Tip na vylepšení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pennya
Ukecaná baba ;) 1433 příspěvků 27.11.18 14:25
Tip na vylepšení

Měla bych tip pro zjednodušení mazání upozornění - oblíbených témat. Určitě to již někoho napadlo. V oblíbených tématech se mi nahromadilo již spoustu témat, které již nesleduji a nechci dostávat upozornění. A mazat to každé po jednom, když se vás to pokaždé ptá jestli opravdu chcete smazat, je..zdlouhavé.
Není možnostr stránky upravit tak, že by tam bylo jak v mailu možnost zaškrtnout více témat najednou a pak dát jedním kliknutím „vymazat vybrané?“ příp. také „označit vše“ aby člověk mohl odškrtnou jen pár témat které nechat chce a zbytek vymazat. příp také tlačítko „Vymazat vše“?

Reakce:
Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11845 příspěvků 27.11.18 15:39

Dobrý den,

tento tip jsme již dostali a momentálně je u našich vývojářů, kteří se pokusí vymyslet jeho zavedení.

Děkujeme za tip a přejeme krásný den ;)
Lucka

Pennya
Ukecaná baba ;) 1433 příspěvků 27.11.18 16:55

supeer :) Jsem to právě hledala jestli se to už někde neřeší a nenašla :) tak třeba k ježíškovi :-D

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11845 příspěvků 27.11.18 21:17
@Pennya píše:
supeer :) Jsem to právě hledala jestli se to už někde neřeší a nenašla :) tak třeba k ježíškovi :-D

Dobrý den,

věřím, že to naši programátoři nějak vymyslí ;)

Pěkný večer :kytka:
Lucka

KimL
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 17.03.19 07:50

Ať nezakládám novou diskuzi, je to jen takový tip - bylo by možné u oživených diskuzí při kliknutí na název tématu, otevřít diskuzi na stránce s příspěvkem, který diskuzi oživil? Protože je „supr“ když má diskuze třeba 200 stránek a je oživená… a pak člověk jak blázen proklikává, kde že začíná ta aktuální vlna komentářů, a ne ta x let strará a uzavřená. Děkuji :)

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 17.03.19 07:51

@KimL mne se to tak otevírá :nevim:

Uživatel je onlineKaci89
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 17.03.19 07:55

Me taky

Nimie
Nadpozemská drbna 27835 příspěvků 17.03.19 09:13
@KimL píše:
Ať nezakládám novou diskuzi, je to jen takový tip - bylo by možné u oživených diskuzí při kliknutí na název tématu, otevřít diskuzi na stránce s příspěvkem, který diskuzi oživil? Protože je „supr“ když má diskuze třeba 200 stránek a je oživená… a pak člověk jak blázen proklikává, kde že začíná ta aktuální vlna komentářů, a ne ta x let strará a uzavřená. Děkuji :)

Už to tak nějakou dobu funguje :mrgreen:

KimL
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 17.03.19 09:38

Fakt? To je zvláštní, mně se to otevře vždycky na první stránce. :nevim: Jdu to prozkoumat.

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11845 příspěvků 18.03.19 13:20

@KimL Je to tak, oživená diskuze se otevře právě na tom příspěvku, který je první nepřečtený. :think: Na jakém zařízení eMimino prohlížíte? Na jakém mobilu a v jakém prohlížeči?

Monika

KimL
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 19.03.19 13:59

Tak třeba dneska jsem klikla na název tématu „Je možné, že bude levák“ a otevřelo se to na první stránce na prvním dotazu… Až zase po pár příspěvcích jsem si všimla, že na druhé stránce bylo téma oživené.
Používám Firefox, nejnovější aktualizaci a na počítači.

Váš příspěvek
Reklama