Anonymní? Anonymní!

12188
20.12.18 19:31

Anonymní? Anonymní!

Jsem tady relativně dlouho a upřímně mi vadí, jak se tu množí bezdůvodně anonymně založené diskuze! Ano, většina tu nejsme pod svým jménem, ale já už spoustu nicků znám, potkávám je tu, vím tak nějak, co jsou zač..
Proč někdo založí např. anonymně diskuzi o tom, jestli dáváme děti do družiny? Dotyčná tam o sobě ani nepíše, tak proč je anonymní? Čistě ji zajímá, jak to mají tady. Představte si, kdyby jí ta všechny začaly anonymně odpovídat. To aby se v tom pak prase vyznalo. Kytičky zase až tolik nepomůžou. Zrovna k té diskuzi bych měla co říct, ale nějak nemám chuť..

Já chápu, když někdo řeší soukromé problémy, intimní problémy, zdravotní, nebo nechce být nějak identifikován atd. Taky jsem párkrát tuto možnost využila, ale troufám si říct, že nezneužila.

Hele asi si někdo řeknete, že je to fuk a že kdo ví, kdo se pod jednotlivými nicky skrývá. Třeba je to tady jeden tlustej, chlupatej chlap vedle druhého.) Ale ne, vážně, to prostředí prostě už není tak příjemné, jako bývalo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2407
20.12.18 19:36

Ja se ani nedivim, kdyz by mel nekdo nazor jinej, nez ta druha, jsou tu nektere schopne ti i psat sz, porad oznacovat a otravovat te se svyma nazorama. Na to neni nikdo zvedavej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12188
20.12.18 19:38

@Micaella22 Tak musím říct, že mám někdy názory, které jdou hodně proti proudu a v životě mě nikdo neotravoval přes sz! Občas mi hodně lidí kouklo na profil, když se to tu rozjelo. ALe já jsem to vždycky nějak ustála. V nejhorším se odpojím a jdu něco dělat!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5854
20.12.18 19:40
@Micaella22 píše:
Ja se ani nedivim, kdyz by mel nekdo nazor jinej, nez ta druha, jsou tu nektere schopne ti i psat sz, porad oznacovat a otravovat te se svyma nazorama. Na to neni nikdo zvedavej.

Souhlasim…zazila jsem pak i sproste zpravy, kdyz jsem mela jiny nazor 8o hrozny…

Jinak souhlasim, kolikrat fakt zbytecne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
20.12.18 19:40

@Micaella22 8o to se ti stalo? Me ta dy nikdy,ze by me nekdo obtezoval sz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41435
20.12.18 19:41

Mne to ani nevadi.. Stejne moc nekoukam kdo to založit, kdo odpovedel.. Kdyz nemaj ikonku tak to neodlisuju :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20923
20.12.18 19:47

Co si budem povídat, anonymita je tu hodně adminy podporována. V poslední době nechtějí odtajnit ani anonymy, kteří chrlí urážky apod. Spíš diskuzi zavřou, než aby odtajnili. Není co se divit, tento web je postavený na množství shlédnuté reklamy, takže čím více stránek anonym vygeneruje, tím líp

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20923
20.12.18 19:48

Pokud vás někdo otravuje v SZ, můžete si ho zablokovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.18 19:51

Diskuze pátrající po nelogičnosti anonymů se tu občas objevují.
Tak mně to přijde celkem logické.
Proč zmiňovat, že NIKDO NEJSME DOMA, dítě je tudíž v družině. A v prokliku možno dohledat fota v bazárku (či přímo odkaz na www stránky), kdy já jsem nesčetněkrát byla schopná identifikovat prodejce pro ruční práci či atypičnost věcí.. a to jsem opravdu nepátrala.. protože pokud by někdo opravdu pátral, tož prodávající i věcí běžných, které prodává na více www stránkách možno dohledat dle fotek. Ale přiznávám, že já jsem na tyto věci lehce paranoidní, bohužel, mé zkušenosti pracovní.. @eva valoi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8377
20.12.18 20:23

Ja se nedivim. Co diskuze, to nejaky rejpal a napadani. Anonym je jedine reseni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2240
20.12.18 20:25

@Magdaleeena vůbec si nemyslím, že jste Paranoidní :mrgreen: spíš když má člověk 2+2 dohromady, tak dohledá na netu dnes už skoro všechno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12982
20.12.18 20:27

Dobrý den,

Díky moc za téma! Nemyslíme si, že víme všechno nejlíp, a tak jsme rády, když se dozvíme od vás pochvalu, ale hlavně konstruktivní kritiku :kytka:

S anonymitou se to má takto: Je pravda, že ji hodně respektujeme. Neznáme často důvody, proč nechce pod svým veřejným nickem uživatelka do diskuse přispět, ale respektujeme je.

Jinak je to samozřejmě s příspěvky urážejících anonymů. Tady je ale potřeba rozlišit anonyma, který přišel porušovat pravidla od toho, který se svěřil s něčím citlivým do diskuse a pak se ho něco dotklo a porušil pravidla v reakci na to. To samozřejmě také nepodporujeme, ale snažíme se přistupovat k takovým situacím individuálně a s respektem vůči soukromí všech našich uživatelek diskutujících ve veřejných diskusích.

Díky vše za diskusi a přeji krásný předvánoční večer :mavam:

Josefina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3313
20.12.18 20:33

Upřímně - mně je naprosto jedno, zda příspěvek píše anonym, pokud nikoho neuráží. Nevidím v tom rozdíl. Zajímá mě ta informace samotná, nikoli fakt, jestli to píše „Petruška“ nebo „Táta91“. A překvapuje mě, že toto může někomu vadit. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1795
20.12.18 20:37
@Lucy75 píše:
@Magdaleeena vůbec si nemyslím, že jste Paranoidní :mrgreen: spíš když má člověk 2+2 dohromady, tak dohledá na netu dnes už skoro všechno…

Taky to nepovažuji za paranoiu :think: :) připomnělo mi to jedno video… :mrgreen: https://youtu.be/F7pYHN9iC9I

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14241
20.12.18 20:37

Já se přiznám, že jsem využila už anonymní založení diskuse.. Ono se zdá.. Já třeba, když jsem byla na mateřské, tak jsem věděla, že 3 maminky, sem chodí.. Jednou i když jsem jim neřekla pod jakým názvem tady jsem, a napsala jsem nějaký dotaz a prostě problém, tak mě jedna hned poznala, šup, mrkla odkud jsem, a pak mi několikrát vypisovala, že to nemám hrotit a jiné věci.. bylo to nepříjmené, protože pak to řešila, kdykoliv jsme ji potkala..
Ono je jiné např. Praha a nebo větší město. Já napsat téma, že např. mám problém s třídním učitelem, tak hned kdo mě vyčmuchá, tak ví, i jméno o kom píšu.. Protože na škole máme jednoho chlapa pro první stupen a už to jede.. To je jenom příklad, proč někdy pochopím, anonym, i pro jednoduchou otázku. Že zas tak anonymní to tady neni..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama