Angličtina v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 15:28
Angličtina v práci

Ahoj, chci se zeptat, mohla bych nastoupit do zaměstnání v místě bydliště, ale chtějí tam AJ, že je denní komunikace pi telefonu, bohužel jsem se učila jen NJ, je nějaká možnost nějakého překladu nebo tak něco, nevím, třeba v dnešní době něco už existuje a nevím o tom dekuji

Reakce:
hanka.br.
Generální žvanilka 20125 příspěvků 03.05.19 15:30
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nozu
Extra třída :D 12482 příspěvků 03.05.19 15:34

Tohle nedáš. Nic neexistuje. Ještě tak písemné by se to dalo řešit Google překladačem. Ale háže to dost nesmysly, musí se korigovat. Holt musíš hledat dál. Ale dotaz mě hodně pobavil.

Uživatel je onlinezrcadlo
Kelišová 7454 příspěvků 03.05.19 15:36

A jak by sis to prakticky představovala, zvedneš telefon, někdo na tebe bude mluvit anglicky, ty mu nebudeš rozumět, a…???
Syntéza řeči sice pokročila, abys našroubovala na telefon nástavec, který tvou čestinu bude měnit v angličtinu, to fakt ne.
Hledej jinou práci.

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1123 příspěvků 03.05.19 15:56

Promiň, ale to nemáš šanci dát. Komunikativní angličtina je záležitostí aspoň pár let učení… Občůrávat to překladači fakt nepůjde.
Jak zaznělo, hledej jinou práci…

Jana525
Kelišová 5604 příspěvků 03.05.19 16:14

To myslis vazne? A komunikace po telefonu je to nejtezsi.

ocean.mama
Kecalka 242 příspěvků 03.05.19 16:32
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, mohla bych nastoupit do zaměstnání v místě bydliště, ale chtějí tam AJ, že je denní komunikace pi telefonu, bohužel jsem se učila jen NJ, je nějaká možnost nějakého překladu nebo tak něco, nevím, třeba v dnešní době něco už existuje a nevím o tom dekuji
To si dobrej strelec ze o tom vubec premyslis :lol: moje AJ je plynula, ale z telefonu mam strach i ja, pobavilas
Váš příspěvek
Reklama