Ani jednou poslíčci do 33tt

15.7.21 20:39

Ani jednou poslíčci do 33tt

Ahoj holky, mám otázku. Jsem prvorodička 33+2 a zatím jsem ani jednou neměla poslíčky. S malou jsme obě naprosto zdravé, proto mi to přijde divné. Malá se každý den hýbe, takže vím, že je v pořádku, ale trošku mě děsí ti poslíčci. Je to v pořádku a nebo bych to měla řešit? Předem děkuji za odpovědi a přeji všem krásný večer :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21627
15.7.21 20:40

Já neměla poslíčky až do porodu v 40tt. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1461
15.7.21 20:44

Taky jsem neměla jediného poslíčka až do porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
15.7.21 20:44

Taky jsem do porodu poslíčky neměla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1604
15.7.21 20:45

U prvního těhotenství jsem nevěděla, co to jsou poslicci vůbec, té u druhého je už mám. Ja teda u prvního necítila ani moc pohyby atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
15.7.21 20:46

Já jsem první poslíčky zažila až ve 40tt při vyvolávání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
15.7.21 20:54

Také jsem žádné poslicky neměla, a mam 2 zdravé děti. Tedy možná úplně těsně před prvním porodem, to sama ani nevím jestli byly ze začátku poslicky nebo rovnou kontrakce, které ustaly a zas se po par hodinach rozjely. Ale dřív vůbec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2242
15.7.21 20:58

Taky jsen zadne poslicky nemela, ani v prvnim ani ve druhem tehotenstvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15436
15.7.21 21:00

Taky jsem neměla a najednou jsem rodila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18114
15.7.21 21:01

Sem aktualne 40tt, druhé těhotenství a poslicky neznám. Co chceš řešit???

@sestry Davidovy píše:
Ahoj holky, mám otázku. Jsem prvorodička 33+2 a zatím jsem ani jednou neměla poslíčky. S malou jsme obě naprosto zdravé, proto mi to přijde divné. Malá se každý den hýbe, takže vím, že je v pořádku, ale trošku mě děsí ti poslíčci. Je to v pořádku a nebo bych to měla řešit? Předem děkuji za odpovědi a přeji všem krásný večer :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 21:02

Můžu se zeptat, jak se tzv. poslíčci projevují? :oops:

Jsem 30tt a jen, že občas mám křeče v břiše, podobné menstruačním, které po chvíli odezní nebo to vystřídá taková pichlavá bolest vystřelující dolů a upřímně nevím, jestli je to třeba tím, že mi mimčo utlačuje močák nebo je to tlak v pochvě.
Jinak těhotenství je bezproblémové a říkám si, že to je tím, že se to vše připravuje, rozšiřuje a zkrátka roste.

Kontrolu mám za necelý týden (3. ultrazvuk) a vždy to přejde, pohyby cítím a kdyby se mi cokoli nezdálo nebo se náhle zhoršilo, tak jsem připravena jet hned do nemocnice.

• Citovat
  • Nahlásit
3539
15.7.21 21:03

Také jsem neměla zadne poslicky ani u jednoho těhotenství…
Podle mě je stejně ve 33.tt brzo - nebo ne? :think: fakt nevím, možná jsem něco tenkrát jen cetla v nějaké příručce.
Hlavně že je malá zdravá :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
15.7.21 21:04

Jsem 38 a poslíčky nemám. Tedy teď poslední 2-3 dny mě bolí občas břicho jako na menstruaci. Ale nemyslím si, že jsou to poslíčci, protože ty si představuji silnější…tohle by nebylo při normální menstruaci ani na ibalgin :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
459
15.7.21 21:07
@sestry Davidovy píše:
Ahoj holky, mám otázku. Jsem prvorodička 33+2 a zatím jsem ani jednou neměla poslíčky. S malou jsme obě naprosto zdravé, proto mi to přijde divné. Malá se každý den hýbe, takže vím, že je v pořádku, ale trošku mě děsí ti poslíčci. Je to v pořádku a nebo bych to měla řešit? Předem děkuji za odpovědi a přeji všem krásný večer :mavam:

Co jsou poslíčci a kam jedou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3010
15.7.21 21:08

Já je taky neměla. Rovnou porod :mrgreen: a ani mi nikdy netvrdlo břicho. Všichni nemusí mít všechno :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat