Anika, Elen, Sofie, nebo Simona?

Anonymní
29.11.19 00:41

Anika, Elen, Sofie, nebo Simona?

S manželem máme vybrané tyto jména. Manželovi se nejvíce líbí Simona, mě ne. Mě se nejvíce líbí Sofie, ta se zase moc nelíbí manželovi. Anika a Elen jsou takové dvě kompromisní jména. K příjmení se hodí všechny tyto jména (cizí netypické příjmení). Tak jen taková diskuze, které z těchto 4 jmen se vám nejvíce líbí a kolik holčiček s tímto jménem máte ve svém okolí? Díky:o)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3772
29.11.19 00:49

Z vybraných Simona, znám dvě jedna 45 a druhá 39.
V mém okolí je přesofiováno, takže vubec by tohle jméno u nás neprošlo. Elen není špatné jméno vím o jedné cca 9 leté holčičce. Anika :roll: to se mi nelíbí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1268
29.11.19 00:54

Me se libi Anika, zadnou neznam, Simona se mi nelibi, sofii je dost ale je to pekne jmeno, a elen to vubec, pripomina mi to nejaky cistici prostredek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.19 00:54

Elen mi přijde dost hrozné, to zní buď jako Jelen, nebo jako nějaká zkrácenina. Sofií je milión, z vybraných se mi taky nejvíc líbí Simona, Anika je taky docela fajn, neobvyklé, ale žádný úlet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1034
29.11.19 01:04

Anika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.19 01:06

Simona je klasika, ale je fakt, že teď mezi dětmi žádné takové neslýchám (což bych třeba já brala za výhodu), líbí se mi. Elen a Sofie se mi nelíbí - nevidím na nich nic špatného, jen mi evokují nehezkou holčičku (uznávám, připitomělé a sexistické kritérium, ale mám ten pocit). Anika je krásné jméno, moje kamarádka se tak jmenuje, i jsem to měla jako 2. variantu. Takže bych řadila Anika, Simona, Sofie, Elen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6081
29.11.19 01:12

Nejvíc se mi líbí Sofie (hodně lidí říká že se tak dnes jmenuje každý ale osobně znám jen jednu a strašně se mi to jméno líbí), pak Elen, i když jsem teda myslela, že tam jsou dvě L? Simona a Anika se mi nelíbí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.19 01:53

Dala bych přednost Elence. Sofii je fakt hodně. Anika jsem nikdy neslyšela a k Simone se nemůžu vyjadřovat. To jsem já :mrgreen: Ale žádné Mimi s tímhle jménem neznám. My uvažovali o jméně Viola nebo Eleonora, ale nakonec dáme víc české jako má naše prvorozená :)

• Nahlásit
  • Citovat
338
29.11.19 02:18

Elenka a pak Anika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1349
29.11.19 04:28

Nejhezci je Anika :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1529
29.11.19 04:39

Sofinek je teď strašně moc… My máme doma 6letou Elen… Vždycky jsem chtěla Evelinku ale ta mi neprošla.. Tak aspoň 1.pismeno jsem uhajila :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
29.11.19 07:30

Sofii slýchám často, taky bych ji nedala. Mě se nejvíc líbí Elen, ale to asi protože ji znám a líbí se mi říkat jí Ela :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
558
29.11.19 07:49

Sofií a Elen je teď mraky, už to začínají být stejně ohraná jména jako třeba Eliška. Simona se mi moc nelíbí, ale je fakt, že teď moc časté není. A Anika je celkem hezké, neobvyklé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22314
29.11.19 10:48

Mě se líbí Anika a Simona. Další dvě jsou příšerný a všude. Líbí se mi, jak každá maminka tvrdí, ze ona nikoho okolo neměla a byla první - přitom stačí najít statistiky. Je mnoho krásných jmen, ale 80% lidi jede porad par stejných dokola.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1124
29.11.19 13:43

Nejvíc se mi líbí Anika. Tu žádnou neznám. Simona se mi vůbec nelíbí, Elen také. Sofie se mi docela líbí. Ale Sofii je hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama