Aniball a hemeroidy

monvd
30.5.16 17:54

aniball a hemerodiy

Ahoj holky,
vím, že je tady pár témat na aniball ale nikde jsem nenašla téma ve spojení s hemeroidy proto zakládám nové.
Chtěla jsem se zeptat jestli někatrá z Vás máte zkušenosti se cvičení s aniball i přestože jste měla hemeroidy? Já mám vnější a bojím se že bych je mohla vytlačit :( ale ráda bych si aniball pořídila nebo minimálně cvičila něco na posílení pánevního dna pro snažší porod…děkuji

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

145
30.5.16 18:34

@monvd ahojky ja na hemoroidy trpěla pred tehu a i ted samozrejme. Mam je porad vylezle venku, ale nejak neboli. Cvicim s aniballem a zatim teda dobry…mozna o to lip aspon se naucis tlacit opravdu pipkou a ne moc zadkem..vis jak to myslim :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
3.6.16 21:58

Ahoj, ja a mam za sebou s aniballem 7 cviceni a hemoriody mam vnitrni. Do vytlaceni rozmeru 25cm uplne v pohode, dneska 26,5cm a malicko zacal vylezat, ale jak rika Nikollll, aspon se naucis tlacit vic pipkou a ne tolik zadkem. Ja mam z porodu obavy prave kvuli tem hemoroidum a jsem ted daleko klidnejsi, protoze se naucis pouzivat ty spravne svaly :palec: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
10.6.20 10:11

Aniball a bolestive hemeroidy

Ahoj holky. Ozivuji diskusi. Cvicim s aniballem asi dva tydny. Hemeroidy mam vnejsi cele tehotenstvi, nijak mně neobtěžovali, ale ted posledne dva dny jsou tvrde a velmi bolestive. Tak lecim (mast, čipky, a dnes jsem si dala napsat detralex) Je tu nekdo s podobnými pataliemi? Pokračovali jste v cvičení? Jsem na 29 cm, celý čas bez poranění, dýchat-tlačit umím, favority poloh porodu mám vybrané, psychicky jsem na porod připravena. A teď váhám zda pokračovat v cvičení či nikoliv. Termín podle MS 15.6. Podle ultrazvuku az o týden později.
Nemyslím si že jde o to že bych nestačila dobře, jak holky výše uváděli že je potřeba tlačit pipkou. Pracuji s celým pávevním dnem a dechem. Proste se mi už při tak velkém prumeru balónu otevírá celý konecnik.

Je tu někdo s podobnou zkušeností?

Děkuji za sdílení a porodu zdar :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama