Strach z prvního porodu

13.7.21 09:52

První Porodu

Ahoj je mi 24let a jsem v 28+6tt strašně se bojím kontrakci a porodu :( myslím na to denně a každé píchnutí beru se strachem ze to přijde :,( :( :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
345
13.7.21 10:02

Zvládly to všechny, zvládneš to i ty ;) a hned jak ti dají malé tak na všechno ve vteřině zapomeneš :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24283
13.7.21 10:05

@Nikolamatejkova no přijde to určitě, přijde a zase odejde a budeš mít mimino, já jsem přišla k porodu vstřícně k personálu, vše mi vysvětlovali a nebylo to tak hrozné, akorát ten konec je fakt náročný hlavně na fyzičku,
pokud je ten strach úplně hrozný, tak asi nějakého psychologa by to chtělo,
bojí se každý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
13.7.21 10:06

Prosimtě klid! :hug: Pořád si opakuj, že denně rodí statisíce žen, není důvod to nezvládnout. A kdyby to byla taková hrůza šílená, tak jsou všechny děti jedináčci, protože by do toho žádná žena znovu nešla :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.7.21 10:07

@stinga jasný no na malou se těším ale ten strach je větší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.7.21 10:08

@unuděná tohle mi říká tchýně :mrgreen: no tak snad to bude dobré

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
13.7.21 10:14
@Nikolamatejkova píše:
@unuděná tohle mi říká tchýně :mrgreen: no tak snad to bude dobré

To víš, že bude. Tchýně mají vždycky pravdu :mrgreen: :mrgreen:
Mě pak ještě hodně pomohlo cvičení s Aniballem - utvrdila jsem se v tom, že není problém dítě porodit a hrozně mě to uklidnilo. A taky si říkej, že i kdyby to byl jó dlouhý porod, tak je to stejně za den, dva hotové, ale dítě ti zůstane po zbytek života :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.7.21 10:16

@unuděná děkuji tak snad to pomůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3487
13.7.21 10:16

Jako bolí to, ale úraz kolene, pooperační hojení a rehabilitace byly stokrát horší, jakože nesrovnatelně. Proti tomu bylo 48 hodin kontrakcí a hojení po císaři naprostá pohodička.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2368
13.7.21 10:19

Jsem 37tt jsem prvorodicka a taky jsem se bála. Teď už to beru se srandou😁šlo to dovnitř půjde to ven… Jasně že to bude bolet, ale až ti dají malou do ruky si řekneš že ti to za tu bolest stalo 🍀 👶🏻takže klid co bude bude někoho to bolí někoho ne.. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
13.7.21 10:22

@Lily Evans Jo přesně. Já měla ledvinovou koliku a pak zánět trojklanného nervu a řeknu ti, že bych radši rodila 20 dětí, než to znovu zažít ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.7.21 10:26

@Misasisi jasný no všechno je jen v hlavě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3487
13.7.21 10:27
@unuděná píše:
@Lily Evans Jo přesně. Já měla ledvinovou koliku a pak zánět trojklanného nervu a řeknu ti, že bych radši rodila 20 dětí, než to znovu zažít ;)

A takovej žlučníkovej záchvat! Ten je sice kratší, zato libovej :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31832
13.7.21 10:27

Přežily jsme to všechny, jak se říká :mrgreen: Jsou možnosti, ak ulevit od bolesti, takže neboj ;) Naopak já doporučuju se těšit :hug: Porod může být krásný a s pozitivním přístupem se rodí líp, opravdu :dance:
Porodila jsem čtyřikrát a raději budu rodit, než být zas těhotná :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1568
13.7.21 10:36

Mě sice čeká už druhý porod, ale první byl plánovaným císařem. Mám samozřejmě trochu strach jak to dopadne, jestli poznam, kdy to přijde, jak to zvládnu. Mám necelé tři týdny do termínu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat