Reklama

Regulérnost soutěže

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Milan wigo
Povídálka 15 příspěvků 03.10.18 01:13
Regulérnost soůtěže

Dost mě zaráži jak se přistupuje k soutěži, nečekali jsme že vyhrajeme ale pokud někdo nasbírá za par dní 1800 hlasů tak není něco v pořádku, zvláště když dotyční jsou ve FB skupinach typu hlasuj pro mê a ja pro tebe. Pro nas hlasuji pouze naši přátelé a jen lidi co se jim fotka líbí. PRO NÁS TATO SOUTĚŽ UKAZUJE JEN TO ŽE NEMÁ SMYSL SE JI vUBEC ZŮČASTNIT, myslim že to majitelum tohoto webu je jedno ale mě rozhodně ne, a take zveřejnim celou věc na socialnich sitích at lidé ví kde je zbytečné se snažit.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Korculalala
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 03.10.18 02:06

Jen zveřejňujte, všichni hoří nedočkavostí. Mimochodem pokud neunesete prohru, nechápu proč se hlásíte do soutěží. Sama píšete že jste výhru nečekala tak co tady ten noční výkřik do tmy??
Já osobně nechápu ani jednu z vás která cpe fotky dětí do webových soutěží ale jednou jste se zapojila a tím souhlasila s pravidly. Ano je ubohé škemrat o hlasy v různých skupinách ale váš příspěvek na mne působí ubožeji. Buďte trochu nad věcí, vyspěte se a kašlete na nějaké internetové soutěže proboha..

petipacka
Závislačka 4312 příspěvků 03.10.18 06:07

Přesně tak, tyto soutěže nejsou spravedlivé a nechápu, že někdo čeká, že jsou.

Halamka
Závislačka 3560 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 06:46

Včera jsem tu psala, že žebrání hlasů je pro mě věc nepochopitelná a pochopila jsem, že zřizovatel soutěže na to asi spoléhá. Ona je to reklam zdarma vlastně. To samé jako sdílejte náš produkt a jeden vyhraje. Tak tisíce lidí sdílí a dělají reklamu zadarmo.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 03.10.18 07:03

To neni pouze o žebrání hlasů. Když někdo fakt chce a stoji mu to za to, lze si dnes lajky i regulerne koupit. :lol:

Uživatel je onlineMirenka
Stálice 79 příspěvků 03.10.18 07:15

@Milan wigo Díky. Aspoň jsem se po ránu zasmála :D

debra.morgan
Závislačka 3499 příspěvků 03.10.18 07:21

bé bé bé, život není fér :roll: fakt nevim, co je na tom za překvapující informace :roll: žebratelům hlasu nikdy hlas nedám, vetsinou maji stejne trapny fotky… posledne decko na nocniku, fakt originalita :roll:

magratka
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 03.10.18 07:26

A to je první soutěž na světě, kde se žebrá o hlasy, že je kolem toho takové haló?

debra.morgan
Závislačka 3499 příspěvků 03.10.18 07:40

@magratka pro zakladatele asi ano :lol:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1142 příspěvků 03.10.18 07:40

Já soutěžím pouze tady a je klid :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zabatko
Závislačka 4208 příspěvků 03.10.18 07:43

Ale no jo, vždyť jsem to včera psala. Ale zrovna teď mě dostala tady ta fotka, kde nějaké zlatíčko dost drsně dlachní kotě, nebo co to je, z kvality fotky se to těžko poznává. To do prkýnka aspoň ti rodiče nemůžou mít trochu soudnosti. No, vlastně, já jsem zapomněla, jejich bobánek strašně miluje zvířátka.
 https://www.emimino.cz/…olasek-1727/

odlaska
Kecalka 288 příspěvků 03.10.18 07:45

@Milan wigo

Chápu vaše rozhořčení, také mě to vadí, ale s tím se nedá nic dělat. Taky nemám ráda, když někdo někde píše, že prosí o hlasy, to pak natruc jdu a dám hlas někomu jinému, kdo se mi líbí víc. :D
Ale tak to holt v dnešní době internetu a sociálních sítí je…

Zabatko
Závislačka 4208 příspěvků 03.10.18 07:48
@odlaska píše:
@Milan wigoChápu vaše rozhořčení, také mě to vadí, ale s tím se nedá nic dělat. Taky nemám ráda, když někdo někde píše, že prosí o hlasy, to pak natruc jdu a dám hlas někomu jinému, kdo se mi líbí víc. :D
Ale tak to holt v dnešní době internetu a sociálních sítí je…

Myslím, že regulérní by ta soutěž byla jen tehdy, kdyby vybírala redakce nebo u opravdu fotografických soutěží odborníci, jinak je to ztráta času. Obecně si ale myslím, že soutěže kde se hodnotí krása dětí jsou nesmysl a svým způsobem i neetické.

debra.morgan
Závislačka 3499 příspěvků 03.10.18 07:51

@Zabatko ja to asi neberu tak, ze se hodnoti krasa deti…ale spis vtipna momentka nebo napad…ale to, co jsou rodice schopni nekam vlozit, to je desny a pak maji jeste odvahu jit zebrat o hlasy…viz ten odkaz, cos davala ty, spici decko v kocarku s plysakem :roll: boze.

Zabatko
Závislačka 4208 příspěvků 03.10.18 07:55
@debra.morgan píše:
@Zabatko ja to asi neberu tak, ze se hodnoti krasa deti…ale spis vtipna momentka nebo napad…ale to, co jsou rodice schopni nekam vlozit, to je desny a pak maji jeste odvahu jit zebrat o hlasy…viz ten odkaz, cos davala ty, spici decko v kocarku s plysakem :roll: boze.

No tady z 99% není ani momentka ani nápad a kvalita fotek je hrozná. No nějak si tak trošku myslím, že to vypovídá o inteligenci národa. Ono někdy stačí si přečíst zdejší diskuse. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >