoptussin, já ho brala taky v tehu a vše Ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.2.20 21:23
@Hancue píše:
A neordinuje jiný lékař? Třeba kapky ATB do ucha by pomohly, to se můžou brát. A nebo zajít rovnou na orl.

Musim vydrzet do pondeli, snad neporodim. Syn dostal do usi kapky otipax a ty jsem asi 3× uz kapla. Bolest odesla, ale asi by to chtelo kapat dyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama