Aniball krvácení

Anonymní
13.7.21 13:31

aniball krvácení

Ahoj holky :mavam: :srdce:
Prosím o radu/osobní zkušenost :kytka: Jsem 38+2 těhotenství a nějaký ten pátek trénuji s balónkem ANIBALL - pěkně pomaličku, každý den :) Dnes jsem byla na kontrole u Dr. - maličká se na svět zatím nechystá a všechno je v naprostém pořádku :palec: Chtěla jsem si opět zatrénovat (jsem na obvodu 30 cm), ale vytáhla jsem balonek zašpiněný od krve :nevim: Stalo se to některé z vás? Máte s tím zkušenost? 8o Může to být tím, že tělo je už připravené na porod a „tam dole“ proudí víc krve? :roll: Nebo mám raději s cvičením na chvíli přestat? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4173
13.7.21 13:34

A normálně ti tak krev odchází dál? Není to hlenová zátka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.7.21 13:54

@darekp po docvičení že mě krev již neteče :nevim: proto si myslím, že jen „špiním“ v důsledku blížícího se porodu :) cvičení mi není nepříjemné :) jen jsem se lekla, že krev je na balónků, když tomu doteď tak nebylo :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.7.21 14:28

Taky jsem před asi 4 dny měla na balonku krev, myslím, že ze mě v jednu chvíli „vyskočil“ moc rychle a někde mě tam odřel, ačkoliv to nějak nebolelo. To jsem byla myslím 39+0, ale žádný porod zatím nenastal, tak si myslím, že to s ním nesouviselo, spíš jsem si tam něco maličko odřela. Dám si pár dní pauzu, aby se to zahojilo, pak budu zas pokračovat.

• Citovat
  • Nahlásit
78
13.7.21 18:42

Stalo, byla to drobné poranění z toho cvičení, ptala jsem se tehdy v Podolí a doporučili s cvičením den dva počkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.7.21 20:34

@brabantik Myslím, že jsem to opravdu přehnala :roll: nemůžu ani sedět, jak mě ten spodek bolí :(
Psala jsem přímo na Aniball, kde mi odpověděli, že trénovat obvod 30 cm je moc, že i v návodu je, že se nemá překračovat 25 cm :nevim:
Před používání Aniballu jsem koukala na různá videa, diskuze, recenze a tam holky trénovaly 32-35 cm ( což odpovídá obvodu hlavičky narozeného miminka). Myslela jsem, že dělám tedy vše správně :zed: Co si o tom myslíte??

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.7.21 20:35

@Anonymní : A kolik máte natrénováno prosím? :)

• Citovat
  • Nahlásit
78
13.7.21 21:34

@Anonymní já jsem nacvičila míň, ale nemyslím si, že by sis tím nějak mohla ublížit. Porod mi to nevyvolalo. Už bych být tebou necvičila, já jsem se na to potom těsně před porodem vykašlala a porodila jsem bez komplikací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
13.7.21 23:25

Taky se mi to stalo. Myslím, že to bylo kvůli tomu, že čípek byl pořádně prokrvený. Stalo se mi to asi tri dny po sobě, z toho ten poslední den už bylo krve více. Dostala jsem strach a přestal Aniball používat. Porodila jsem za další dva týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.21 07:38
@Anonymní píše: @Anonymní : A kolik máte natrénováno prosím? :)

Jsem na 28 cm, 39+3 (termín teď v neděli) a neřekla bych, že je to málo, tvých 30 cm v 38+2 mi teda přijde jako heroický výkon. :D
Opravdu tam nejde o to, nacvičit reálnou velikost hlavičky dítěte, u porodu se ty cesty rozvolňují samy víc, díky hormonům.
Asi to ještě zkusím, ale buď jen zůstanu na těch 28 cm, nebo max. 29-30, přes 30 určitě nepůjdu. Ale mě z toho cvičení, kdy jsem se poranila, nic nebolí, ani přitom mě to nebolelo, takže jsem se nejspíš poranila jen maličko, kdyby mě z toho bolel spodek, tak se na to vyprdnu, to by mi přišlo důležitější, abych se tam zas do porodu dobře zahojila.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.21 20:01

Všem děkuji velice za rady :) Zkusím nechat „spodek“ odpočinout a pak se uvidí, třeba se k balónku vrátím, ale už raději s menším obvodem :lol:
Děkuji, Děkuji, Děkuji!!! :srdce: :srdce: :srdce: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat